Dyskusja wikipedysty:Marcin Suwalczan


Dyskusja wikipedysty:Marcin Suwalczan w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zobacz też Archiwum

Witaj na mojej stronie dyskusji!
Kliknij tu, aby dodać nową wiadomość.

JEŻELI NIE WPISZECIE (NAWET CELOWO LUB UMYŚLNIE) TYTUŁU POSTU, PO PROSTU JA SAM GO DODAM. MA TO SŁUŻYĆ ŁATWIEJSZEMU PRZEZE MNIE ODCZYTYWANIU WIADOMOŚCI. JEST TO RÓWNIEŻ W WASZYM INTERESIE, BO BĘDĘ MÓGŁ SZYBCIEJ NA NIE ODPOWIEDZIEĆ.

Jeśli chcesz cokolwiek do mnie napisać użyj klawisza [+] koło [Edytuj] na górze strony, chyba że kontynuujesz jakiś wątek. Po swojej wypowiedzi zawsze podpisuj się używając czterech tyld (~~~~). Z góry dziękuję.

Spis treści

Redirecty do disambigówedytuj kod

Witaj, czy nie sądzisz, że w takich przypadkach jak: Schodnia i Schodnia (ujednoznacznienie) zamiast tworzyć redirect do ujednoznacznienia lepiej by było, aby disambig przenieść po prostu pod nazwę "Schodnia"? Cancre 09:40, 29 sty 2007 (CET)

Wiem wiem, nie to miałam na myśli. Po prostu widzę, że się tym zajmujesz i tak się zastanawiam, czy nie lepiej, aby bezpośrednio pod nazwą np. Miecz znajdował się disambig, a nie przekierowanie do disambigu? Troche to sztuczne mi się wydaje, takie przekierowywanie, bo jak ktos wpisze sobie w wyszukiwarkę, to przecież nazwę "miecz", a nie "miecz (ujednoznacznienie" :) Cancre 09:47, 29 sty 2007 (CET)

Dyskusja:Język angielskiedytuj kod

hej, coś Ci się pokiełbasił z formatowaniem wpis... pozdrowienia, Pundit | mówże 14:23, 4 lut 2007 (CET)

po zmianie dalej pomieszane... Może revert? Czy pracujesz nad tym? Pundit | mówże 14:36, 4 lut 2007 (CET)

Otłoczyn Stacjaedytuj kod

Dlaczego na stronie tej części Otłoczyna została usuniete zdjęcie stacji kolejowej. Budynku z 1862 roku. Dla wyjaśnienia dodam jeszcze, że oficjalnie (Urzędowy wykaz miejscowości w Polsce)nigdy nie istniał taki przysiółek Otłoczyna. Od wielu już lat mieszkańcy tej części Otłoczyna mają wydawane dowody osobiste, prawa jazdy z wpisanym meldunkiem "Otłoczyn Stacja". Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski otrzymał pismo z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o zakazie takiej praktyki i konieczności uporządkowania nazewnictwa miejscowości. Mieszkańcy Otłoczyna podjęli stosowną uchwałę w tej sprawie i przekazali ją Radzie Gminy

UCHWAŁA nr 1/07 Zebrania Wiejskiego podjęta w dniu 27 stycznia 2007 roku przez mieszkańców Otłoczyna:

W przedmiocie stanowiska w sprawie ustalania historycznych nazw miejscowości o następującej treści:

§ 1

Uprawnieni do głosowania mieszkańcy sołectwa Otłoczyn, obecni w dniu dzisiejszym na Zebraniu Wiejskim postanawiają jednogłośnie utrzymać historyczną nazwę miejscowości OTŁOCZYN.

§ 2 Przywrócić historyczną nazwę przysiółka Otłoczyna o nazwie Karczemka, pochodzącej od karczm tam istniejących obsługujących podróżnych przeprawiających się przez bród na Wiśle – słynny Szlak Bursztynowy.

§ 3 Zwrócić się do Rady Gminy celem podjęcia uchwały w przedmiotowej sprawie.

Mogę jescze zaznaczyć, że uchwała została podjęta jednogłośnie. Fakt te potwierdza, że nadal istnieje przystanek kolejowy Otłoczyn. Łączę wyrazy szacunku

Pozdrowienia Jackrzy

Złotoustyedytuj kod

Ze względu na dwie Twoje dzisiejsze wypowiedzi na PUA przyznaję Ci taki nowy tytuł: "Złotousty dnia" :D Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:35, 6 lut 2007 (CET)

Wikipedia:WP:SS/Jaworzno stubedytuj kod

Napisałeś w uzasadnieniu, żeby stub był w minimum 50 artach. Jednak nowszy odczyt CatScana sugeruje 55 stuby, z czego 26 z szablon Stub. Czy mógłbyś znowu przemyśleć tą kwestię? Mario58 -- Skrobnij zdanko 18:39, 7 lut 2007 (CET)

SdU Dominikańskieedytuj kod

Delikatnie mówiąc, zgłaszający chyba doznał rozdwojenia jaźni - przeniósł art z poczekalni na SdU, po czym zagłosował nad jego pozostawieniem. Konsekwentnie przypominam, iż miejscem na temat jakości artu, sposobów jego powiększenia, zmniejszenia, poprawienia (niepotrzebne skreślić) jest przede wszystkim strona dyskusji artykułu, przy dużych rozbieżnościach może lądować w poczekalni, a po wyczerpaniu argumentów poddawana pod osąd SdU. W tym wypadku na pewno tego nie zrobiono. Artykuł jest w poczekalni, gdzie można zabrać głos na jego temat - proszę nie przywracać pochopnie głosowania na SdU. Pozdrawiam AndrzejzHelu (dyskusja) 10:51, 9 lut 2007 (CET)

SDUedytuj kod

Witaj! Głosowałeś na SdU za pozostawieniem hasła Zbiornik podchowowy - czy możesz podać choć jedno źródło, gdzie użyto takiej nazwy? Pozdrawiam AndrzejzHelu (dyskusja) 23:02, 9 lut 2007 (CET)

Wikiprojekt:Sortowanie stubówedytuj kod

Została utworzona nowa przestrzeń nazw - WikiProjekt. Bot poprzenosił wszystkie strony i podstrony Wikiprojektów pod nią. To była informacja, teraz pytanie: co myślisz o zmianie formatu nazwy nowych głosowań (swoją drogą przemianowania starych, ale to chyba raczej nie) pod tą przestrzeń nazw? Czyli jakoś tak: Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Przykład stub lub Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Propozycje/Przykład stub (trochę przydługie).

Co o tym myślisz? Warto? Adoomer mnie popiera. Pozdrawiam, Logolego Dyskusja 18:01, 10 lut 2007 (CET)

Sahajdaczny - SDUedytuj kod

Witaj, postanowiłem podrążyć temat i uzyskałem wypowiedzi językoznawców polskich i historyków ukraińskich. Otrzymane odpowiedzi załączyłem w dyskusji. Proszę, przyjrzyj się im i zadecyduj, czy mają jakiś wpływ na Twój głos :) Pozdrawiam,Avtandil 21:02, 10 lut 2007 (CET)

re: TV Gryfedytuj kod

To był jednozdaniowy substub o lokalnym zjawisku. Jak się podejmiesz dopracować przynajmniej do poziomu sensownego stubika to z przyjemnością przywrócę. Pozdrawiam -->ManNapisz 20:57, 13 lut 2007 (CET)

Sprawy do zrobieniaedytuj kod

Bardzo chciałbym dołączyć to projektu Suwałki, ale nie wiem, za co mógłbym się zabrać w wolnym czasie. Czy po prostu liczyć na dowolność i poprawiać to, co jest do poprawienia? --Lukaszeq 16:47, 15 lut 2007 (CET)

Świetnie, w takim razie mam nadzieję wesprzeć projekt jak tylko mogę najlepiej. ;) --Lukaszeq 20:54, 16 lut 2007 (CET)

Ian Watkinsedytuj kod

To nie był ek. Andrzej19 @. 19:31, 25 lut 2007 (CET)

niesłusznie wysłane ostrzeżenieedytuj kod

chciałabym nawiązac do wysłanego mi ostrzezenia przez "admina". Otóz przez ostatni tydzien edytuje strone Galactik Football. Dodałam nowe działy. Gdy dzisiaj weszłam na te strone zobaczyłam napisane "zbereźliwe" rzeczy. Poprawiłam je, ale jeden przeoczyłam i później usunełam. Opróćz mnie edytowały ta strone róneiz inne osoby co mogłam zobaczyć przez "ostatnio tę strone modyfikowano...." . Chcę przez to powiedzieć, ze to nie ja napisałam takie rzeczy. Jest to osoba , która przede mną edytowała tekst. Chciałabym wyjaśnic teś sprawę, ponieważ nie lubie niesprawiedliwości i karania osób, któe nie są winne. Wiem, ze "adamin" zrobił to, ponieważ ostatnio modyfikowana strona była przeze mnie. Chciałabym, aby tę sprawe wyjaśniono i ukarano tego, kto to zrobił, ponieważ chciałabym modyfikowac tę stronę zawsze wtedy, kiedy zdobędę nowe brakujące informacje..aby uniknac nastepnej mozliwosci popełnienia takiego błedu zarejestruje się na tej stronie.

z powazaniem

bysia

Nie rozumiem !edytuj kod

Jakiego to niby aktu wandalizmu dokonałem? W miarę przeglądania stron parokrotnie uzupełniałem treść lub zamieszczałem wątpliwości co do błędów w ramach posiadanych wiadomości i wiedzy! Proszę o wyjaśnienia by w przyszłości uniknąć nieporozumień. Krzysztof Zieliński, euroman692000@yahoo.com pozdrawiam

Witaj, piszesz z adresu IP, więc odpowiem tu. Zarejstruj się, aby uniknąc takich nieporozumień w przyszłości. M@rcin Suwalczan [talk] 19:20, 2 mar 2007 (CET) Aha, te ostrzeżenie to za to M@rcin Suwalczan [talk] 19:21, 2 mar 2007 (CET)

Dziwneedytuj kod

Nie rozumiem dlaczego zosłały skasowane te zdjęcia z tych artykułów o wilcz. krótk. oraz o psie leśnym. Całkowicie tego nie rozumiem przecież zostało podane źródło, licencje praw autorskich i w miarę możliwości autor. Jeśli dalej tak będzie i ktoś będzie kasował te zdjęcia z różnych artykułów to nie widzę się w projekcie wikipedii, to jest tylko moja dobra wola i nikt nie będzie robił żadnej łaski. Nie to nie.

będę musiał skasować to co zostało wykonane przeze mnie jeśli sprawa się nie wyjaśni... 

Psie Pole-Zawidawieedytuj kod

Zanim zaczniesz wracać do wersji opisującej tylko samo osiedle Psie Pole zadaj sobie trochę trudu i poczytaj jaki obszar obejmuje Psie Pole-Zawidawie, albo też usuń z tytułu słowo Zawidawie i będzie znakomicie.

Wikipedia:WP:SS/Jaworzno stubedytuj kod

Nie obrazisz się, jeśli zmienię link do tego głosowania na Twojej stronie dyskusji :) (i tak usunąłem :))? Jestem w trakcie usuwania glosowań w przestrzeni WP:SS i dlatego to robię. Pozdrawiam, jedyooo განხილვა 21:01, 10 mar 2007 (CET)

Proszęedytuj kod

Bardzo proszę abyś oddał głos w dyskusji czy przyznać medal mojemu artykułowi Maria Szarapowa. Nie zależy mi czy ten głos będzie za czy będzie przeciw.

Serdecznie pozdrawiam:) Spain07 20:37, 17 mar 2007 (CET)

Vetoedytuj kod

Przed chwilą napisałem wyjaśnienie do artykułu i użyłem także argumentu o czasie istnienia danej organizacji. Chyba nie to powinno być kryterium. Proszę przeczytać i przemyśleć jeszcze raz.

Szablon:Biografie związane z ziemią kłodzkąedytuj kod

Witam. Wstawiłem kryteria do dyskusji tego szablonu. Pozdrawiam. Grzegorz Wysocki 相撲 (NAPISZ) 21:57, 23 mar 2007 (CET)

Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Propozycje/Katowice stubedytuj kod

Przyjęty. Logolego Dyskusja 11:56, 24 mar 2007 (CET)

Testyedytuj kod

Cześć. Jakim żartownisiom wstawiam witaje zamiast testów? Proszę o konkretne przykłady (proszę nie liczyć tego, co Wojciech Pedzich mi wskazał). Pozdrawiam kauczuk 21:18, 26 mar 2007 (CEST)

Proszę poszukaj inne przykłady, bo w pierwszym przypadku wkleiłem testa, a nie witaja, a w drugim jak się przyglądnie edycjom ipeka, to widać, że nie tak rzadko starał się coś pozytywnego wprowadzić czy poprawić. kauczuk 21:44, 26 mar 2007 (CEST) Aha, a ta użytkowniczka co niby nie miała edycji - musiała coś mieć i z tego co pamiętam, było to coś pozytywnego tylko za mało na arta. Stąd witaj kauczuk 22:44, 26 mar 2007 (CEST)

Musiałem zmienić nazwę, to było chwilowe.

LOGO PARTII INTHAKA

sluchaj co jest tym razem źle? Logo partii-tak, na wikipedii jest? tak , gdzie? na finskiej. wiec czemu skasowales to po 2 minutach? jest tu wiecej "strożow porzadku" niż wikipedystów. nadgorliwosć gorsza od faszyzmu. wiec umiesc ta grafikę z fińskiej wikipedii na polskiej, bo ja już nie wyrabiam, z szeryfami.

logo formacji

czy dodawanie loga sadf sandf ( południowoafrykańskich formacji) jest legalne?, na angielskiej sa

gromedytuj kod

Pozdrawiam. możesz mi wytlumaczyć czemu to http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Plakietka_GROM.jpg jest legalne a juz to samo tyle że formacja południowoafrykańska jest zakazana?!

podziękowaniaedytuj kod

Serdecznie dziękuję za oddanie głosu w moim PUA i okazane zaufanie. A teraz pora zabrać się do jeszcze bardziej wytężonej pracy czyli łopaty, znaczy miotły w dłoń :) masti <dyskusja> 13:09, 12 kwi 2007 (CEST)

Wandal Rabonedytuj kod

Witam! Wikipedysta:Rabon notorycznie kopiuje z niewiadomych powodów moją stronę wikipedysty. Ponadto usunął ostrzeżenie o wandalizm ze strony dyskusji [1]. Co prawda Wikipedysta:Szwedzki nałożył bana na konto, ale teraz wandal podpisuje się IP [2] :] Pomocy, bo mam już dość sprawdzania co kilka dni czy znów nie kopiuje informacji na mój temat... pozdrawiam --Dzoker (dyskusja) 01:42, 14 kwi 2007 (CEST)

  • Witam ponownie. Zgłaszam otrzymanie "pierwszego i ostatniego ostrzeżenia" w Twoim imieniu spod IP 217.153.73.34 Rabona [3] --Dzoker (dyskusja) 22:32, 14 kwi 2007 (CEST)

SDUedytuj kod

Wikipedia:SDU/Hufiec ZHP Szczecin-Pogodno - Mogę prosić o ponowne rozpatrzenie głosu ? Szumyk 10:51, 14 kwi 2007 (CEST)

WP:SSedytuj kod

Mam do Ciebie pytanko - dlaczego głosowałeś  Przeciw przy lokomotywy stub? Chodziło Ci o autora? KonradR dyskusja 20:09, 14 kwi 2007 (CEST)

Podziemny krąg (powieść)edytuj kod

przed usuwaniem proponuję zajrzeć na stronę grafiki, stoi tam jak byk że okładka jest udostępniona na licencji GFDL (ta informacja jest też w opisie zmian w historii artykułu), polecam więcej uwagi na przyszłość, nie każda okładka jest copyrightowana, pozdrawiam CαїИ #say sth# 18:10, 22 kwi 2007 (CEST)

Image:PL Podziemny krag okladka.jpgedytuj kod

Witam! Jako że byłem już o to pytany na commons, dam Ci po prostu linki do tej wymiany zdań. ;) moja dyskusja, dyskusja Ejdżeja. :) Mail o którym wspominał Ejdżej już posłałem, czekam na odpowiedź. Pozdrawiam, petr 18:45, 22 kwi 2007 (CEST)

szablon:języki słowiańskieedytuj kod

Wstawiłeś do ww szablonu poprawki, które są absurdalne: ponieważ: 1. czarnogórski jest DIALEKTEM a 2. słowianoserbski jest WARIANTEM innego języka słowiańskiego, zaś umieszczenie 3. języka prasłowiańskiego jest nielogiczne (bo np. czy język pragermański też jest językiem germańskim?). Wreszcie wpisywanie tu 4. russenorsk to kolejna pomyłka: w haśle wyraźnie jest napisane, że "niektórzy badacze twierdzą, że była to odmiana języka norweskiego". Więc może szablon z językami germańskimi byłby odpowiedniejszy? Poprawiłem te błędy, ale Picus Viridis nawet nie zerknął na stronę dyskusji szablonu tylko zrewertował mój rewert. Na stronie dyskusji szablonu Boraczek zaproponował bardzo logiczne i niekontrowersyjne kryteria wpisywania języków do szablonu, w związku z czym najlepiej jest pozostać przy nich i nie wpisywać już nowych "języków" (???). I tu moje pytanie do Ciebie: podaj proszę choć JEDNĄ pozycję książkową, w której czarnogórski, prasłowiański, słowianoserbski i russenorsk uznane zostały za języki słowiańskie, równorzędne np. polskiemu czy staro-cerkiewno-słowiańskiemu. Liczę na poważną dyskusję merytoryczną. Alfa

en:User:Marcin Suwalczan/draft2edytuj kod

jak się z tego wytłumaczysz? ;) Lajsikonik też cię molestował o infobox dla polskich gmin? Czy coś w tym wogóle działa? --Hiuppo (zagadaj) 11:20, 30 kwi 2007 (CEST)

A tak przypadkiem grzebałem na en.wiki przy szablonach i mi w oko wpadło ;) Zmierzam do tego, że może warto by zrobić coś z tym koksem? --Hiuppo (zagadaj) 15:41, 30 kwi 2007 (CEST)

Wikipedia:SDU/Krzysztof Czerwińskiedytuj kod

Zobacz dyskusję. Szpawq 15:39, 1 maja 2007 (CEST)

Bardytedytuj kod

[4] dalej działa. Nie moja dziedzina, więc nie ocenię. Masur juhu? 18:20, 4 maja 2007 (CEST) ps. zerknij w moja dyskusję o tym szablonie geograficznym, bo ja się na tym nei znam :D. zobacz też do tsca. Masur juhu? 18:20, 4 maja 2007 (CEST)

Kaptorga - grafikaedytuj kod

Czy napewno konieczne było usunięcie ilustracji kaptorgi z commons? wydaje mi sie, że ta grafika ma charakter naukowy i jest szeroko publikowana w sieci, pozatym samo zdjecie ma juz przyuszczalnie ponad 50 lat.

Bible in Basic Englishedytuj kod

Cześć, jeśli będziesz miał kiedyś ochotę dodać jakiś angielski przekład, pamiętaj, by go dopisać na stronie Angielskie przekłady Biblii. :-) Pozdrawiam! rdrozd (dysk.) 14:14, 10 maja 2007 (CEST)

Ulica Leninaedytuj kod

Witaj

Jak obecnie nazywa się dawna ulica Lenina w Suwałkach. Zależy mi na tej nazwie gdyż potrzebna mi jest do atrykułu o wielkiej synagodze. Pozdr, Slav 22:43, 11 maja 2007 (CEST)

  • Dzięki Slav 22:54, 11 maja 2007 (CEST)
    • Aha, a może w tej książce piszcze coś na temat suwalskich synagog? Jeżeli coś znajdziesz to daj znać. Pozdr, Slav 22:55, 11 maja 2007 (CEST)

Contemporanuledytuj kod

Witaj. Na drugi raz zerknij, proszę, na historię artykułu i na Wikipedia:Strony podejrzane o naruszenie praw autorskich. NPA było już usunięte, z uwagi na wagę zarzutu (cała seria o literaturze rumuńskiej) czekało to na potwierdzenie. Pozdrawiam. Gytha 00:17, 31 maja 2007 (CEST)

Józef Elsneredytuj kod

Marcinie, mam prośbę. Czy możesz usunąć stronę redirect Józef Elsner? Planuję przenieść tam obecną stronę Józef Antoni Elsner, ale nie mogę, bo strona jest zajęta. Odpowiadam za aspekt merytoryczny, czyli za to, że jednej właściwej wersji imienia Elsnera nie sposób ustalić. W związku z tym, docelowo ma być po prostu 'Józef", a nie Józef Antoni, Józef Ksawery czy Józef Franciszek. Dziękuję i pozdrawiam! Jstrzelczyk 23:28, 31 maja 2007 (CEST)

O właśnie, dziękuję bardzo! Jest dokładnie tak, jak sam miałem zrobić. Pozdrawiam:-))) Jstrzelczyk 17:48, 1 cze 2007 (CEST)

Double Dutchedytuj kod

Wita. Obiecałeś że coś z tym zrobisz :) Wisi to w poczekalni a forma straszy Jeżeli byś mógł...Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 01:13, 6 cze 2007 (CEST)

SdUedytuj kod

Witaj! Proszę o zabranie głosu w dyskusjach Wikipedia:SDU/Krzysztof Latała i Wikipedia:SDU/Józef Kotowicz. Serdecznie pozdrawiam! --Jstrzelczyk 03:24, 7 cze 2007 (CEST)

Jeszcze raz SDUedytuj kod

Witaj. Czy przypadkiem nie pomyliłeś sekcji, wstawiając swój głos: [5]? Pozdrawiam, Maire 15:21, 18 cze 2007 (CEST)

Portal:Leonardo da Vinciedytuj kod

Portal:Leonardo da Vinci został przeze mnie przeniesiony z brudnopisu do oficjalnej przestrzeni Wikipedii. Czy zamierzasz pomóc w jego rozwoju? Jeśli nie będziesz podejmował takich działań w dalszym ciągu nie ma sensu byś widniał na liście jego redaktorów.--Czarnoglowa 18:28, 18 cze 2007 (CEST)

Endorsementedytuj kod

Cześć! Żeby potwierdzić swój głos musisz podlinkować z pl: swoją stronę użytkownika na meta i odwrotnie. Ausir 10:40, 20 cze 2007 (CEST)

ds. głosowania nad spamemedytuj kod

Ależ ja się nawet nie ustosunkowywałem do źródeł internetowych (chociaż przyznam się, że jeśli chodzi o poziom zaufania "papierowi" ufam bardziej — taki zeszłoepokowy jestem ;)). Moja wypowiedź tyczyła się tylko i wyłącznie akapitu "spamowanie bibliografii" i odnosiła się do sytuacji, w której jedyną możliwość usunięcia danej pozycji "papierowej" występowałaby w momencie niewykorzystania jej przy pisaniu artykułu. — Paelius Ϡ 12:03, 23 cze 2007 (CEST)

Problemy z tabelkamiedytuj kod

Witam, od pewnego czasu zająłem się artykułem Historia Unii Europejskiej i chciałem powstawiać tabelki (dla większej przejrzystości tekstu), co zrobiłem, tylko popełniłem gdzieś błąd polegający na tym, że one same mi się rozszerzają lub zwężają w zależności od długości tekstu. Nie takie było moje zamierzenie i chciałbym aby były wszystkie równe w celu przejrzystości teksu oraz z myślą o osobach, które być może kiedyś będą chciały wydrukować ten artykuł z różnych względów. Proszę zobacz co jest źlę i napisz mi co mam poprawić (nie śmiem prosić o dokonanie poprawek przez Ciebie). Pozdrawiam Luca [conversacione] 19:28, 25 cze 2007 (CEST)

Banderia Prutenorumedytuj kod

Przecież Banderia Prutenorum i Sztandary wojsk krzyżackich z Prus to to samo. Dlaczego usunąłeś szablon "integruj"!? Romuald Wróblewski 01:14, 28 cze 2007 (CEST)

Wikiprojekt:Parki krajobrazoweedytuj kod

Nieco przebudowałem - jeszcze parę parków do opisania parę infoboxów i szablonów nawigacyjnych do wstawienia, a potem zabieramy się za rezerwaty. Teraz jest dobry czas, by się wybrać w teren. Przykuta 16:37, 5 lip 2007 (CEST)

Tłumaczenie miesiącaedytuj kod

Witaj

Kiedyś zapisałeś/aś się do listy tłumaczy z j. angielskiego w projekcie Tłumaczenie miesiąca . Ponad dwa miesiące temu dokonano sporych zmian w konstrukcji samego projektu i teraz nie ma konieczności tłumaczenia tylko jednego tekstu. Każdy może pracować nad swoim oddzielnym hasłem, więc jeżeli nadal jesteś chętny/a do współpracy w tym zakątku polskiej Wikipedii to zapraszam. Wprowadzone zmiany powinny zaskoczyć cię pozytywnie.

PMG (dyskusja) 19:22, 12 sie 2007 (CEST)

PS. Zarchiwizowałem listę tłumaczy - jeżeli nadal chcesz aby twój nick tam występował to wystarczy że wpiszesz tam się jeszcze raz. To pozwoli odsiać osoby, które zrezygnowały z udziału w projekcie o zmienionej formule.

zdjecie Bogdana Celichowskiegoedytuj kod

Usunales zdjecie Bogdana Celichowskiego z artykulu na jego temat, dlaczego? Zdjecie zrobilem ja sam wiec chyba nie powinno byc problemu. Dzieki! JezW

Ważniejsze ulice, place, parki i ronda w Suwałkachedytuj kod

Proponuję usuniecie z Ważniejsze ulice, place, parki i ronda w Suwałkach z podpunktu Pasaże i deptaki - dwóch pozycji (domów handlowych Arkadia i Alfa). Raczej to nie jest miejsce na informacje o sklepach. Ewentualnie można zrobić dodatkowy podpunkt, np. pasaże handlowe. Karol M. Świerzbin 14:30, 4 gru 2007 (CET)

Szablon:Ulice i place Suwałkedytuj kod

Witaj. Czy będziesz artykuły wymienione w tym szablonie opisywał? Czy te czerwonolinkowe ulice są encyklopedyczne? Jeśli nie, to szablon prawdopodobnie zostanie usunięty. Aby szablon "przetrwał" musi mieć co najmniej połowę niebieskich linków. Pozdrawiam, KamStak23 dyskusja► 20:53, 19 gru 2007 (CET)

Ulica Tadeusza Kościuszki w Suwałkachedytuj kod

  • ale z tego co widzę, artykuł już zaczął pęcznieć od obrońców i z jednego zdania zrobił się już artykuł. --JD dyskusja 02:54, 30 gru 2007 (CET)

Kari Byronedytuj kod

Z pozdrowieniami,
--Andaj (dyskusja) 18:23, 12 kwi 2008 (CEST)

SDU {{Szablon:Suwałki}}edytuj kod

serdelllSMS 20:02, 19 sie 2008 (CEST)

Zaproszenie do Portalu:Podlaskieedytuj kod

Witam serdecznie!
Chciałbym Cię gorąco zaprosić do wsparcia WikiPortalu:Podlasie.

Jeżeli byłeś na Wikiekspedycji, mieszkasz na Podlasiu, ewentualnie czujesz się jakoś z tym regionem związana, to możesz dodać coś od siebie. Dzięki Tobie może rozwinąć się tematyka związana z województwem podlaskim w polskiej Wikipedii!!!

Portal dopiero wystartował i co zrozumiałe, bardzo potrzebuje uczestników i opiekunów - ogromnie liczę na Twoje fachowe wsparcie.

Dołączysz?

Zwiadowca21 22:12, 29 lip 2009 (CEST)

I zaraz po portalu powstał Wikiprojekt:Podlaskie :) Są już główne zadania opisane. Powoli zbieramy zasoby (biblioteka, linki zewnętrzne, grafiki na Commons) to tego, aby hasła szerzej opisywać. Im więcej i lepiej opiszemy i zilustrujemy, tym więcej będziemy mieć, aby się móc swoją praca pochwalić w portalu ;) dodaj projekt do obserwowanych. Jeżeli masz pomysły na nowe zadania, śmiało dodawaj. Jeżeli chciałbyś dołączyć, dopisz w tabelce, czym mógłbyś się zająć. W przypadku uwag, napisz je na stronie dyskusji. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 16:17, 30 lip 2009 (CEST)

Wracaj!edytuj kod

...tęsknimy... ;) Trza rozruszać Wikiprojekt Suwałki i wyznaczyć nowe zadania - potrzebny specjalista. BTW gratulacje z tytułu ładnego licznika edycji. Pozdrawiam! LukaszeqCHITCHAT 16:08, 11 sie 2009 (CEST)

A co do miejsca w rankingu - napisz ze 100 znaków na stronie użytkownika, bo uprawnienia redaktora ci się z automatu należą, tylko że automat chce o tobie wiedzieć nieco więcej :) Przykuta (dyskusja) 08:56, 31 sie 2009 (CEST)

Aeroklub Suwalskiedytuj kod

Nonander (dyskusja) 19:00, 27 sty 2012 (CET)

Sport w Suwałkachedytuj kod

Nonander (dyskusja) 19:15, 27 sty 2012 (CET)

Działalność na Wikipedii - zawieszona?edytuj kod

Witaj, czy dalej działasz na Wikipedii? Widziałem, że byłeś wpisany na suwalskim Wikiprojekcie. Bo przydałoby się rozruszać Suwałki na Wiki, a widzę że część twoich starych artykułów została usunięta (ze względu na małą objętość zapewne) a razem możnaby coś podziałać :) Na Wiki wrzuciłem już z Suwałk setki (niedługo będziemy liczyć w tysiącach :) zdjęć, głównie w ramach WLZ, także z tym też można podziałać i fajnie wykorzystać na Wikipedii. Tyle ode mnie, jak będziesz to odpisz mi czy dalej jeszcze zajmujesz się Wikipedią. Pozdrawiam --Adrianek napiszwiadomość 11:44, 16 lut 2013 (CET)

Re:Wikipedysta:Marcin Suwalczanedytuj kod

Pusta strona? 109.231.55.22 (dyskusja) 13:59, 3 lut 2016 (CET)

Kaszubska Wikipediaedytuj kod

PuchaczTrado (dyskusja) 09:16, 15 kwi 2016 (CEST)

Grzybek (żeglarstwo)edytuj kod

~malarz pl PISZ 07:32, 2 paź 2017 (CEST)

Obwodnica Suwałkedytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 15:59, 29 kwi 2019 (CEST)

Osiedle Daszyńskiego (Suwałki)edytuj kod

StoK (dyskusja) 19:50, 13 sie 2020 (CEST)

Podział administracyjny Suwałkedytuj kod

Teukros (dyskusja) 18:19, 8 paź 2020 (CEST)

Szablon:Suwałkiedytuj kod

~malarz pl PISZ 18:39, 12 lis 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Marcin Suwalczan" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy