Dyskusja wikipedysty:Meo Hav


Dyskusja wikipedysty:Meo Hav w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Zostaw mi nową wiadomość

Spis treści

Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4

Podziękowanie - Tuimalealiʻifano Vaʻaletoa Sualauvi IIedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 04:24, 5 sie 2017 (CEST)

Ad:Emil Raueredytuj kod

Ad:Emil Rauer

Dzięki! Przy tym pytanie: są w arcie dwa infoboksy: jeden cywilny i jeden wojskowy. W tej chwili jest bałagan z odznaczeniami, bo są w cywilnym, nawet te nadane za czyny wojenne, a potem niektóre powtórzone w wojskowym. Potrafiłbyś to jakoś uporządkować? Gżdacz (dyskusja) 16:39, 9 sie 2017 (CEST)

Baszta Bramy Bolesławieckiejedytuj kod

Baszta Bramy Bolesławieckiej Nieco poprawione, zobac czy odpowiednio. Bobek321 (dyskusja) 01:54, 3 wrz 2017 (CEST)

No coś Ty?edytuj kod

Tylko sprawdzałam i komentowałam jedno hasło w Czywieszu. Poprawił to ktoś czy mam to teraz sprawdzać? Marencja (dyskusja) 23:15, 13 wrz 2017 (CEST)

Strasznie to dziwne, bo edytowałam jedno jedyne hasło, mały klocek z tego [1]. Zaraz spytam na IRC, co się stało. Marencja (dyskusja) 23:17, 13 wrz 2017 (CEST) Ale jakim cudem, skoro wchodziłam do edytowania pod jedno jedyne hasło? Marencja (dyskusja) 23:19, 13 wrz 2017 (CEST) To samo usłyszałam, że to coś bardzo dziwnego. Dlatego ja już się zdaje na pomoc admina. Niech to wyczyści. Wygląda na to, że przede mną ktoś to edytował, a ja nie miałam informacji o konflikcie edycji, coś się podlepiło i to sporo. Syf jakiś. Może ktoś mi na ogonie siedzi, tfu, tfu. Marencja (dyskusja) 23:30, 13 wrz 2017 (CEST) Sprawdzisz teraz? Wygląda na to, jakby moje 2-3 zdania komentarza pociągnęły za sobą ogromny ogon reszty, w międzyczasie Sidevar się wpisał jako sprawdzający, a nie miałam konfliktu edycji. W każdym razie mój wkład został wycofany. Powinno być OK. To jest dobry powód, żeby więcej NIGDY do Czywiesza nie wchodzić, nic nie poprawiać, niczego nie sprawdzać itd. ;) Marencja (dyskusja) 23:39, 13 wrz 2017 (CEST) Tarowi to głowę wyzłocę za to! Wygląda na to, że moja edycja była o półtora dnia spóźniona (sic!), co jest w ogóle niemożliwe, bo przecież weszłam na stronę niedawno, a nie mam ciągle włączonego komputera. Jak się Sidevar podpisał jako sprawdzający, to nie muszę nic tam robić. Nauczka, żeby CzyWiesz zostawić w spokoju i tyle :) Dzięki za czujność. Zatkało mnie, jak zobaczyłam tyle tekstu na swoim ogonie. Ufff. Marencja (dyskusja) 23:50, 13 wrz 2017 (CEST) Pociągnęłam za sobą nie kilka(naście) edycji, tylko 127. To jest chyba znak z tamtego świata [2]. Hoa już ostrzy kosę razem ze swoim kolegą ;) Śmiać się można, ale jakby trochę szkliło oczyska. Marencja (dyskusja) 23:57, 13 wrz 2017 (CEST)

Re: Co oznacza "stały duet marimbafonowy na świecie"?edytuj kod

Chodzi o stale funkcjonujący duet w stałym składzie, który organizuje stałe spotkania z odbiorcami, dla którego podstawowym instrumentem są marimby, a dla członków duetu uczestnictwo w nim stanowi zasadniczą działalność artystyczną.

Jest trochę innych zespołów - nawet deutów - używających marimbofonowych ale "skrzykują" się one na chwilę - w celu nagrania płyty lub uczestniczenia w koncercie. Nie funkcjonują na stałe.

Izabela Desperakedytuj kod

Swetoniusz (dyskusja) 12:20, 14 lis 2017 (CET)

Małgorzata Tkacz-Janikedytuj kod

Swetoniusz (dyskusja) 19:38, 20 lis 2017 (CET)

Podziękowaczedytuj kod

Siema! A co Ty mi tak dziękujesz? ;) Zadrzewiański (dyskusja) 19:57, 13 gru 2017 (CET)

Odp:Zaedytuj kod

Odp:Za

Widzę, że jesteś stały w uczuciach. :D Mathieu Mars (dyskusja) 22:32, 26 sty 2018 (CET)

ZLedytuj kod

Nie moja, tylko Aleksandra213, ale rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi i poprawiłem link. Już wpisałem właściwego szefa. Pawmak (dyskusja) 13:22, 30 gru 2018 (CET)

Tajwanedytuj kod

Hej! ad [3] – "równość małżeńska": na pewno tak miało być? Na SG umieściłem zmieniając na "równość małżeństw". Pzdr! Nedops (dyskusja) 01:18, 18 maj 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Meo Hav -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 16:58, 23 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Meo Hav" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy