Dyskusja wikipedysty:Miloszk22


Dyskusja wikipedysty:Miloszk22 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Życzę owocnej pracy przy portalu oraz zadowolenia z każdej edycji :) Pozdrawiam, DrPZodpowiedz 06:48, 26 sty 2013 (CET)

Spis treści

Odp: Zaproszenie do Wikiprojektu Eurowizjaedytuj kod

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Z chęcią dołączę do Wikiprojektu :) SuperPower (dyskusja) 16:59, 18 lut 2013 (CET)

Ad:A._Schaaffhausen’scher_Bankvereinedytuj kod

Ad:A._Schaaffhausen’scher_Bankverein

Czy znasz zasadę wp:NPOV? Czy zgadzasz się, że "Najbardziej znani" nie powinno się pojawiać w Wikipedii? "Osoby związane" też jest wątpliwe bo nie podano na czym polega to związanie. Czy dasz radę to poprawić? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 14:12, 2 mar 2013 (CET)

Ad:Armenia_w_Konkursie_Piosenki_Eurowizji_dla_Dzieciedytuj kod

Ad:Armenia_w_Konkursie_Piosenki_Eurowizji_dla_Dzieci

Witam. Dzięki, że uzupełniłeś artykuł Armenia w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Czy linki podane w sekcji "Linki zewnętrzne" maja być materiałem źródłowym dla tego hasła? Jeśli nie to proszę uzupełnij źródła żeby uczynić artykuł weryfikowalnym. Najlepiej w formie przypisów. Jeśli jest jakiś problem techniczny chętnie pomogę. Jeśli tak to przypominam że sekcje do podania źródeł powinny się nazywać Przypisy lub Bibliografia (zgodnie z zaleceniami). Sekcja Linki zewnętrzne służy natomiast do podawania materiałów dodatkowych:

Sekcja "Linki zewnętrzne" nie służy do wskazywania źródeł informacji podanych w haśle. Wykorzystane w ten sposób strony www należy umieszczać w sekcji "Bibliografia" lub wskazywać za pomocą przypisów

Wikipedia:Zasady wstawiania linków zewnętrznych,

Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 14:15, 2 mar 2013 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 14:15, 2 mar 2013 (CET)

Odp:A. Schaaffhausen’scher Bankvereinedytuj kod

Odp:A. Schaaffhausen’scher Bankverein

Usunięcie "Najbardziej znani bankierzy:" poprawiło sytuacje. Zmiana "Osoby związane" na "Osoby powiązane z bankiem" nie nie zmieniła pod kontem POVu. Pogorszyło za to styl - w encyklopedii najlepiej jest przekazać maksimum treści za pomocą jak najmniejszej liczby słów. Najlepiej by było gdyby nazwa sekcji i wstępny opis pozwolił jednoznacznie stwierdzić które osoby powinny być na liście wymienione. Zwróć też, proszę, uwagę na to co pisałem wyżej w sprawie Linków zewnętrznych. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 21:09, 2 mar 2013 (CET)

Eurowizjaedytuj kod

Witam, kilka drobnych kwestii i propozycji ode mnie:

  1. W związku z faktem, iż brak ostatnio jakichkolwiek ogólnowikipedycznych akcji dot. tygodni tematycznych, a jest duża prośba ich zgłaszania, sądzę, że możnaby tydzień 13-19 maja zgłosić jako Tydzień z Eurowizją. W tej kwestii i tak cały czas mamy dużo braków, a taki tydzień przeprowadzony na skalę ogólnej Wiki a nie w tematycznym Wikiprojekcie mógłby przyciągnąć być może więcej chętnych do pomocy.
  2. Wydaje mi się, iż szablon dodawany do infoboxu "Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Eurowizja" ma strasznie małą i nieczytelną ikonkę po lewej stronie, może należałoby zmienić trochę logo projektu na bardziej czytelne i przy okazji zmienić obrazek w szablonie (albo chociaż go powiększyć)? Bo naprawdę na tle pozostałych Wikiprojektów, ten wygląda dość marnie. Jakby co, to mogę zapytać znajomego grafika o pomoc (jeżeli to jest trudne, bo sam tego nie wiem), tylko trzeba się nad tym zastanowić.
  3. Tak się złożyło, że mamy wewnętrzny tydzień szwedzki, a artykuł o głównej piosenkarce Szwecji ostatnich lat, Loreen, został zgłoszony do Warsztatu PANDA. Miło byłoby, gdyby osoby z Wikiprojektu też rzuciły okiem na treść, styl, formę artykułu i pomogły go poprawiać, by uzyskał status DA. Sugestie zmian pojawiają się na stronie warsztatu.

To chyba tyle, jak mi się coś przypomni, to jeszcze dam znać. Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 08:15, 5 mar 2013 (CET)

Prośba o źródła w artykule Melodifestivalen 2013edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Melodifestivalen 2013. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Robin Stjernbergedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Robin Stjernberg. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

TAIrledytuj kod

Cześć. Za tydzień rusza Tydzień Artykułu Irlandzkiego. Podczas dodawania czerwonych linków trafiło mi się kilku irlandzkich piosenkarzy/zespołów z Eurowizji. Może siłami Wikiprojektu wspomożecie akcję? Irlandia jest potęgą Eurowizji, więc czerwone linki o jej reprezentantach nie powinny chyba się u nas pojawiać. ;) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 22:30, 10 mar 2013 (CET)

Dziękuję za utworzenie tej akcji. Mam nadzieję, że wspólnie z Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Tydzień Artykułu Irlandzkiego uda nam się przeprowadzić udaną akcję. :) Mam tylko prośbę, aby hasła z sekcji "Zrobione" w Waszym projekcie dodawać także do zrobionych w ramach naszej akcji. Nie musi się to odbywać na bieżąco, może być w ostatnim dniu tygodnia tematycznego. Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 12:22, 15 mar 2013 (CET)

Hej. Jest sporo holenderskich uczestników Eurowizji do opisania. Wspomożesz akcję? :) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 13:59, 25 kwi 2013 (CEST)

Re:Dzięki za udziałedytuj kod

Dzięki za udział

Dziękuje za nagrodę :) Pozdrawiam! Czarny Długopis (dyskusja) 18:28, 11 mar 2013 (CET)

Re:Udziałedytuj kod

Dziękuję, choć nie wiem czy zasłużyłem ;p. Jeśli będę się włączał do eurowizyjnych tygodni to tylko mogę pomóc w poprawianiu istniejących haseł o literówki itp. no bo o pisanie nowych haseł to będzie raczej bardzo ciężko... Ale mimo to dziękuję i pozdrawiam ;-) Karol 1111 dyskusja 19:52, 11 mar 2013 (CET)

Eurowizyjny Tydzień Irlandzkiedytuj kod

Bardzo dziękuję! :)) Postarałem się napisać najlepiej jak potrafiłem :) Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość Matti1990 (dyskusja) 19:25, 26 mar 2013 (CET)

Ryan Dolanedytuj kod

46.171.101.234 (dyskusja) 22:26, 27 mar 2013 (CET)

Odp: Nagrodaedytuj kod

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, jestem bardzo zaszczycona :) ⓢⓤⓟⓔⓡÞσωεя 19:35, 11 kwi 2013 (CEST)

Ojej dziękuję za kolejne wyróżnienie ;D Staram się :) ⓢⓤⓟⓔⓡÞσωεя 12:39, 21 kwi 2013 (CEST)

Danny Saucedoedytuj kod

Witaj! Czwórka to za dużo dla tego artykułu.--Basshuntersw (dyskusja) 21:29, 28 kwi 2013 (CEST)

Annie Palmen w CzyWieszuedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Legion23 (dyskusja) 13:26, 1 maj 2013 (CEST)

Annie Palmenedytuj kod

Cześć! Twój artykuł został zaproponowany do ekspozycji na stronie głównej w ramach Tygodnia Holenderskiego. Przydałoby się poprawić w nim przypisy na szablon: {{cytuj stronę | url = | tytuł = | data dostępu = | autor = | nazwisko = | imię = | autor link = | data = | rok = | miesiąc = | format = | praca = | opublikowany = | oznaczenie = | strony = | język = | id = | cytat = }} Więcej informacji znajdziesz tutaj. W tej postaci ładniej się prezentują, więc gdybyś miał czas ... Pozdrawiam. --Hortensja (dyskusja) 18:27, 1 maj 2013 (CEST)

ocena artykułuedytuj kod

Witam Na początek prosiłbym bym o podpisywanie swoich wypowiedzi. Co do oceny artykułów. Nie zamierzam bawić się w ocenianie artykułów i wystawianie im laurki czy kolorków. Sam opracowałeś jakieś kryteria nie do końca zgodne z zasadami Wikipedii, sam je stosujesz i ozdabiasz dyskusje stron. Dla nie jako administratora najważniejsze są zasady Wikipedii i jej przestrzeganie oraz dbanie o dobre imię projektu. Wstawianie jakiejś oceny 4 (czyli dość wysokiej) do artykuł bez źródeł, z kolorowymi tabelkami, bez praktycznie merytorycznej treści, obniża poziom Wikipedii i pozostawia bardzo złe wrażenie. Prywatnie jestem kompletnie przeciwny autorytatywnemu ocenianiu poziomu artykułów; lepiej by odbywało się to przynajmniej w trzy osobowym gronie członków projektu. Wykonujesz duzo pracy ale musisz pamiętać że zasady Wikipedii stoją ponad wszelkie ustalenia w projektach. --Adamt rzeknij słowo 20:50, 7 maj 2013 (CEST)

Czy wiesz - Annie Palmenedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim, --Joanna Kośmider (dyskusja) 06:23, 13 maj 2013 (CEST)

Podziękowanieedytuj kod

--Hortensja (dyskusja) 12:39, 13 maj 2013 (CEST)

Andréedytuj kod

Hej. Pozbierałem trochę informacji na jego temat, jednak nie jestem z nich do końca zadowolony – nie chcę tworzyć substuba. Czy masz może pod ręką jakieś wiarygodne źródło, które potwierdziłoby informacje o dyskografii, które można zobaczyć choćby na en.wiki? Trochę się gubię w muzycznych źródłach, a „Wujek Google” niezbyt mi pomógł. ;) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 19:14, 13 maj 2013 (CEST)

Odp: Poprawa zdjęć w haśle Azerbejdżan w Konkursie Piosenki Eurowizjiedytuj kod

Witaj. Pomniejszyłam te zdjęcia, gdyż wtedy sekcja Uczestnictwo dziwnie się wydłużała, powiększając tylko zbędnie artykuł. Według mnie wyglądało to nie estetycznie, a po zmniejszeniu to i tak każdy może sobie kliknąć na dane zdjęcie i zobaczyć w oryginalnym rozmiarze. Jeśli chcesz to zmień tak jak było, po prostu myślałam, że moja edycja wyjdzie na lepsze no, ale nie będę się już spierać, bo każdy ma inne zdanie i nie o to tu chodzi. Pozdrawiam ⓢⓤⓟⓔⓡÞσωεя 13:57, 19 maj 2013 (CEST)

  • Nie, już nie ma żadnych błędów jak tam. Ponadto wszystko wygląda lepiej, bardziej estetyczniej według mnie :) Tak przy okazji to wczoraj zauważyłam jeszcze taki sam błąd jak u Azerbejdżanu, czyli z wydłużonym Uczestnictwem, u Austrii, ale już nie chciałam wtedy tego zmieniać, bo nie orientuję się za bardzo w tej rozdzielczości czy jakoś tam. Pozdrawiam :)) ⓢⓤⓟⓔⓡÞσωεя 21:16, 20 maj 2013 (CEST)

Odp:Wtyczka "Ulubione"edytuj kod

Odp:Wtyczka "Ulubione"

Hm, może i coś w tym jest. Przedstawię jednak swoje stanowisko:

  • czerwony wydaje mi się fajny, kojarzy się z sercem, być może coś psuje, bo jest jedyny czerwony ale nie czuję tego,
  • ewentualnie zielony tu bardziej nie pasuje ;p (i rzeczywiście, nie wiedziałem co wybrać i już zostawiłem ten zielony),
  • Twój granatowy, jeśli już, to jest za ciemny jak dla mnie; ewentualnie mógłby być tak samo niebieski jak gwiazdka Obserwowanych, przy czym nie wiem czy nie myliłby się uzytkownikom, którzy słabo widzą i nie rozróżniliby kształtu,
  • Twój biały bym przyjął – tak jak gwiazdka Obserwowanych oznaczałby że artykuł nie jest na liście – przy czym proszę o małe poprawki, mógłbyś go zrobić tak, że zamiast po prostu kasować kolor z Nuvoli to przerobić na skalę szarości?

Dzięki. Kaligula (dyskusja) 15:06, 21 maj 2013 (CEST)

A, i pozwoliłem sobie dodać kategorie do tych plików na commons :) Kaligula (dyskusja) 15:11, 21 maj 2013 (CEST)

A, i uzupełnij w opisie plików na jakiej podstawie je zrobiłeś (w sensie co było plikiem źródłowym). Takie małe uznanie dla ich autorów :) Kaligula (dyskusja) 15:53, 21 maj 2013 (CEST)

Ikonki tymczasowo już nieco zmieniłem (Blackfish równolegle zrobił kilka ikonek), informacja o tym jest w sekcji w Kawiarence, tam też zamieściłem mały plebiscyt ikonek, ale chyba nie jest zbyt popularny :P Kaligula (dyskusja) 23:09, 23 maj 2013 (CEST)

Odp. Luksemburg w ESCedytuj kod

Cześć. Zmieniłem je, bo brzydko przenosiło wyrazy i wyglądało to średnio estetycznie. Teraz wygląda przejrzyściej :) Serecki (dyskusja) 18:07, 1 cze 2013 (CEST)

Ocena jakości w dyskusjach artykułówedytuj kod

Witaj! Poruszyłem wątek zasadności przyznawania przez Ciebie w znacznej większości oceny jakości artykułów eurowizyjnych w kawiarence. Wątek nie ma na celu negowania Twojej pracy, bowiem w redagowaniu artykułów na temat Eurowizji masz naprawdę wiele zasług, a ma pomóc przede wszystkim w ustaleniach czy jest w ogóle sens wprowadzania ocen artykułów, czy jest to przydatne, a jeżeli tak, to czy nie powinno się wypracowywać kryteriów w szerszej dyskusji, a nie indywidualnym tokiem. O ile pamiętam rozmawialiśmy już na ten temat kiedyś w jednej z dyskusji nad przyznawaniem wyróżnień, o sprawie informował Cię też m.in. Adamt w dyskusji z 7 maja. Pojawią się pewnie zarówno głosy za, jak i głosy przeciw tego typu ocenom jakości, miejmy nadzieję, że pozwoli to wypracować konkretnie określony konsensus w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie, Zsuetam (dyskusja) 19:19, 12 lip 2013 (CEST)

Eurowizyjny Tydzień Belgijskiedytuj kod

Och, bardzo dziękuję za zaproszenie, ale dzisiaj nie dam rady, gdyż jestem pochłonięty pracą nad kanałem Boomerang z związku ze zbliżającymi się nowymi odcinkami serialu "Jelly Jamm", który wystartuje 16 września tego roku. Ale od jutra przystąpię do pracy nad Eurowizyjnym Tygodniem Belgijskim. Bardzo przepraszam, wiesz jak to jest, gdy ktoś jest zajęty. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. Pozdrawiam Matti1990 (dyskusja) 14:28, 9 sie 2013 (CEST)

Lize Markeedytuj kod

Witaj! Przypisy powinny być wstawiane przed znakiem interpunkcyjnym, i bez spacji po wyrazie. Między rokiem a nazwą singla powinien być dwukropek, proponuję wersję tabelaryczną jak w Dyskografia Basshuntera.--Basshuntersw (dyskusja) 22:48, 9 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Stella Maessenedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Stanko (dyskusja) 10:14, 11 sie 2013 (CEST)

Akcja "Eurowizyjny Tydzień Belgijski"edytuj kod

Witaj! Tobie również dziękuje za udział w akcji „Eurowizyjny Tydzień Belgijski” i zapraszam do udziału w kolejnych akcjach. Pozdrawiam Matti1990 (dyskusja) 13:17, 16 sie 2013 (CEST)

Odp. Uczestnictwoedytuj kod

Sorry, edytowałem wszystkie, które mają Dobre Artykuły ;-) No dobra, to czekamy na koniec głosowania. Serecki (dyskusja) 15:37, 18 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Stella Maessenedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:04, 22 sie 2013 (CEST)

Odp:Zaproszenie do wikiprojektuedytuj kod

Nie wiem czy będę tam działał, bo tylko czasami napiszę coś o artystach eurowizyjnych. Ale co mi szkodzi się wpisać? Ok, zaraz się dołączę. Dziękuję za zaproszenie. Żyrafał (dyskusja) 15:23, 26 sie 2013 (CEST)

Gruziński Tydzień Eurowizyjnyedytuj kod

Witaj! Dzisiaj ruszył Tydzień Artykułu Kaukaskiego. Może dałoby radę utworzyć również od dziś, bądź od jutra na 6 dni przykładowo Gruziński Tydzień Eurowizyjny? Zsuetam (dyskusja) 08:56, 30 sie 2013 (CEST)

Zaproszenie do Wikiprojektu Eurowizjaedytuj kod

Dzięki za zaproszenie :) Nie mam ostatnio zbyt dużo czasu na edytowanie na wiki, ale od czasu do czasu mogę w czymś pomóc. Mattif93 (dyskusja) 11:29, 1 wrz 2013 (CEST)

Ambondroedytuj kod

Witaj! Czy mógłbym Cię prosić o sprawdzenie powyższego artykułu pod kątem przyznania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 22:53, 6 wrz 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu Niemieckiegoedytuj kod

Witaj! Czy nie przypadkiem miał się zakończyć Tydzień Artykułu Niemieckiego? Termin akcji był od 6 do 12 września, a dzisiaj powinno być już po akcji. Jak sądzisz? Pozdrawiam Matti1990 (dyskusja) 17:05, 13 wrz 2013 (CEST)

OK, dzięki! Tak chciałem się tylko upewnić, żeby któryś nie stworzył nowego artykułu podczas Tygodnia Artykułu Niemieckiego po terminie akcji. Na koniec Tobie również dziękuję za udział w „Eurowizyjnym Tygodniu Niemieckim” i zapraszam do udziału w kolejnej akcji, jakim jest Tydzień Artykułu Meksykańskiego. Matti1990 (dyskusja) 18:19, 13 wrz 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu Bułgarskiegoedytuj kod

Dziś ruszył ogólnowikipedyczny Tydzień Artykułu Bułgarskiego. Robimy coś z Eurowizją dodatkowo w tym kierunku? Zsuetam (dyskusja) 12:24, 22 wrz 2013 (CEST)

Chociaż teraz przejrzałem i z drugiej strony Bułgarię mamy dobrze opracowaną, więc nie ma sensu raczej robić dodatkowej akcji. Zsuetam (dyskusja) 12:41, 22 wrz 2013 (CEST)

San Marinoedytuj kod

, a konkretnie do San Marino! Robisz eurowizyjny tydzień sanmaryński? (de facto mało do pisania, ale zawsze coś) O i jeszcze islandzki podczas tyg. z Arktyką? --Maattik (dyskusja) 22:03, 27 wrz 2013 (CEST)

Odp:Transkrypcjeedytuj kod

Odp:Transkrypcje

Dla ormiańskiego najlepiej stosować transkrypcję opracowaną przez prof. Pisowicza (str. 35), chociaż wymaga ona pewnej znajomości ormiańskiego - trzeba wiedzieć, gdzie występuje samogłoska zredukowana, gdzie niektóre spółgłoski dźwięczne przyjmują wymowę bezdźwięczną, itp. Khan Tengri (dyskusja) 14:25, 28 wrz 2013 (CEST)

Szablon:Eurowizja finał narodowyedytuj kod

Witaj! Zamierzasz dodać infobox jeszcze do innych haseł? Bo tworzenie osobnego szablonu dla jednego hasła jest chyba trochę bezsensu. Pozdrawiam, MATEUSZ.NS dyskusja 15:23, 7 paź 2013 (CEST)

Ok, dzięki za odpowiedź :) MATEUSZ.NS dyskusja 17:22, 7 paź 2013 (CEST)

TAFedytuj kod

Cześć! Za 3 dni Tydzień Artykułu Francuskiego. Dołączamy do nich z Konkursem Piosenki Eurowizji? We Francji jest dużo do pisania. Zsuetam (dyskusja) 09:17, 13 lis 2013 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Obszarów Wodnychedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Pięciu Dniach z Artykułem Ukraińskimedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Nauki IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Holenderskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wyróżnieniaedytuj kod

Dziękuję bardzo :) ƧuperÞoweя 18:30, 20 kwi 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu religioznawczymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Nowy infoboxedytuj kod

Witaj! Wiem, że swego czasu interesowałeś się tworzeniem i modernizowaniem infoboksów. Byłbyś mi w stanie pomóc i stworzyć infobox do państwa w Konkursie Tańca Eurowizji, żeby był identyczny jak tutaj, z dokładnie takimi samymi pozycjami, tylko żeby dotyczył tańca? Z góry wielkie dzięki. Zsuetam (dyskusja) 19:57, 27 kwi 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Japońskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Szablon:Eurowizja kraj infoboxedytuj kod

Witaj! Dzięki za informację o dyskusji. Jak jednak wszyscy uczestnicy dowiadują się o dyskusji na te stronie? Przy dyskusji na innej stronie, na stronie głównej dyskusji wikiprojektu, powinna być jakaś informacja. Druga sprawa, przykłady mają być na stronie, a dyskusja na stronie dyskusji. Kolejną sprawą jest, że dyskusję można prowadzić już na głównej stronie dyskusji wikiprojektu. Basshuntersw (dyskusja) 16:32, 10 maj 2014 (CEST)

Wg mnie jest to zbędne, wysłanie każdemu osobno wiadomości to po prostu spam. Jak ktoś będzie chciał to zobaczy, że na stronie dyskusji wikiprojektu, właśnie nowa się rozpoczęła. Myślę, że to było by dużo prostsze, i skupiało by działania wszystkich wyłącznie na dyskusji i edycji dot. konkretnego tematu – reszta jest niepotrzebna. Basshuntersw (dyskusja) 16:43, 10 maj 2014 (CEST) Trzeba więc, zwracać albo zacząć zwracać, jeżeli się to nie dzieje większą uwagę a to, aby nowi uczestnicy (i Ci obecni) dodawali stronę dyskusji do obserwowanych. Basshuntersw (dyskusja) 17:21, 10 maj 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z muzyką IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z obiektami sportowymi IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Biologicznymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Polska w Konkursie Tańca Eurowizjiedytuj kod

Witaj! Dzięki za szablon! Widzę jednak drobny błąd (nie wiem, jak go rozwiązać), otóż otwierając statystyki głosowania w punkcie "najwięcej punktów w finale od" jest napisane "22 punktów", a powinno być odmienione i dodane "22 punkty" (sporo liczb wyżej również powinno być odmienianych). Zsuetam (dyskusja) 07:01, 5 cze 2014 (CEST)

Cześć! Przepraszam, że Cię tak zamęczam tymi infoboxami, ale chcę, żeby były jak najlepsze. Mam kilka uwag: 1). W infoboxie jest rubryka do wpisania "kraj debiutu", mimo to po wpisaniu jakkolwiek (albo nazwa państwa, albo szablon {{państwo|kraj}}) nie wyświetla się w treści zasadniczej. 2). Nagłówek "Francja w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci" zajmuje aż 3 linijki w infoboxie, zrzucając słowo "Dzieci" do 3 linijki. Nie idzie pomniejszyć czcionki słów "w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci"? Bo problem będzie występował w każdym przypadku JESC, a wygląda to mało estetycznie, to już w starym infoboxie wyglądało to lepiej. 3). "Najlepszy wynik" i "Najgorszy wynik" ograniczyłbym do jednej linijki, łącząc miejsce i rok razem. W podlinkowanym wyżej przypadku (i w pozostałych też) lepiej wyglądałoby to, gdyby było napisane ciągiem "6. miejsce w 2004 roku". Zsuetam (dyskusja) 10:18, 19 cze 2014 (CEST) Teraz wszystko OK! :-) W kodzie Francji była jeszcze rubryka "kraj debiutu", ale już ją usunąłem. Dzięki wielkie! Zsuetam (dyskusja) 12:46, 19 cze 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Brazylijskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Bośni i Hercegowinieedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Ad:Bosanskohercegovačka_radiotelevizijaedytuj kod

Ad:Bosanskohercegovačka_radiotelevizija

Ej, nie usuwaj z kodu parametrów infoboksu, które mogą się kiedyś przydać ;). SpiderMum (dyskusja) 00:11, 1 lip 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu informatyki i gier komputerowych IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Kosmosuedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wikipedysta:Miloszk22/brudnopis9edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 23:08, 21 lip 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Afryce Zachodniejedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Transportuedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2015edytuj kod

Witaj! [1] - usunąłem "h" przy roku, ale dzięki wielkie za dodanie hasła imprezy :) Stefaniak ---> śmiało pytaj 22:41, 11 wrz 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Portugalskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2014 w CzyWieszuedytuj kod

Jak się odbędzie, to się zgłosi. Na razie hasło nieency: nic takiego jeszcze nie miało miejsca. Wyobraź sobie, że jutro wybucha III wojna światowa, albo w Ziemię uderza wielka asteroida. Będze konkurs? Nie będzie... Usunąłem ze zgłoszeń do CW. Belissarius (dyskusja) 03:54, 4 paź 2014 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Irańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu artykułu o miastachedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Hiszpańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Językuedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Maltańsko-Cypryjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp: Wikidaneedytuj kod

Cieszy mnie zainteresowanie tematem. Więcej spraw możesz znaleźć na stronie Dyskusja wikiprojektu:Infoboksy, zwłaszcza dotyczącej {{język infobox}}. Wszelkie opinie są tam bardzo oczekiwane. Kwestię ↗ trzeba będzie ostatecznie poruszyć w kawiarence, bo temat jest trudny. Chodzi o to, że z artykułów w Wikipedii raczej bezpośrednio poza przestrzeń główną nie linkujemy. Strzałeczka ma z premedytacją informować, że to link do encji w Wikidanych, która nie ma jeszcze u nas odpowiedniego artykułu. Natomiast [e] ma za zadanie ułatwienie edycji danej cechy. Czasami jest ich naprawdę bardzo dużo i trudno jest znaleźć sekcję, gdzie należy właściwie coś dopisać lub poprawić. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze problem braku polskiego opisu (zwłaszcza jeśli nie ma również artykułu). Jeśli chodzi o rozgryzanie działania szablonów to dokumentację znajdziesz przy {{#invoke:Wikidane}}. Niestety mamy za mało czasu aby stosowną dodać dokumentację do {{Infobox Wikidane}} czy {{Infobox Wikidane nagłówek}}. Jeśli chodzi o wywoływanie szablonów to jest to powoli implementowane. Przykład możesz zobaczyć na stronie Wikipedia:Brudnopis/Wikidane, gdzie wywoływany jest szablon {{Ethnologue}} nawet z parametrami. Paweł Ziemian (dyskusja) 20:27, 18 gru 2014 (CET)

Niestety nie wiem czy istnieje jakaś metoda sortowania zbioru. Może musiałbyś coś takiego napisać, jednak nie jest to trywialne zadanie. Wizja {{#invoke:sortuj}} jest bardzo interesująca. Przypadki proste mogą obejmować {{#invoke:sortuj|liczby|...}} i {{#invoke:sortuj|tekst|...}}. Natomiast {{#invoke:sortuj|osoby|...}} już trywialne nie jest. Musiałbyś się również pomęczyć z wykrywaniem imion i nazwisk w treści, a to proste nie jest bo nie zawsze jest to Jan Kowalski, a na przykład Suzuki Ito, gdzie Suzuki to nazwisko, do tego jest jeszcze Sofokles albo Jan Kowalski Jr. Do odczytu roku bezpośredniej metody nie ma. Możesz się wspomagać przez odczyt gołej wartości zawierającej czas {{#invoke:Wikidane|P0|585|member=time}}, a następnie wyłuskać rok wykorzystując {{#invoke:string|sub|...}} czyli opakowując w całość {{#invoke:string|sub|{{#invoke:Wikidane|P0|585|member=time}}|9|12}}. Paweł Ziemian (dyskusja) 20:00, 22 gru 2014 (CET) Cytując API jest to serwis oferujący możliwość zadawania skomplikowanych zapytań na encjach w Wikidanych. Jest to kod eksperymentalny, który może zwracać błędne wyniki, lub przestać działać w każdej chwili. Ponadto nie czyta danych bezpośrednio z Wikidanych lecz korzysta z dumpów, więc nie są to wyniki aktualne. Mimo wszystko można się nim wspomagać i uzyskać pewne (niekiedy interesujące) wyniki. Podejrzewam, że korzystają z niego różnej maści boty. Prawdziwe zapytania do Wikidanych są ciągle w fazie planowania, a dokładniej na etapie wyboru silnika zapytań i ewentualnej nowe bazy danych. Zobacz d:Wikibase/Indexing albo [2]. Wszystko się powoli dopiero rodzi. Danych nie będziemy importować do plwiki, lecz będą one służyły do generowania treści stron serwowanych na różnych Wikipediach. Paweł Ziemian (dyskusja) 16:53, 27 gru 2014 (CET) Bo w Wikidanych nie ma takiej cechy dla tego artykułu. Najlepiej całość kodu w infoboxie owinąć w {{#if:{{#property:P585}}| tutaj właściwy kod | a tutaj jakaś kategoria, że danych nie ma}}. Z pustego to i Salomon nie naleje. Mam nadzieję, że to pomoże Paweł Ziemian (dyskusja) 20:11, 29 gru 2014 (CET)

Eurovisions polish scoreboard textsedytuj kod

Please visit my talk page at Commons fot continue discussion. Alex Great (dyskusja) 01:37, 19 gru 2014 (CET)

looks pretty good. I do not see errors. I even slightly corrected. Alex Great (dyskusja) 19:10, 19 gru 2014 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Wysp Oceanu Indyjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Mongolskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Szablon:Reprezentanci Andory w Konkursie Piosenki Eurowizjiedytuj kod

Hej, widzę ze jesteś autorem tego szablonu. W obecnej chwili nie jest on używany w zadnym artykule i nie nadaje się nawigacji pomiędzy hasłami. Czy mógłbyś go dodać do artykułów? Powoli zgłaszam EKami i przez DNU szablony nieużywane i bez sensu. Dziękuję za zrozumiałość. Pozdrawiam. --ThePolish 01:20, 30 gru 2014 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Alpejskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu technicznymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Indyjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Czy wiesz – Australia w Konkursie Piosenki Eurowizjiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Stanko (dyskusja) 14:13, 11 lut 2015 (CET)

Australia w Konkursie Piosenki Eurowizjiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:01, 25 lut 2015 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Północnoafrykańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu religioznawczym IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Multilingual filesedytuj kod

Hello, if you interested, plz participate at this discussion. Alex Great (dyskusja) 14:29, 19 cze 2015 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Ameryki Centralnejedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Podziękowanie - Konkurs Eurowizji dla Młodych Tancerzy 2015edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:17, 5 lip 2015 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Włoskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Nauki IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wikiprojekt:Eurowizjaedytuj kod

Nie zauważyłem, ale strona wygląda świetnie. Można by jeszcze zmienić kolor podkreślenia na biały, w szablonie na górze. Eurohunter (dyskusja) 16:47, 3 paź 2015 (CEST)

Tydzień bułgarski IIedytuj kod

Drzewianin (dyskusja) 09:02, 28 lut 2016 (CET)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Miloszk22" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy