Dyskusja wikipedysty:Misza25


Dyskusja wikipedysty:Misza25 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


listopad 2008edytuj kod

Witaj w Wikipedii. Twoja ostatnia edycja w artykule Polacy mogła nosić znamiona wandalizmu i została automatycznie wycofana przez bota. Jeżeli chcesz wypróbować działanie mechanizmów wiki, skorzystaj z brudnopisu.

Jeśli uważasz, że Twoja edycja została wycofana niesłusznie, zgłoś ją tutaj i usuń to ostrzeżenie ze swojej strony dyskusji. Jeśli Twoja edycja nie była wandalizmem, możesz ją przywrócić po zgłoszeniu błędu. Log dotyczący wycofanej edycji: Polacy została zmieniona przez Misza25 (c) (t) wulgaryzmy 2008-11-09T17:55:47+00:00

ClueBot (dyskusja) 18:49, 9 lis 2008 (CET)

Robot informuje o rewercie: Misza25edytuj kod

Wprowadzone przez Ciebie zmiany oczekują na weryfikację.

Robot ukrył Twoją edycję, mogła ona nosić znamiona wandalizmu, ponieważ użyto w niej wulgaryzmów albo powtarzających się ciągów znaków.

Jeśli zmiany były zgodne z zasadami edycyjnymi Wikipedii, zostaną one niedługo przywrócone.


Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego autorem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Używając go, staramy się uchronić przed niszczeniem treści w Wikipedii, jednak w pewnych przypadkach jego działanie może być niewłaściwe.

Blokadaedytuj kod

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś tymczasowo pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich oraz ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz ze blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.


Jeśli zamierzasz dzielić się swoją wiedzą, by potem móc się dowiedzieć się czegoś od innych, to zapraszam po upływie terminu blokady --Nux (dyskusja) 22:33, 16 lis 2008 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Misza25" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy