Dyskusja wikipedysty:Mpn


Dyskusja wikipedysty:Mpn w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Archiwum dyskusji:

Spis treści

KAedytuj kod

KA: Zgłoszone kandydatury

Cześć, dziękuję za nominację. Rozważę. Ja także pozwoliłem sobie wspomnieć o Tobie na stronie Nominacji do KA. Wystartuj proszę. Jacek555 09:39, 1 wrz 2019 (CEST)

  • Konfliktów się nie uniknie. Zresztą (z umiarem) są naturalne i potrzebne. Niekoniecznie trzeba się w nie nadmiernie angażować, ale nie można ze względu na nie unikać innej aktywności, bo to by znaczyło, że konflikty rządzą. A tak nie jest. Liczy się strona merytoryczna, no i dystans. A który kandydat wyda się lepszy dla projektu, o tym zdecydują głosujący. Jacek555 10:55, 1 wrz 2019 (CEST)
  • I do roboty! :) Jacek555 18:35, 13 wrz 2019 (CEST)

Re: Nominacje do KAedytuj kod

Dziękuję bardzo za zaufanie. Obiecuję rozważyć, jest zdaje się jeszcze na to kilka dni. :-) KamilK7 08:32, 2 wrz 2019 (CEST)

  • Dziękuję za gratulację, nie ma za co przepraszać. Ja nie rozważam startu jako nieprzyjemności, tylko jako zdobyte doświadczenie. Ze 3-4 głosy straciłem przez splot okoliczności, a wynik i tak był przyzwoity. :-) KamilK7 00:38, 15 wrz 2019 (CEST)

Terminedytuj kod

Tak. Jest on stosowany np. w Księdze dinozaurów Lamberta, gdzie tłumaczami byli znakomici polscy paleontolodzy. --Piotr967 podyskutujmy 19:59, 2 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Akainacephalusedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 07:24, 3 wrz 2019 (CEST)

jutro, dziś jestem zbyt zdechły po całym dniu cięzkiej pracy na poważniejsze edycje:) --Piotr967 podyskutujmy 22:44, 5 wrz 2019 (CEST) przepraszam, że nie udało mi się jak wyżej obiecałem "jutro" - ale wczoraj miałem wielkie problemy otwarciem wikipedii - otwarcie trwało b. długo i często kończyło się niczym, a nawet jak się udało, to z kolejną stroną znów był w/w problem. Nawet w wyborach KA udało mi się zagłosować na 1 osobę, a reszta tak mi się wieszała, że dałem wszystkiemu spokój. Co dziwne, inne www otwierały się normalnie. Z akinacefalusem jeszcze nie skończyłem. W zwrotach typu "w skałach formacji Kaiparowits" usuwam słowo skały bo to masło maślane (formacje z definicji są jednostkami litologicznymi, czyli skalnymi), aczkolwiek mimo to zostawiłem taki zwrot przy pierwszym użyciu - bo przeciętny czytelnik nie kojarzy formacja = skała, a wg mnie czytelność jest ważniejsza ni drobne błędy typu masło maślane. Oczywiście jeśli dasz to na DA lub AnM, to Twój wielbiciel-krytyk może to wytknąć, ale jego po prostu i tak nie zadowolisz. caputegulae - nie znam polskiego terminu, to coś używanego chyba tylko do ankylozaurów, więc raczej w polskiej licie nie będzie. Może po prostu użyć oryginalnej wersji wyjaśniając w nawiasie znaczenie - "Cranial ornamentation that is subdivided into discrete polygons (rather than generalized rugosity) are referred to as caputegulae"[1] lub po prostu frontonasal osteoderms [2]? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 20:16, 7 wrz 2019 (CEST) tyle ile mogłem poprawiłem. Najbliższy tydzień będę miał w realu b. zajęty tak więc więcej nie dam rady. W rozdziale budowa jest tylko tyle: "Wedle odkrywców Akainacephalus przypomina nodocefalozaura i ankylozaury azjatyckie" - wg mnie konieczne byłoby dodanie chociaż tego, czym się jednak ów rodzaj różni od form azjatyckich i nodocefalozaura, skoro jednak go wyróżniono jako oddzielny takson. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 21:09, 7 wrz 2019 (CEST) ja nie znalazłem, choć to nie znaczy że nie ma w książkach - moje nie mają indeksu rzeczowego terminów, więc szuka się w ciemno i z duża liczbą luk. W necie termin ten stosuje Mateusz np. [3] profesjonalny paleontolog kręgowcowy z istotnym dorobkiem. Co prawda for nie mogą być źródłem, ale jeśli jesteś tam zapisany to napisz doń pytanie - on na pewno zna polską literaturę i powie Ci, czy to autorskie tłumaczenie czy skądś wziął. Ja na forum już dawno zapomniałem hasła:) Ewentualnie tjw. ang. termin plus wyjaśnienie po polsku z czym to się je. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 17:52, 8 wrz 2019 (CEST) do końca tego tygodnia nie będę mógł konsultować - mam pik zajęć w realu, na wiki będę tylko z doskoku i bez dostępu do książek --Piotr967 podyskutujmy 20:53, 8 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Ngwevuedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:26, 9 wrz 2019 (CEST)

Hippopotomonstrosesquippedaliofobiaedytuj kod

Witaj, czy mógłbyś sprawdzić, czy ency i czy jest napisane odpowiednim językiem, bo na medycynie się nie znam, zagadnienie ciekawe (czywieszowe), a artykuł ma 3,7kB. Ponadto sprawdź pod względem językowym, jakby coś to nawet możesz tam edytować. Bardzo mi na tym zależy, bo 2h nad tym hasłem spędziłeś i zwracam się do Ciebie, bo jesteś ujęty w kategorii:User med. Qba0202 (dyskusja) 18:00, 10 wrz 2019 (CEST) Odp: Szczerze? Stąd: https://www.collegeofnursingucbmsh.org/nursing/fear-long-words-phobia-hippopotomonstrosesquippedaliophobia. Qba0202 (dyskusja) 20:44, 10 wrz 2019 (CEST). Spoójrz tu: https://ca.wikipedia.org/wiki/Hipopotomonstrosesquipedaliof%C3%B2bia, w innych jęzzykach: galicyjski, portugalski, turecki.

Blokada hasła Prawicowy autorytaryzmedytuj kod

Anulowałem dzisiaj edycję Tebneuszka w haśle Prawicowy autorytaryzm i zablokowałem hasło do dalszej edycji. W mojej ocenie brak było podstaw do usuwania obszernej, uźródłowionej wersji hasła. Niemniej jednak, w moim przekonaniu niezbędne jest nawiązanie współpracy z Tebeuszkiem - spróbuj (może na IRCu, albo e-mailu, niekoniecznie na Wikipedii) uzyskać od niego informacje co jest źle, co wymaga poprawy. Może warto prześledzić wspólnie hasło akapit po akapicie, i uzgodnić jakąś wspólną wersję? Pozdrawiam -Teukros (dyskusja) 18:10, 10 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Kaczkodyledytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:15, 13 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Ekologiczne uwolnienieedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 05:22, 14 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Neofunkcjonalizacjaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 09:26, 15 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Paradoks wartości Cedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:27, 16 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Subfunkcjonalizacjaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 05:38, 17 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Mpn" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy