Dyskusja wikipedysty:Neptun872


Dyskusja wikipedysty:Neptun872 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Podstawowe informacje o działaniu w Wikipediiedytuj kod

Jeśli chcesz włączyć się do tworzenia Wikipedii, przeczytaj...

... jak tworzyć artykuły?
Zanim zaczniesz edytować artykuły, poświęć nieco czasu na zapoznanie się z wypracowanymi przez nas zasadami: Należy pamiętać, że odrębne artykuły można tworzyć dla istotnych tematów (→ zobacz wytyczne dotyczące encyklopedyczności). Wikipedię można edytować na dwa sposoby. Edytor wizualny jest prostszym, bardziej intuicyjnym narzędziem. Z kolei edytor kodu źródłowego daje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji. Można łatwo przełączać się między nimi. Najłatwiej jest nauczyć się edytowania w praktyce, dlatego też po wykonaniu wybranym sposobem kilku edycji testowych w swoim brudnopisie. Śmiało edytuj strony!
... gdzie szukać pomocy?
W naszych szeregach mamy przewodników, którzy pomogą Ci w Twoich pierwszych edycjach. Wikipedyści odpowiedzą na pytania dotyczące edytowania Wikipedii. Możesz zadać je tutaj. Pomocnych wikipedystów znajdziesz też na naszym czacie. Jeżeli chcesz samodzielnie szukać stron pomocy, zacznij od tej strony (znajdziesz ją zawsze w menu po lewej: „Dla wikipedystów” ⇒ „Pomoc”). Możesz też ustawić własne preferencje m.in. dotyczące wyglądu stron i ułatwień w edytowaniu (tu kilka słów wyjaśnienia).
... jak się komunikować?
Komunikując się na stronach dyskusji, ale nie w artykułach, podpisujemy się poprzez wpisanie czterech tyld (~~~~). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój podpis: nick z datą edycji (tak jak mój na dole). Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji. Wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Jeśli chcesz, napisz coś o sobie na swojej stronie użytkownika.

-- Rzuwig 10:09, 4 lip 2017 (CEST)

Nazwa użytkownikaedytuj kod

Witaj. Twoja nazwa użytkownika jest nie zgodna z naszą zasadą –> Wikipedia:Nazwa użytkownika, dlatego proszę o jej zmianę. Prośby o zmianę nazwy konta należy składać na tej lub na tej stronie. Brak zmiany nazwy będzie skutkował blokadą tego konta. Dziękuję. Ented (dyskusja) 18:56, 4 lip 2017 (CEST)

Dziękuję. Ented (dyskusja) 20:50, 6 lip 2017 (CEST)

Galeria Neptunedytuj kod

Przeniosłem ten artykuł z Twojego brudnopisu do przestrzeni głównej i dodałem kategorię. Dodaj proszę Pomoc:Przypisy do sekcji "Dane techniczne" i do zdania "Co miesiąc centrum odwiedza około 100 tys. klientów". Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 12:40, 11 lip 2017 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Neptun872" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy