Dyskusja wikipedysty:Ngosia.pl


Dyskusja wikipedysty:NGOsia w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Ngosia.pl) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dzień dobry. Proszę zwrócić uwagę na to, że nazwa użytkownika nie może być taka sama jak adres WWW. Proszę o złożenie odpowiedniego wniosku o jej zmianę. Wojciech Pędzich Dyskusja 13:47, 29 cze 2011 (CEST)

Nie jets to żaden problem - ot, zauważyłem stworzenie konta o tej właśnie nazwie. Nie oczekuję znajomości wszystkich zasad Wikipedii od osób, które zaczynają swoją przygodę z projektem - nawet użytkownicy z długim stażem mają na sumieniu różne grzeszki... Gdybyś czegoś potrzebował(a), to z chęcią służę pomocą. Wystarczy, że napiszesz wiadomość do mnie lub do jakiegokolwiek innego wikipedysty (proszę tylko, podpisz się, wstawiając na końcu wiadomości 4 tyldy: ~~~~). Jeśli chcesz sam(a) poznać zasady i zalecenia oraz sposoby edycji Wikipedii zajrzyj do stron pomocy. Dla początkujących ilość informacji tam zawartych może wydawać się przytłaczająca, więc śmiało z problemami zgłaszaj się do mnie lub poproś o pomoc przewodnika. Swobodnie możesz poznawać sposoby edycji Wikipedii korzystając z osobistego brudnopisu. Na początek ważne jest, byś poznał(a) trzy najistotniejsze zasady Wikipedii:

Zauważ, że to encyklopedia, co oznacza, że zamieszczane są tu informacje encyklopedyczne, a nie wszystkie. A teraz śmiało edytuj i nie obawiaj się tego, że Twoje pierwsze edycje będą niedoskonałe. Wszyscy uczyliśmy się na błędach – tutaj bardzo łatwo się je poprawia. :) Na początek polecam wykonanie testowych edycji z pomocą samouczka, dzięki któremu poznasz podstawy edytowania Wikipedii. Serdecznie pozdrawiam, Wojciech Pędzich Dyskusja 14:11, 29 cze 2011 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ngosia.pl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy