Dyskusja wikipedysty:Oliwierekk95


Dyskusja wikipedysty:Oliwierekk95 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Libijskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Libijskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 15:35, 3 kwi 2021 (CEST)

Gołębik panamskiedytuj kod

W polskiej Wikipedii stosujemy systematykę wg Mielczarka i Kuziemki, a tam gołębik panamski traktowany jest jako podgatunek gołębika siwogłowego. Pikador (dyskusja) 22:26, 15 kwi 2021 (CEST)

  • Mamy trochę (niewiele) artykułów o podgatunkach, traktowanych przez część współczesnych autorów jako gatunki, np. cyraneczka karolińska, tak więc artykuł może zostać, tylko go trzeba poprawić; działaj śmiało, ja jeszcze dziś zerknę do Twojego artykułu i też coś tam poprawię. Zresztą systematyka ptaków się zmienia i być może za jakiś czas będzie on powszechnie uznawany za osobny gatunek. W każdym razie na przyszłość lepiej najpierw sprawdzić na liście Mielczarka i Kuziemki status danego ptaka (oni dość często uaktualniają swoją listę w oparciu o najnowsze badania), bo lepiej pisać artykuły o uznawanych przez nich gatunkach, których nadal bardzo wiele nam brakuje. Pozdrawiam Pikador (dyskusja) 08:26, 16 kwi 2021 (CEST)

Ad:Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2021:04:16:Rafał Andrzej Trześniewskiedytuj kod

Hej Czy zapoznałeś się z tą stroną Pomoc:Podpis wikipedysty ?Proponuje zastanowić się nad tym krzyczącym podpisem :) --Adamt rzeknij słowo 20:25, 16 kwi 2021 (CEST)

Kolor mógłby być. Ale rozmiar tego podpisu! Był ciut za duży w porównaniu z poprzedzającym tekstem. --WTM (dyskusja) 14:35, 17 kwi 2021 (CEST)

Odp:Pytanie - występy w rundzie mistrzowskiej i spadkowejedytuj kod

Odp:Pytanie - występy w rundzie mistrzowskiej i spadkowej

Hej. Nasze zasady powstały przed wprowadzeniem takich wynalazków jak grupy mistrzowskie i spadkowe, ale jeśli każdy klub rozgrywa tyle samo meczów w ramach takich rund i nie mają one charakteru pucharowego jak niegdyś holenderskie eliminacje do europejskich pucharów, to ja to liczę jako mecze ligowe. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 22:13, 16 kwi 2021 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Paragwajskiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Paragwajskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 23:01, 30 kwi 2021 (CEST)

Prośba o kontaktedytuj kod

Drogi Oliwierkku,

z tej strony Foka, młodsza specjalistka ds. wsparcia społeczności Wikimedia Polska. Chcielibyśmy podziękować Ci za Twoje zaangażowanie w Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne i wręczyć Ci upominek z okazji jego 10-lecia. Niestety nie mam możliwości wysłania do Ciebie wiadomości e-mail przez Wikipedię, dlatego piszę tu z prośbą o kontakt :) Skontaktuj się ze mną, proszę, wysyłając do mnie wiadomość mailową przez Wikipedię lub bezpośrednio na adres paulina.studniczka@wikimedia.pl, abym mogła wysłać Ci link do formularza ze zgłoszeniem po odbiór upominku :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci miłego dnia!

Paulina Studniczka (WMPL) (dyskusja) 11:32, 5 maj 2021 (CEST)

Oczywiście, zgodnie z prośbą nie będziemy wysyłać upominku :) Jeszcze raz dziękujemy! Paulina Studniczka (WMPL) (dyskusja) 10:42, 6 maj 2021 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Oliwierekk95" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy