Dyskusja wikipedysty:Pepson


Dyskusja wikipedysty:Pepson w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

o co tu chodzi bo ja nie w temacie a znalazlem link na google ze uwazam inaczej ale nie wiem w czym jestem odmiennego zdania :( ps. za bardzo sie nie orientuje i nie znam dobrych manier na wikipedi, wiec moze podeslecie link z onfo co i jak.

Spis treści

Historia Włodawyedytuj kod

O wydarzeniach historycznych piszemy na Wikipedii w czasie przeszłym! Nevermore 16:24, 14 lip 2007 (CEST)

Robert Burneikaedytuj kod

Przeniosłem do twojej przestrzeni. Hasło było nieprzetłumaczone z języka angielskiego, zawierało minimalną ilość treści i nie spełniało standardów Wikipedii. Popraw/przetłumacz i dodaj źródła i wtedy przenieś z powrotem do przestrzeni głównej. Lukasz Lukomski (dyskusja) 10:31, 25 sty 2011 (CET)

Na Wikipedii polskojęzycznej piszemy po polsku. Czy słowo obtained jest po polsku czy angielsku? Źródeł i tak nie dodałeś, hasło nadal malutkie. Lukasz Lukomski (dyskusja) 10:57, 25 sty 2011 (CET) Zrobilem tyle ile moglem - żrodło to strona tego czlowieka - dziwi mnie to ze nagle zmieniaja sie zasady - kiedys mozna bylo to zrobic tak jak ja to zrobilem i bylo wszytko dobrze, teraz widze zaczyna sie tu tworzyc kasta, rodzaj Panskiego widzi mi sie. Trudno to nazwac wspolpraca, gdy znajduje sie koles ktory wszystko wie lepiej.

ps w czym moje haslo jest gorsze od tego?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugen_Sandow

jak cos bede wiecej wiedzial dopisze

hardkorowy koksuedytuj kod

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie!
Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją CC-BY-SA. Dlatego Twój artykuł został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich. Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie dyskusji tego artykułu i na stronie Wikipedia:Lista NPA oraz zastosuj procedurę zamieszczania haseł wcześniej opublikowanych. W przeciwnym razie spróbuj uzyskać zezwolenie autora (możesz skorzystać z szablonów znajdujących się tutaj) lub przebuduj artykuł tak, aby nie naruszał praw autorskich. W przeciwnym razie administratorzy projektu będą zmuszeni usunąć artykuł. A. Bronikowski zostaw wiadomość 11:44, 26 sty 2011 (CET)


Plik:Rober burneika.jpg może zostać usuniętyedytuj kod

Dziękujemy za przesłanie Plik:Rober burneika.jpg. Temu plikowi brakuje jednak kluczowych informacji. Podane jest źródło, ale nie ma żadnego dowodu, że autor lub właściciel praw autorskich naprawdę zgodził się na udostępnienie pliku na podanej licencji. Prosimy o podanie linku do strony WWW, gdzie napisana jest taka zgoda, albo przekazanie e-maila z pisemną zgodą właściciela praw autorskich na OTRS (permissions-commons-pl@wikimedia.org). Zwróć także uwagę, że pliki przesyłamy do Wikimedia Commons (załóż konto/wyślij plik).

Jeśli nie podasz dowodu na udzielenie zgody na wykorzystanie tego pliku, może on być usunięty po 7 dniach.

A. Bronikowski zostaw wiadomość 12:57, 26 sty 2011 (CET) 

Pierwszy zlot w Lublinieedytuj kod

Tak oto historia zmienia się na naszych oczach: 8 października pierwszy lubelski zlot wikipedystów i wikimedian w ogólności. Zajrzyj proszę na tę stronę. Bardzo, bardzo liczymy na Twoją obecność. Tar Lócesilion|queta! 23:37, 16 wrz 2011 (CEST)

Stanisław Kłosowskiedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Pepson/Stanisław Kłosowski, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • Dodac wiecej tresci. Sam infoboks to za malo.
 • Wskazac encklopedycznosc (odznaczony Virtuti?)

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Ciacho5 (dyskusja) 13:50, 6 lis 2012 (CET)

 • Juz odplatuje, chwile cierpliwosci. Ciacho5 (dyskusja) 13:55, 6 lis 2012 (CET)
 • A wiec tak: Ten kawalek, ktory byl cytatem z kolegi usunalem. Zostal on przekopiowany z innego serwisu, a to jest naruszenie praw autorskich. I wpis zrobil sie bardzo ubogi. Prosze, uzupelnij (mi sie strona nie otweira, jestem za filtrem), opisz w stylu Polski lotnik wojskowy, bral udzial w ...sluzyl w ..... Pisz "swoimi slowami". Ciacho5 (dyskusja) 14:03, 6 lis 2012 (CET)


Dzieki, bo dawno nie edytowalem na wiki, wiec widze ze duzo sie zmienilo, wiec musze odszukac ten lepszy opis jezeli znajde :) i prezerobic go tak zeby nie bylo - zadnego ale.

Gdzie odpowiadac i jak podpisywacedytuj kod

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

 • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
 • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
 • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona. Ciacho5 (dyskusja) 22:35, 6 lis 2012 (CET)

Prośba o źródła w artykule Bitwa pod Zalwąedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Bitwa pod Zalwą. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat.)

Opiniaedytuj kod

Podczas bitwy pod Zalwą wyróżnił się młody kapitan Józef Sułkowski późniejszy adiutant Napoleona Bonaparte. Dodaj do tego przypis--Kerim44 (dyskusja) 15:45, 21 gru 2012 (CET)

Aeroklub Nadwiślańskiedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Pepson/Aeroklub Nadwiślański, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • usunąć treści nie na temat (około 3/4 historii niezwiązana)
 • dodać niezależne źródła
 • wykazać istotność organizacji

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 17:29, 9 paź 2013 (CEST)

Zdjęcie w infoboksieedytuj kod

W większości (ale nie wszystkich) infoboksów wstawia się zdjęcie podając tylko tytuł zdjęcia, zobacz w arcie o Sosnkowskim, jak poprawiłem. 89.68.52.62 (dyskusja) 18:53, 29 paź 2014 (CET)

Wlodawa.netedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 11:07, 17 gru 2017 (CET)

 • Zobacz co jest encyklopedyczne w sieci. Linkowanie do swej strony w artykułach jest zupełnie niesłuszne. I nie ma potrzeby opisywać dwukrotnie tego samego, stosujemy redirecty, strony przekierowujące. Sugeruję zapoznanie się z wytycznymi na temat encyklopedyczności stron i zabranie głosu w poczekalni (link w race powyżej). Ciacho5 (dyskusja) 11:46, 17 gru 2017 (CET)

Czy to oznacza ze mieszkańcy małej społeczności w tym wypadku powiatu, nie moją prawa do poznania historii strony www z ich regionu ( proszę sprawdzić kategorie wydawcy, na wiki są informacje o jeszcze mniejszych periodykach). Obecnie często używamy medium elektronicznego w życiu codziennym, wiec uwaga dot. że coś tam jest z małej miejscowość w dobie internetu uważam za prymitywną. Co do encyklopedyczności hasła, może i są jakieś braki, ale proszę je tu zaznaczyć, dawno nie tworzyłem haseł na wiki, wiec może gdzieś naruszyłem zasady, tak wiec proszę o info co należy poprawić.


Czyli już w założonych artykułach zostały tylko punkty dot encyklopedyczności, które akurat przez 17 lat pracy nad strona mam, ale widzę że kolega Ciacho5 czepia się dla samego czepiania się. No nic niech se kolega Ciacho5 rozwija wiki po swojemu.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pepson" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy