Dyskusja wikipedysty:Piotrstefan10


Dyskusja wikipedysty:Piotrstefan10 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona nie służy do takich działań! Joy dyskusja 23:04, 12 gru 2007 (CET)

Spis treści

UKS Medan Gnieznoedytuj kod

Twój artykuł został przeniesiony pod tą nazwę. Maikking dyskusja 23:17, 12 gru 2007 (CET)

Leszek Stefankiewiczedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 14:27, 25 cze 2012 (CEST)

Leszek Stefankiewiczedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Piotrstefan10/Leszek Stefankiewicz, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • styl!
 • źródła
 • formatowanie, linki wewnętrzne

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Plushy (dyskusja) 22:25, 2 lip 2013 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Reprezentacja Polski "A" w futsalu kobietedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Reprezentacja Polski "A" w futsalu kobiet. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Dawid12373 (dyskusja).)

Reprezentacja Polski "A" w futsalu kobietedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Piotrstefan10/Reprezentacja Polski "A" w futsalu kobiet, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • uźródłowienie
 • formę, styl, treści encyklopedyczne, linki zew., kategorię, formatowanie

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 13:35, 3 lip 2013 (CEST)

re: Prośba o pomocedytuj kod

Witam. Oba artykuły są w brudnopisach:

można je tam poprawiać, dopracowywać, a potem przenieść pod docelową nazwę. W obu przypadkach artykułom należy się pożądna, zrozumiała definicja – Pomoc:Jak napisać dobrą definicję. Unikamy próżnych wyrażeń, więc jedna z największych wiedz jest nie tylko na bakier z poszczyzną, ale też z zasadami wiki. Podobnie znakomici żużlowcy. Kolejna sprawa do pogrubienia i pochylenia tekstu – są zupełnie zbędne, często trudno mi stwierdzić, czemu zostały użyte (np. 1988r w biogramie). Przede wszystkim oba hasła wymagają uporządkowania – wspomniana definicja, a potem bardziej szczegółowe informacje, ale przedstawione w sposób nie tak chaotyczny jak teraz. W przypadku L. Stefankiewicza może przydać się strona Wikipedia:Zalecenia edycji artykułów biograficznych (zwłaszcza przykłady tam zamieszczone). W przypadku reprezentacji proszę zerknąć na sposób w jaki opisane są inne reprezentacje – Kategoria:Polskie reprezentacje narodowe – to powinno pomóc :) Jeśli chodzi o techniczne sprawy, to artykułom brakuje linków wewnętrzynych (linków do innych artykułów na Wikipedii) – sposób ich tworzenia jest opisany na stronie Pomoc:Tworzenie linków w Wikipedii, W razie dalszych wątpliwości proszę pisać - postaram się pomóc, pozdrawiam Piastu βy język giętki... 12:13, 8 lip 2013 (CEST)

Leszek Stefankiewiczedytuj kod

Witam. Obu artykułom jeszcze trochę brakuje. Cofnąłem przeniesienia, przede wszystkim dlatego, że były nieprawidłowo zrobione (na początku nazwy miały zbędne Piotrstefan10). Teraz są odpowiednio tu i tu.

Na początek zająłem się p. Stefankiewiczem. W historii można zobaczyć zmiany które wprowadziłem. Były to głównie korekty stylistyczne, usunąłem też zbędne informacje (np. informacje o osiągnięciach żużlowców, to jest w artykułach o nich – no chyba, że te osiągnięcia był we współpracy z p. Stefankiewiczem, ale nie bardzo wynikało to z treści i nie był poparte źródłami). Rzecz którą jeszcze należy naprawić przed przeniesieniem, to sekcja linki zewnętrzne. Na przykład pierwszy, do Expressu prowadzi tylko do dwulinijkowego skrótu artykułu, drugi (Sport Gniezno) przerobiłem na przypis, trzeciemu dodałem tytuł (zamiast * http://www.sportopolski.pl/index.php?pid=39&nid=2022 zrobiłem * [http://www.sportopolski.pl/index.php?pid=39&nid=2022 Żużel: Andrzej Maroszek: Jedziemy o wysokie cele]). Ostatni na pewno jest zbędny, takie zasady... Trzeba te linki przejrzeć, usunąć co zbędne, poprawić – najlepiej przerabiając na przypisy, ew. chociaż dodając im tytuły. Do futsalu jeszcze wrócę. pozdrawiam Piastu βy język giętki... 11:25, 10 lip 2013 (CEST)

Wikipedysta:Piotrstefan10/Reprezentacja Polski A Kobiet w Futsaluedytuj kod

Wprowadzone zmiany. Też w dużej mierze redakcyjne, stylistyczne poprawki. Zmieniłem tabelkę na infoboks – {{Szablon:Reprezentacja piłki nożnej infobox}} – ale nie uwzględnia on kierowników drużyn ;) Konieczne jeszcze poprawki to:

 • na pierwszym zgrupowaniu pojawiły się same bramkarki? bo tak to wyglądało ;) założyłem, że pierwsze dwie zawodniczki to bramkarki, ale warto dopisać pozostałym zawodniczkom pozycje na jakich grają
 • warto dodać nazwę klubu wicemistrzyń, z którym reprezentacja wygrała na drugim zgrupowaniu
 • potrzebne jest źródło do inf. o planach pzpn – jeśli takiego nie ma, nie można nigdzie o tym przeczytać, to lepiej to zdanie usunąć – Wikipedia stara się nie rozpisywać na temat planów, a już szczególnie niepotwierdzonych źródłem.

pozdrawiam Piastu βy język giętki... 12:37, 10 lip 2013 (CEST)

Leszek Stefankiewiczedytuj kod

PG (dyskusja) 16:40, 25 lut 2015 (CET)

Piotr Stefankiewiczedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • dodaj źródła
 • dodaj formatowanie i linki wewnętrzne
 • dodaj kategorie

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, masti <dyskusja> 21:05, 9 lut 2017 (CET)

Ad:pytanie pomocedytuj kod

Witam,
proszę o konkretne pytanie, żebym mógł pomóc i o konkretny artykuł. Pozdrawiam serdecznie, Fafik Napisz coś® 21:46, 14 lut 2017 (CET)

Dostałem informacje iż mój artykuł nie nadaje się do publikacji i został przeniesiony do brudnopisu i nie bardzo wiem jak go utworzyć tak by było wszystko ok. piotrstefan10 (dyskusja) 12:58, 16 lut 2017 (CET)

Piotr Stefankiewiczedytuj kod

Jacek265 (dyskusja) 18:52, 25 lut 2017 (CET)

Odp:Piotr Stefankiewiczedytuj kod

Odp:Piotr Stefankiewicz

Dziękuję za wiadomość. Art. nie został odtworzony. Proszę wstrzymać się z komentarzami dot. dyskryminacji kobiet. Jeżeli mogę w czymś pomóc, proszę o kontakt. Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 14:11, 3 mar 2017 (CET)

Przeniosłem hasło do brudnopisu: Wikipedysta:Piotrstefan10/brudnopis/Piotr Stefankiewicz. myopic pattern w czym mogę pomóc? 14:23, 3 mar 2017 (CET)

Piotr Stefankiewiczedytuj kod

Proszę o sprawdzenie w brudnopisie i uaktywnienie tematu bo uważam że futsal jest co raz bardziej popularny i inne osoby z futsalu już występują na wikipedii mniej znane. piotrstefan10 (dyskusja) 22:16, 5 lut 2018 (CET)

Komentarz z dyskusji Fafikaedytuj kod

Witam,
na początek mała rada:

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

 • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
 • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
 • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona..

Twój artykuł nie nadaje się jeszce do publikacji w przestrzeni głównej Wikipedii. Źródła podane w sekcji przypisy tak naprawdę powinny być w formie przypisów w artykule. Do tego służy szablon: {{Cytuj stronę}}. Artykuł powinein również znaleźć się w odpowiednich kategorach, ponieważ Kategoria:Piłkarze lub Futsaliści są zbyt ogólne. Należy również poprawić artykuł pod względem języka. W jednym akapicie jest napisane, że w 2008 roku grał w irlandzkim klubie a w następnym akapicie również jest o tym wspomniane. Wikipedia jest encyklopedią więc należy zachować encyklopedyczny styl artykułów. W razie pytań, służę radą, pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 22:49, 5 lut 2018 (CET)

Piotr Stefankiewiczedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 07:54, 27 kwi 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Piotrstefan10" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy