Dyskusja wikipedysty:Polak i katolik


Dyskusja wikipedysty:Polak i katolik w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Proszę o nieużywanie wulgarnych słów na stronach wikipedystów i przestanie obrażania innych wikipedystów. marbra92 15:23, 28 cze 2006 (CEST)

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii. Złośliwa edycja strony innego Wikipedysty to nie jest dobry początek działalności. Przemyśl to sobie, przeczytaj nasze zasady i jeśli zechcesz je przestrzegać, zapraszam ponownie. Shaqspeare 15:33, 28 cze 2006 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Polak i katolik" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy