Dyskusja wikipedysty:Ponton


Dyskusja wikipedysty:Ponton w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodaj nową wiadomość Dziękuję za każdą wiadomość

Spis treści

Babeledytuj kod

Upppsss ! To była błędna interpretacja prośby jednego z Wikimistrzów !!! przepraszam !--NeferKaRe 19:28, 6 sty 2006 (CET)

Wetoedytuj kod

Czy przeczytałeś uzasadnienie? pozdrawiam :), Wiktoryn <odpowiedź> 21:43, 6 sty 2006 (CET)

Bonusy do Babeledytuj kod

Nie wiem, gdzie o tym napisać, więc na poczatek wysyłam do wszystkich WikiMistrzów Zadania. Jest specjalny szablon który oznacza linki do artów na medal w obcojęzycznych Wikipedii. Może za wierne (lub bliskie wiernemu) przetlumaczenie medalowego hasła można by dawac specjalne bonusy. Tu jest link do linkujących do tego szablonu :). Proponuję dalszą część dyskusji przenieść na stronę dyskusji zadania. MWM Przykuta 00:23, 7 sty 2006 (CET)

proszę, zwróć uwagę na...edytuj kod

hasło marihuana w polskiej wikipedii. ostatnio je ocenzurowano i zablokowano (przez jednego z administratorów którry moim zdaniem nie pojmuje pewnych idei, założeń wikipedii)

tutaj dyskusja: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Marihuana#zwolennicy.2C_przeciwnicy_a_wikipedia

dziękuję -- devein (-) 12:36, 7 sty 2006 (CET)

Ograniczeniaedytuj kod

Dzięki wielkie :) Joy

PS. Od kiedy tak można?

szablon adminedytuj kod

Już. :-) Dzięki za przypomnienie. Pozdrawiam --Nova 09:29, 11 sty 2006 (CET)

Tak wiem, że to dobrowolne, po prostu już wcześniej planowałam to zrobić, tylko potem mi umknęło (w natłoku wrażeń ;-), stąd podziękowanie za przypomnienie. Pozdrawiam serdecznie --Nova 18:39, 11 sty 2006 (CET)

Krzysztof Iwinedytuj kod

Jeżeli mógłbyś to zagłosuj w SdU, które utworzyłeś. Bo na razie mało osób się w tej sprawie wypowiedziało. Andrzej18 @ 11:30, 14 sty 2006 (CET)

Re: Szablon:MPedytuj kod

Nom, bardzo przydatna sprawa, Pozdrawiam --Caligo 10:48, 17 sty 2006 (CET)

Re: PUAedytuj kod

Pątą, jeśli ktoś klika na tytuł odcinka to chyba po to, żeby przeczytać o czym on jest ;p Sprawdź pozostałe dwa teksty z tej serii, nawet admini popełnili ten błąd :> Jutro się poprawi...

Mariusz Saint 22:27, 22 sty 2006 (CET)

;pedytuj kod

Naciskałem ;p Teraz wą, mam dużo pracy ;p

Mariusz Saint 22:30, 22 sty 2006 (CET)

ek/sduedytuj kod

Uprzejmie ci przypominam, że fakt, że dostałeś guzik administratora nie uprawnia ciebie do usuwania wstawionych przez innych wikipedystów szablonów, możesz tylko taki szablon złagodzić. Hasło o pirokinezie jest oczywistą bzdurą i moim zdaniem kwalifikuje się na ekspres zgodnie z zasadą brak sensownej treści. Jeśli ty masz inne zdanie, to jedyne co ci wolno zrobić, to zamienić {ek} na {SdU}. Julo 22:40, 22 sty 2006 (CET)

Oczywiście, że go poddam, natomiast zwracam ci uwagę na to, że ci woda sodowa uderzyła do głowy, kolego. Każdego innego, tzw. "zwykłego" użytkownika, za postępowanie takie jak twoje każdy inny byłby opieprzył. Julo 08:41, 23 sty 2006 (CET)

Odp: PUAedytuj kod

Dzięki za poparcie. Myślę że narazie brakuje mi odwagi by się samemu zgłosić, ale może kiedyś... Zresztą nie spodziewam się zbyt dużego poparcia, nie wiem czy kojaży mnie wogóle ktoś spoza IRCa. Jeszcze raz dzięki za miłe słowa - pozdrawiam ajsmen91 dyskusja 23:27, 22 sty 2006 (CET)

Przemyślałem sobie całą sprawę, zastanowiłem się i nabrałem odwagi. I oto efekt -> WP:PUA. ajsmen91 dyskusja 14:54, 23 sty 2006 (CET)

Spontaniczne namagnesowanieedytuj kod

Ten art był w trakcie tworzenia. Cofnij to ekspresowe kasowano. Pozdro Stepa 20:19, 25 sty 2006 (CET)

Grafikaedytuj kod

Czy można na Wikipedii załadować grafikę ze stron rządowych Nowej Zelandii - z tego co się orientuję to działają tam podobne prawa co w USA i takie grafiki są własnością publiczną. Jeżeli można ładować taką grafikę, to jaki podać jej szablon licencji? Jeżeli zaś takiej grafiki nie można umieszczać na stronach Wikipedii to proszę usunąć załadowaną przeze mnie - grafika:Nzbluea4.jpg Aotearoa 21:32, 25 sty 2006 (CET)

Hotel Zaciszeedytuj kod

Zajrzyj na ostatnie zmiany w tym artykule (Hotel Zacisze), jakiś anonimowy użytkownik trochę tam namieszał, dodał krótkie streszczenia odcinków, niestety nie jestem w stanie za bardzo ich zweryfikować, bo dawno nie oglądałem, jednak mam pewne wątpliwości co do tego, czy te streszczenia powinny tam być, tym bardziej bez spoilera, mam też podejrzenia, że są to opisy odcinków wycięte z jakiejś innej strony. Poza tym ów użytkownik dodawał wcześniej w tym artykule dopiski typu "film jest ok" i chyba ok jeszcze zostało na samy dole. --Caligo 23:14, 27 sty 2006 (CET)

Teraz mam już nawet pewność, że zostało to wycięte z innej strony wystarczy choćby zajrzeć na tę stronę. Tak więc treści naruszają prawa autorskie.

--Caligo 23:25, 27 sty 2006 (CET)

Dyskusja_Wikipedysty:Kzkedytuj kod

Zauwazyłem, iż okłamałeś użytkownika Kzk - że jego sprzeciw nie będzie brany pod uwagę jeżeli nie poda powodu. Uważam, iż nie należy nikogo zmuszać do podawania powodów, tymbardziej iż regulamin tego nie wymaga. W mojej opinii zmuszanie kogoś do czegoś i straszenie go, iż w przeciwnym razie zdarzy się coś - co się nie zdarzy - jest nadużyciem. Andrzej18 @ 16:48, 3 lut 2006 (CET)

Sportedytuj kod

Cześć. Mam do ciebie pytanko. Wybierz opcję: czy uważasz, że w Wikipedii mogą być kluby:

  • tylko z I-III ligi (bez A-klasy, B-klasy, C-klasy, ligii okręgowej)
  • czy normalnie z I-IV ligi (bez A-klasy, B-klasy, C-klasy, ligii okręgowej)?

W przypadku pierwszej opcji poleci wiele klubów bo poprzeczka stoi zbyt wysoko. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. --LUCPOL 19:21, 16 lut 2006 (CET)

Dyskusja:Lineage IIedytuj kod

czyli z tego artykulu zrobisz kompletnie nieprzydatne g...?

no to powodzenia graze beda uceszenie ze nareszcie wiedza jakie sa klasy!!! bo zapewne nikogo nie interesuje moze jaka bedzie 3 zmiana profesji bo tego nie ma na oficjalnym i jest to wiedza zakazana bo moze jest ciekawsza i moze wszyscy jeszcze tego nie wiedza

dobra ja tu nie jestem od interpretowania nazwy wikibooks

nie angazuje sie wiec w projekt

Rewert w artykule Microsoft Windows Vistaedytuj kod

O co chodzi z rewertem [1] wycofującym zdanie "Jest on wzorowany na interfejsie wprowadzonym już w systemie Windows 95." dotyczącym interfejsu Classic? Przecież zmiana ta była całkiem sensowna.--Masol 22:43, 17 lut 2006 (CET)

PUAedytuj kod

Dziękuję za wsparcie, ale niestety nie można głosować dwukrotnie ;) Pzdr. googl 21:53, 18 lut 2006 (CET)

podziękowanieedytuj kod

z tego wszystkiego całkiem zapomniałem podziękować za wsparcie, na marginesie, okazało się, że Wikipedysta:Michaił w ogóle nie jest administratorem, mimo iż się za niego podawał [2]. Pozdrawiam serdecznie. --Ogami 11:54, 20 lut 2006 (CET)

Młodzież Wszechpolskaedytuj kod

Szkoda, że kolega sugeruje, że Młodzież Wszechpolska wstydzi się swoich działań skierowanych przeciwko środowiskom gejowsko-lesbijskim, które w 2005 roku stanowiły ok. 70% całej aktywności tej organizacji. Przekonany jestem, że tekst:

"Zgodnie z najnowszymi wskazaniami Kościoła Rzymskokatolickiego, napiętnowanie w każdej dostępnej formie sformalizowanego ruchu gejowsko-lesbijskiego w Polsce"

w pełni jest zgodny z założeniami programowymi i celami organizacji. Młodzież Wszechpolska realizowała ten punkt w całym 2005 roku, a najznamienitszym przykładem tej aktwności był przecież "Marsz Normalności", więc chyba nie jest celowe cenzurowanie historii. W świetle wydarzeń szeroko udokumentowanych przez wszystkie media w Polsce w czerwcu 2005 a następnie udokumentowanych na stronie internetowej Młodzieży Wszechpolskiej, należałoby niezwołocznie przywrócić w zapisie o realizowanych działaniach organizacji:

"Zgodnie z najnowszymi wskazaniami Kościoła Rzymskokatolickiego, napiętnowanie w każdej dostępnej formie sformalizowanego ruchu gejowsko-lesbijskiego w Polsce". Faktom historycznym nie należy zaprzeczać. :) Serdecznie pozdrawiam Zboralski 23:05, 24 lut 2006 (CET)

onoterapiaedytuj kod

dlaczego usunąłeś mój artykuł o onoterapii?

onoterapiaedytuj kod

nie jestem wikipedystą - jeżeli możesz zmień artykuł onoterapia i osioł na kod wiki. BRAK POLSKICH ŹRÓDEŁ O ONOTERAPII. jestem pierwszy i jedyny, który się tym w Polsce zajmuje (uwaga! nie dotyczy hodowli osłów). jedyne aktualne źródło o onoterapii to nasza strona www.bochnia-parlament.com . jeżeli Cię to interesuje skontaktuj się z Akademią Pedagogiczną w Krakowie, jest tam magistrantka (jeżeli się zgodzi podam Ci jej dane), która pisze u nas pracę o onoterapi.

Re: PUAedytuj kod

Hehe, dzięki za motywację. Swoją drogą sam o tym myslę, ale obawiam się powtórki z rozrywki. Chociaż to dawne dzieje :). Pozdr. Yarl read.me 16:30, 28 lut 2006 (CET)

No dobra, myśle że w tym tygodniu coś uda mi sie napisać. Rozumiem, że mam twoje wsparcie :) ? Yarl read.me 16:38, 28 lut 2006 (CET)

PUAedytuj kod

Dzięki za oddanie głosu na moim PUA. Pozdrawiam. Gaspar van der Sar dyskusja 19:45, 3 mar 2006 (CET)

666 (liczba)edytuj kod

Hej, głosowałeś w SdU za zostawieniem artykułu o tej liczbie, jednak z Twojego komentarza do głosu wynika że chcesz usunąć to hasło (przynajmniej ja mam takie odczucie). Może się pomyliłeś? str13 hm? 00:16, 10 mar 2006 (CET)

Re: Linki zewnętrzneedytuj kod

Ktoś kiedyś powiedział, że każda informacja jest formą reklamy, a każda reklama jest formą informacji. Co do tego linku, nie uważam, by był to link reklamowy (chyba, że według powyższej definicji), tym bardziej, że nie jestem twórcą owego forum, a jedynie jest to informacja dla ludzi poszukujących wiadomości na dany temat, że istnieje miejsce, w którym mogą oni wymienić się informacjami i opiniami związanymi z interesującym ich tematem. Ja bym to traktował wyłącznie w kategoriach informacyjnych. Z doswiadczenia wiem (z własnego również), że ludzie poszukujący informacji na dany temat, niekiedy szukają podobnych miejsc wymiany myśli. Poza tym właśnie w podobnych miejscach można niekiedy znaleźć najświeższe informacje dotyczące danego zagadnienia.

Nie mniej jednak, przyznaję, że nie wiem, jakie jest oficjalne stanowisko Wikipedii w kwestii linków na tego typu fora tematyczne. Caligo 23:02, 11 mar 2006 (CET)

IRCedytuj kod

Czeęść! Mam Mozillę i jak wciskam IRC-a to mi pisze "It works!" Co to znaczy? Jak tam pisać? Pomóż Lodzermensch!!! Odpowiedz

Operaedytuj kod

W zdenerwowaniu zmieniłem na Operę. Czy uczynisz mnie admniem???? Lodzermensch!!! Odpowiedz

Operaedytuj kod

Cześć! To znów ja. Nie mam apletu Java. Czy dasz mi link do strony, gdzie można zainstalować aplet Java? Lodzermensch!!! Odpowiedz

Kategoria:PHPedytuj kod

Nie, na wikipedii czyli w encyklopedii też się przyda parę artykułów o PHP. Andrzej19 @ 08:31, 3 kwi 2006 (CEST)

Wikipedyści używający komunikatorów internetowychedytuj kod

Z jakiego powodu zmieniłeś w WUKI moje dane? [3] BrokenglaSS 16:05, 13 kwi 2006 (CEST)

W porządku, wyjaśnione, wybaczone :) BrokenglaSS 00:44, 14 kwi 2006 (CEST)

Kategoriaedytuj kod

wiec po co jest kategoria zespoły metalowe?--DingirXul 14:14, 14 kwi 2006 (CEST)

KISSedytuj kod

lepiej tym sie zajmij :-), ja nie wiem jak to poprawić

Bullet For My Valentineedytuj kod

istnieja 2 hasła 1. Bullet For My Valentine, 2. Bullet for my valentine można by to poprawić chyba ;-) --DingirXul 22:16, 14 kwi 2006 (CEST)

pomocyedytuj kod

Czy jest jakiś sposób, aby załadować grafikę z angielskiej Wikipedii na artykuł z polskiej???

dziękiedytuj kod

dzięki teraz już wiem

Re: Wandalizmedytuj kod

ta sieć dynamicznie przypisuje adres IP. I raz to IP dostaje normalny użytkownik, a innym razem wandal. - też się nad tym zastanawiałem, ale charakter wandalizmu sugeruje jednak, że dokonuje tego jedna osoba. Może to statyczny adres i kilku użytkowników jednego komputera? Albo kilka komputerów za NATem z jednym adresem? Co się robi w takiej sytuacji? Czy można zablokować edycje z danego IP, nie blokując jednocześnie zarejestrowanych użytkowników, korzystających z tego samego komputera? Wydaje się to dobrym wyjściem - ktoś kto chce edytować Wikipedię, po prostu założy sobie konto. --Yarek 20:58, 22 kwi 2006 (CEST) msg

Wikipedia:WikiFaktoria/Budowniczy Babeledytuj kod

Czy dasz radę ocenić zadania - przynajmniej te, które leżą od ponad miesiąca ? Przykuta 12:45, 24 kwi 2006 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod

Wikipedia:Atlas Wikipedystów/Pyrlandia/2006-05-20

Pozdrawiam Radomil dyskusja 12:04, 5 maja 2006 (CEST)

Aestetycznośćedytuj kod

Wytłumacz mi co to jest aestetyczność?? Chodzi Ci o ascetyczność czy estetyczność, czy estetykę??? W słowniku języka polskiego nie ma tego słowa...

To pytanie zadałem też autorowi aestetyczności, ale to Ty przywróciłeś wersję, więc pewnie miałeś powody. --Wyglif 17:27, 15 maja 2006 (CEST)

W porządku. Nie denerwuję się i też znam ten album (partie Hellhammera na Funeral Fog wymiatają). Ale nadal nie rozumiem naczym to ma polegać. Czym dla Ciebie jest w takim razie estetyczność? Nie uważasz że lepsze byłoby estetyka brzydoty czy coś w tym rodzaju? Bo taką prezentują i tak po polsku można to nazwać. Jak dla mnie.

Nie ma chyba sensu się bawić w słowotwórcę. A zmieniłem słowo w sumie z rozpędu, biorąc to za literówkę i za to przepraszam. --Wyglif 00:00, 16 maja 2006 (CEST)

Zalogowaniedytuj kod

Czy jest jakaś strona na wikipedii gdzie mozna zobaczyć aktualnie zalogowanych userów? Prosę o odpowiedż. Brzozz@ 09:59, 24 maja 2006 (CEST)

Ulver i wytłuszczenieedytuj kod

Wytłuszczenie zamieściłem ja i rozmawiałem o tym z Herr Krissem. Aktualnie jesteśmy na etapie tworzenia jakiegoś konkretnego Standardu artykułu o grupie muzycznej, ale przy okazji nie miałbym nic przeciwko innym szablonom (np. o albumach muzycznych) i o tym gadam z Darkelfem). Jako, że jesteś adminem i więcej w tym siedzisz zapraszamy do dyskusji i ciekawi jesteśmy jak to ewentualnie mogłoby wejść w życie. Moim zaleceniem byłoby dodanie linku do tych właśnie opracowanych rzeczowo szablonów przy każdym oknie dyskusji, bo nowe, pisane przez świeżych wikipedystów artykuły, nie są często oparte o żadne standardy i przez to krótko mówiąc robi się burdel ;] Wydaję mi się, że czas na poprawianie najoczywistszych błedów w tych właśnie artykułach można by spożytkować gdzie indziej. Czekam na odpowiedź. Teraz jestem trochę jednak zajęty examami na kierunku, więc mogę szybko nie odpowiedzieć... Wyglif SMS 19:12, 7 cze 2006 (CEST)

Ulveredytuj kod

Mam pytanie: po co dodajesz info o albumie, skoro jest osobne hasło do niego? W ten sposób mamy duplikat. Przy okazji - album artykuł momentami podchodzi pod POV, nie sądzisz? Wyglif SMS 19:00, 21 cze 2006 (CEST)

I był, zanim go nie usunąłeś. Radzę lepiej się przyglądać. Pozdrawiam Wyglif SMS 20:30, 21 cze 2006 (CEST)

mayhemedytuj kod

no juz napisałem DX Dyskusja 13:47, 5 lip (CEST)

Wikiprojektedytuj kod

Witam i zapraszam do dołączenia się do Wikiprojektu:Parki krajobrazowe. Marcin n 16:13, 5 lip 2006 (CEST)

WFedytuj kod

Witaj. Jesteś dalej w stanie mistrzować w zadaniu [4] budowniczy babel? pozdrawia Sobol 08:01, 18 sie 2006 (CEST)

PROSBA O GLOS EKSPERTAedytuj kod

Prosze o zaglosowanie w sprawie powstajacego na Wikipedii hasla "Krytyka IPNu". http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:SDU/Krytyka_Instytutu_Pami%C4%99ci_Narodowej Jest to juz trzecie nieencyklopedyczne haslo na Wikipedii (po "Krytyce Papieza JP2" i "Krytyce kosciola katolickiego"). Moj glos to "Usunąć z przyczyn formalnych bo haslo nieencyklopedyczne (nie wnikajac w meritum)".

Majkówedytuj kod

Dlaczego przywróciłeś wersję z błędami merytorycznymi (którą poprawiłem)? Możesz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć? Pozdr. (o00)

Pyrlandiaedytuj kod

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie spotkanie wikipedystów z Wielkopolski, choć i "nie-Pyry" są również mile widziane! Zajrzyj na stronę Wikipedia:Atlas Wikipedystów/Pyrlandia/2006-11-17.

Serdecznie zapraszamy!

Podpisedytuj kod

Witaj,

W ramach sprzątania przestrzeni Szablon: wszystkie podpisy Wikipedystów są przenoszone do ich przestrzeni, czyli przestrzeni Wikipedysta:. Twój podpis, tj. {{Ponton/podpis}} został przeniesiony do Wikipedysta:Ponton/podpis. Jeśli używasz szablonu podpisu poprzez ~~~~ (zalecane) w polu twój podpis w preferencjach wpisz {{subst:Wikipedysta:Ponton/podpis}}. Więcej o podpisach - Wikipedia:Jak zmienić swój podpis Wikipedysty.

Pozdr. pbm 22:34, 17 lis 2006 (CET)

Pytanieedytuj kod

Mam pytanie co do tego usera - Wikipedysta:Lolitka44. Dlaczego zablokowałeś tego użytkownika (nie informując wcześniej o nazwie niezgodnej z zasadami i bez prośby o jej zmianę) ? Pozdrawiam Lothar (dyskusja) 00:50, 9 paź 2007 (CEST)

Angielski humoredytuj kod

Powerek38 (dyskusja) 22:55, 29 sty 2011 (CET)

odbieranie uprawnieńedytuj kod

Informuję, że zgodnie z przyjętą zasadą, wysłałem do Ciebie maila odnośnie Twojej nieaktywności. szczegółowe przedstawienie wysłanych maili jest w tej tabeli. Informuję również, że w każdym czasie możesz zrzec się uprawnień na odpowiedniej stronie. maikking dyskusja 19:09, 12 mar 2011 (CET)

Szablon:Ortografiaedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 23:29, 30 maj 2012 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 08:00, 13 lut 2015 (CET)

Strona użytkownikaedytuj kod

Leinad ostatnio rzadko pojawia się na Wikipedii, obniżyłem poziom zabezpieczenia Twojej strony użytkownika do poziomu niskiego. Sam możesz teraz pozmieniać cokolwiek chcesz ;-) Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:10, 22 lut 2015 (CET)

Dzięki!. {{SUBST:Ponton/podpis}} 20:11, 22 lut 2015 (CET)

  • Odbezpieczyłem w ogóle - brak powodu do zabezpieczenia. Zabezpieczyć zawsze można. Pzdr. Ented (dyskusja) 20:14, 22 lut 2015 (CET)

Magrat Garlickedytuj kod

Sirmann (dyskusja) 11:33, 6 wrz 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ponton" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy