Dyskusja wikipedysty:Primates


Dyskusja wikipedysty:Primates w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hej,

Usunalem artykul, poniewaz mial fatalna forme. Wyglada jakby byl zywcem przepisany z jakiejs ulotki Microsoftu. Jak zaczniesz pisac artykul, to zacznij najlepiej od stron WP:POV i WP:WER - to tzw. filary Wikipedii. Trzeba pamietac, ze to przede wszystkim encyklopedia, wiec taki styl nalezy zachowac. Oprocz tego wypadaloby, zeby artykul mial linki zewnetrzne. Wiecej o tym na stronie Pomoc:Tworzenie linków w Wikipedii. Pozdrawiam, Herr Kriss 17:44, 1 kwi 2009 (CEST)


Ok - co prawda to prawda - teraz zrobiłem mam nadzieję bardziej obiektywny opis :) mam nadzieję, że jest do zaakceptowania?? Pozdrawiam, primates

Spis treści

Odpowiadanieedytuj kod

Zgodnie z panującymi na Wiki zasadami, odpowiada sie w cudzej dyskusji. Do dyskusji innego użytkownika przejdziesz klikając w słowo dyskusja lub podobne (u HerrKrisa to mała kreseczka po nicku) w jego podpisie. W dyskusji podpisuj się, wstawiajc 4 tyldy~~~~ , które automat zamieni na ładny podpis. Ciacho5 (dyskusja) 10:45, 2 kwi 2009 (CEST)

Role Center i Treemapedytuj kod

Wikipedia to encyklopedia i nie opisujemy w niej wszystkiego. Zatem proszę nie twórz nieencyklopedycznych haseł. Jeśli nie wiesz, czym się różnią hasła nieencyklopedyczne od encyklopedycznych, zajrzyj na tę stronę. Następnym razem proszę, przemyśl, czy twoje hasło naprawdę powinno znaleźć się w Wikipedii, a jeśli będziesz miał z tym problem, zapytaj się np. na kanale IRC.Masur juhu? 15:10, 24 lut 2011 (CET)

  • Usunalem artykul, poniewaz mial fatalna forme. Wyglada jakby byl zywcem przepisany z jakiejs ulotki Microsoftu. - jak ci juz jakies 2 lata temu pisał Herr Kriss. Masur juhu? 15:10, 24 lut 2011 (CET)

Tectura Life Sciencesedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Tectura Life Sciences spore fragmenty będące kopią http://www.it.integro.pl/dla-kogo/oprogramowanie-dla-firm-produkcyjnych/tectura-life-sciences, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawny tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

  • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
  • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Pozwolenia na wykorzystanie.
  • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
  • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
  • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
  • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.


Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 11:07, 3 cze 2014 (CEST)


Wpisane przez Ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są najprawdopodobniej sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie ładuj do Wikipedii treści z naruszeniem praw autorskich osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Zapoznaj się też z pozostałymi obowiązującymi tu zasadami. Dziękuję. Michał Sobkowski dyskusja 23:34, 28 lip 2014 (CEST)

Flota-onlineedytuj kod

Felis domestica (dyskusja) 14:49, 3 cze 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Primates" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy