Dyskusja wikipedysty:Remedios44


Dyskusja wikipedystki:Salicyna w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Remedios44) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Edycjeedytuj kod

30000 edycji, szanuję :^) SebastianGałecki (dyskusja) 23:16, 24 kwi 2020 (CEST)

@SebastianGałecki Dziękuję, to dopiero początek ;) Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 09:30, 25 kwi 2020 (CEST)

Hasło Konferansjeredytuj kod

Witam serdecznie,

Pod hasłem 'konferansjer' pozwoliłem sobie dodać link do słownika pojęć eventowych, który rozszerza nico pojęcie. Mogę zmodyfikować również samo hasło, jeżeli są takie oczekiwania, bo moim zdaniem nie spełnia ono wszystkich kryteriów dotyczących zawodu. Pod dodanym linkiem znajduje się ustawicznie rozwijany słownik, który jest źródłem wiedzy, a nie reklamy w odróżnieniu do linku, który jest zaakceptowany i znajduje się pod hasłem. Na stronie znajduje się bezpośrednia oferta, w odróżnieniu do tego umieszczonego przeze mnie. Będę wdzięczny za informację, dlaczego jeden link jest mniej reklamowy od drugiego ;-) Tymczasem życzę słonecznego dnia i pozdrawiam.

Szymon

Masz zupełną rację, że tamten link, który pozostał w haśle, był czystą reklamą, przeoczyłam go wcześniej, a teraz też usunęłam. Hasło z pewnością wymaga rozbudowy, ale przede wszystkim uźródłowienia zgodnie z zasadą opisaną tu: Wikipedia:Weryfikowalność. Nie powinno być jednak zbiorem linków zewnętrznych związanych z tematem, linki zewnętrzne służą na Wikipedii zasadniczo jako przypisy do źródeł podawanych w hasłach informacji (jak dodawać przypisy, opisane jest tu: Pomoc:Przypisy). Link dodany przez ciebie usunęłam, bo oprócz tego że prowadził do strony agencji konferansjerskiej, to moim zdaniem nie uźródławiał treści hasła. Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 13:45, 25 kwi 2020 (CEST)

Odp:Ad:Bejcowanie (gastronomia)edytuj kod

Odp:Ad:Bejcowanie (gastronomia)

Widać jeszcze jeden gdzieś stał na parkingu... ;) Pzdr. MOs810 (dyskusja) 18:09, 25 kwi 2020 (CEST)

Dorothy Thompsonedytuj kod

Dzień dobry. Nie wydaje mi się, by ten element tabelki w haśle był jakiś niezbędny, a może rodzić sporo nieporozumień (acz się nie upieram). Wstępny element hasła ("amerykańska dziennikarka") wydaje mi się, że jest traktowany bliżej pojęcia obywatelstwa lub państwa centrum życiowego. Pozdrawiam serdecznie. KristoffZZ (dyskusja) 23:26, 30 kwi 2020 (CEST)

Re: Cleopusedytuj kod

Brak źródeł. Ten czwarty jest z krainy etiopskiej, a tamtejsza fauna nie była rewidowana. Nie byłem w stanie znaleźć jego nazwy w zdigitalizowanej literaturze. P.S. Dzięki za niezliczone poprawki w artach o stawonogach :) Carabus (dyskusja) 12:45, 1 maj 2020 (CEST)

Szlaki turystyczne w polskich Tatrachedytuj kod

Widzę, że dobrałaś się do jednego z moich najstarszych artykułów. Kiedyś będę musiał się nim poważnie zająć, ale na razie rozmiar i forma mnie odstrasza. Dziękuję za tę drobną cegiełkę w procesie doprowadzania go do rozsądnego kształtu. Marcowy Człowiek (dyskusja) 22:17, 1 maj 2020 (CEST)

@Marcowy Człowiek Więcej w nim raczej nie pomogę, bo to nie moja tematyka (mogę jeszcze naprawić martwe linki). Zabrałam się po prostu do odciekawiania Wikipedii, a to hasło znalazło się pomiędzy wieloma innymi z tą frazą (nie ze wszystkich ją usuwam, czasem hasło okazuje się tak ciekawie napisane, że się poddaję, bo wymagałoby znacznego przeredagowania lub odchudzenia). Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 22:22, 1 maj 2020 (CEST) Spodziewam się, że nie planujesz tam większej przebudowy. Napisałem do Ciebie, bo aż się sam zdziwiłem, że w początkach swojej przygody z Wikipedią używałem tak nieencyklopedycznych sformułowań — a Ty to spostrzegłaś. Marcowy Człowiek (dyskusja) 23:53, 1 maj 2020 (CEST)

Odp:Martwe linki do "Życia zakonnego"edytuj kod

"Życia_zakonnego" Odp:Martwe linki do "Życia zakonnego"

Hej! Dziękuję za uwagę. Zasadniczo masz rację, choć w przypadku newsów/artykułów/pdfów wolę wstawić od razu zarchiwizowaną wersję, aby zmniejszyć ryzyko, że martwica powróci za jakiś czas (np. gdy adres ponownie ulegnie zmianie). Co innego przy aktualizowanych profilach czy stronach głównych. Na marginesie – wszystkie edycje bota są najpierw przygotowywane ręcznie przeze mnie, więc to w pełni świadomy wybór. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 22:11, 2 maj 2020 (CEST)

Ambasada Mołdawii w Polsce i inneedytuj kod

Jedną z zasad języka polskiego jest nie używanie wyrazu w jednym zdaniu dwukrotnie, np. Polska, Polski, jest to jeden z błędów stylistycznych. Pozdrawiam, --MZM (dyskusja) 10:17, 4 maj 2020 (CEST)

Podaję link do źródła które wymienia jako jeden z błędów stylistycznych np. powtarzanie wyrazów w obrębie zdania > http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/Biuletyn_2004_01_E-gh.pdf --MZM (dyskusja) 11:24, 4 maj 2020 (CEST)

zmianyedytuj kod

Hej Dziękuję za zainteresowanie moją stroną, rzeczywiście przydałaby mi się pomoc aby tę stronę opublikować, ale zmieniłaś mi przypisy które były poprawione zgodnie z zaleceniem innego wikipedysty (poświęciłam na to bardzo dużo czasu. Teraz nie wiem jak do tego wrócić. Czy muszę wszystko robić jeszcze raz?

Hejedytuj kod

Próbowałam, ale nie mogłam znaleźć nigdzie przycisku "Edytuj" bądź "Zapisz" :) Gdybyś była tak uprzejma przywrócić ją ???

Superedytuj kod

Dziękuję bardzo. A czy mogłabyś mi dać wskazówki co zrobić aby strona była widoczna ?

Loza masonskaedytuj kod

Dzien dobry, czy moge uprzejmie poprosic o recenzje aktualizacji wprowadzonych przeze mnie wczoraj do tego tematu? Obie zniany (wieksza merytoryczna i drobna formatowa) pochodza ode mnie.

Z gory dziekuje i w razie czego sluze wyjasnieniami.

Zalaczam link https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Loża_wolnomularska&stable=0&redirect=no

Celina Celina Detlaf (dyskusja) 20:17, 27 maj 2020 (CEST)

Serdecznie prosze o przegląd i akceptacjeedytuj kod

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Pawe%C5%82_Lucewicz&stable=0&redirect=no

Uprzejmie prsze o przeglad i akceptacjeedytuj kod

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=%C5%9Apiew&oldid=59708669&diff=cur

indonezyjska piosenkarkaedytuj kod

Hej, dzięki za pomoc :) Dobrze, że kogoś jeszcze interesują standardy wikipedyjne. 83.21.161.197 (dyskusja) 16:17, 31 maj 2020 (CEST)

To akurat szablon, który wzbudzał sporo kontrowersji – dwa razy trafiał do poczekalni, a ostatnim razem, w 2015 roku, zadecydowano o jego pozostawieniu. Przy tym jest używany na kilku tysiącach stron, więc nie powinien być wycofywany jak wandalizm, a jeśli ktoś jest bardzo przeciwny jego stosowaniu (choć mi osobiście wydaje się bardzo przydatny i wygodny), to w takiej sytuacji powinien raczej rozpocząć kolejną dyskusję nad nim, a nie walczyć z pojedynczymi wywołaniami. Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 16:23, 31 maj 2020 (CEST)

przeglądanie edycjiedytuj kod

Dziękuję za przeglądanie edycji ujednolicających skrót językowy. Wydaje mi się jednak, że bardziej istotne są te edycje, w których standaryzuję infoboksy (zamieniam szablon od narodów na ten od grup etnicznych). Gdy tworzyłem część tych haseł jako IP-ek, to nie miałem pojęcia o istnieniu tego drugiego, bardziej właściwego (choć później zacząłem stosować właśnie ten drugi, stąd zrobiła się brzydka niekonsekwencja). Pozdrawiam. Poslsoek (dyskusja) 19:17, 5 cze 2020 (CEST)

@Poslsoek Zrobione. :) Czasem coś mi umknie, a czasem, zwłaszcza jak się gorzej czuję, omijam wszystko co nie jest oczywiste na pierwsze mgnienie oka, bo przy zmęczeniu łatwo o pomyłkę. W razie jakbyś długo czekał na przejrzenie jakichś zmian, możesz mi je oczywiście podrzucać, przejrzę przy okazji. Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 20:11, 5 cze 2020 (CEST)

Bitwyedytuj kod

Dziękuję za edytorskie poprawki. Wstydzę się za te błędy, ale...czuję, że jest ich więcej;)--Kerim44 (dyskusja) 13:03, 27 cze 2020 (CEST)

@Kerim44 Nie ma za co. Ja tam lubię, jak inni robią błędy, bo wtedy czuję się do czegoś potrzebna :D Salicyna (dyskusja) 13:11, 27 cze 2020 (CEST) Nie ma sprawy;) - rzuć okiem na moje edycje i zawsze cos znajdziesz:)... To sprawa wyboru - jeśli będę dokładniejszy - dużo mniej napiszę merytorycznie (tak się sam przed samym sobą usprawiedliwiam:()--Kerim44 (dyskusja) 13:16, 27 cze 2020 (CEST)

Platonedytuj kod

Witam, czemu moja edycja artykułu "Platon" nie została opublikowana?

Re: Podbródekedytuj kod

Dzięki, oba poprawione. Miło wiedzieć, że ktoś w ogóle te wszystkie moje artykuły czyta ;) Carabus (dyskusja) 08:53, 29 cze 2020 (CEST)

Odp: Alice N’ Chainsedytuj kod

Witam i serdecznie dziękuję za głos :) Tak, faktycznie. Zmieniłem już, aczkolwiek artykuł o Alice N’ Chains pisałem dawno temu i muszę go w wolnej chwili przeredagować, zaktualizować o nowe źródła i ogólnie poprawić :) Mike89 (dyskusja) 17:08, 3 lip 2020 (CEST)

Re: Spiculum gastraleedytuj kod

W pracy Chińczyków, z której pochodzi grafika, niepoprawnie potraktowano spiculum gastrale jak synonim spiculum ventrale, stąd zamieszanie. Wyjaśniłem sprawę w obu artach przy użyciu dodatkowych źródeł. Jak zwykle wielkie dzięki za spostrzegawczość :) Carabus (dyskusja) 10:31, 4 lip 2020 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Hej, zauważyłem, że stosunkowo często przeglądasz różne edycje na Wikipedii i pomyślałem, że mogłabyś pomóc. Od 27 maja na przejrzenie oczekują dwie edycje artykułu Agnieszka Stelmaszyk. Czy może mogłabyś tam zerknąć i oznaczyć jako przejrzane? Chciałbym dokonać kilku dodatkowych edycji przez zauważone błędy, ale nawet te poprzednie edycje nie są nadal przejrzane. Będę wdzięczny za pomoc. --Fanowaty (dyskusja) 17:31, 4 lip 2020 (CEST)

Wyspa Totalnej Porażkiedytuj kod

Nadal czekam na zapisanie mojej zmiany.

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Wyspa_Totalnej_Pora%C5%BCki&stable=0&redirect=no --41.92.82.154 (dyskusja) 18:57, 4 lip 2020 (CEST)

Gdyby była uźródłowiona (patrz: Wikipedia:Weryfikowalność i Pomoc:Przypisy), to pewnie czekałbyś na to krócej... A ja generalnie omijam edycje (poza oczywistymi np. poprawkami językowymi czy technicznymi) w hasłach o serialach telewizyjnych – telewizji nie oglądam, nie interesuje mnie to zupełnie i nie mam ochoty tracić czasu na dochodzenie, czy edycja była poprawna i uźródławianie jej... Salicyna (dyskusja) 19:08, 4 lip 2020 (CEST)

Właśnie dodałem te do dystrybucji w Kanadzie i USA. --41.92.82.154 (dyskusja) 19:25, 4 lip 2020 (CEST)

Krążek stawowyedytuj kod

Bardzo dziękuję. Sławek Borewicz, → odbiór 19:06, 6 lip 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Remedios44" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy