Dyskusja wikipedysty:Rodzer~plwiki


Dyskusja wikipedysty:Rodzer~plwiki w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Jesteś nam bardzo potrzebny! Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też, że chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę - w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nową wiadomość.

Życzę owocnych edycji w imieniu Komitetu powitalnego, a poza tym... śmiało edytuj strony!


Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz (Mat86)

Nazwa Twojego konta zostanie zmienionaedytuj kod

Szanowny użytkowniku!

Zespół programistów Fundacji Wikimedia zmienia sposób funkcjonowania kont użytkowników. Jest to jeden z etapów prac nad udostępnieniem naszym użytkownikom nowych i ulepszonych narzędzi, takich jak powiadomienia na wielu wiki. Te zmiany spowodują, że będziesz posługiwał się identyczną nazwą konta we wszystkich projektach. Pozwoli to na udostępnienie nowych funkcji, ułatwiających edytowanie i dyskutowanie, a narzędziom udostępni bardziej elastyczne uprawnienia użytkowników. Jednym z efektów ubocznych tych zmian jest to, że nazwy użytkowników muszą być unikatowe we wszystkich 900 projektach. Szczegóły znajdziesz na stronie ogłoszenia.

Niestety Twoje konto ma taką samą nazwę jak konto Rodzer. Aby zapewnić wam obu możliwość korzystania w przyszłości z projektów Fundacji Wikimedia, zmienimy Twoją nazwę użytkownika na Rodzer~plwiki. Zmiana nazwy nastąpi w kwietniu 2015, podobnie jak innych kont, które obecnie używają takich samych nazw. Jeżeli sądzisz, że być może posiadasz wszystkie konta z tą nazwą, a ta wiadomość jest błędna, odwiedź proszę Specjalna:Łączenie_kont w celu sprawdzenia i połączenia wszystkich twoich kont; w przeciwnym razie ich nazwy zostaną zmienione.

Twoje konto będzie działać tak jak dotychczas - historia wszystkich Twoich edycji nie ulegnie zmianie, jednak będziesz musiał/musiała korzystać z nowej nazwy użytkownika przy logowaniu. Jeśli nie podoba Ci się ta nowa nazwa, możesz poprosić o jej ponowną zmianę. Prośba o zmianę nazwy użytkownika .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation

10:10, 20 mar 2015 (CET)

Renamededytuj kod

Zmieniono nazwę tego konta w ramach finalizacji wprowadzania kont uniwersalnych. Jeżeli jesteś właścicielem konta i chcesz wiedzieć więcej, możesz zalogować się, używając poprzedniej nazwy konta i hasła. Jeżeli nie podoba Ci się nowa nazwa, możesz wybrać inną, używając tego linku: Specjalna:GlobalRenameRequest po zalogowaniu się. -- Keegan (WMF) (dyskusja)

01:13, 22 kwi 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Rodzer~plwiki" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy