Dyskusja wikipedysty:Rzuwig


Dyskusja wikipedysty:Rzuwig w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj na mojej stronie dyskusji!

dodaj wiadomość Archiwum: 2007-2010 | 2011-2012 | 2013-2014 | 2015-2016 | 2017-2018 | Bieżąca dyskusja

Spis treści

Pytanie sondażowe - oznaczanieedytuj kod

Piszę do ciebie, bo oznaczasz wiele zmian do przejrzenia. Od paru dni już jest prawie pewne, że WP:POPE zostanie zlikwidowane. W kawiarence Ptjackyl zaproponował alternatywę, a ja dorzuciłem, że można by zamiast sprawdzać "pojedyncze" zgłoszenia - zaopiekować jakimś nowicjuszem, który miałby szanse zgłosić się do redaktora. Wymagałoby to np. odświeżenia strony Pomoc:Przewodnicy ze specjalną sekcją dla chętnych do oznaczania redaktorów i jednocześnie chętnych do zaopiekowania się nowicjuszem. Wypali to tylko wtedy, jeśli będą chętni. Stąd pytanie - dodałbyś siebie jako chętnego do opiekowania się poszczególnymi nowicjuszami? Odpowiedź proszę daj w barze. Dziękuję :) Hedger z Castleton (dyskusja) 11:26, 4 lut 2019 (CET)

Witamedytuj kod

Chyba z racji wieku trudno mi się połapać na tych stronach. Znajoma prosiła mnie abym dokonał wpisu w artykule https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkło_artystyczne jednak mam pewne obawy czy mój wpis zostanie zachowany. Wyczytałem, iż redaktorzy mają większe uprawnienia i zaufanie, dlatego zwracam się z prośbą czy mogłaby ukazać się na tej stronie informacja o galerii szkła w Karpaczu, która swoim dorobkiem nawiązuje do najlepszych czasów szklarskich. Chodzi o galerię na antyki.xyz Będę zobowiązany.

Nowa stronaedytuj kod

Dzień dobry Dzisiaj dodałem nową stronę "o sobie" Awaskowicz Proszę napisać czy trzeba jakoś wysłać/zgłosić prośbę o akceptację czy to się dzieje w jakiś sposób automatycznie (kolejka) Pozdrawiam Adam Waśkowicz

Nowa stronaedytuj kod

Witam ponownie. Nie do końca rozumiem odpowiedź :( Może da się napisać jakoś zrozumiale. Chodzi mi np o taka stronę https://pl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Anders. Wiem że akurat Thomas Anders jest znany ale w jakiś sposób jego strona pojawiła się na wikipedii. Można ją wyszukać w google itd. To proszę mi napisać "tak po chłopsku" :) co ja mam zrobić żeby moja strona też była wyszukiwana w taki sposób. Przepraszam, że tak męczę ale mam chyba problemy ze zrozumieniem odpowiedzi. Głównie chodzi mi o wyszukiwanie całego imienia i nazwiska [Adam Waśkowicz] Pozdrawiam --Awaskowicz (dyskusja) 12:58, 12 mar 2019 (CET)

hejedytuj kod

oglądałeś meś?

oznaczanieedytuj kod

Ostatnio jest jakiś wysyp redaktorów, którzy wcześniej mieli mniejsze uprawnienie - automatycznie przeglądających albo nie mieli żadnego. Od wczoraj już 14 osób przeskoczyło na wyższe stanowisko. Może ktoś oparł się łokciem o klawiaturę, edytując plik konfiguracyjny? Sławek Borewicz, → odbiór 19:19, 25 cze 2019 (CEST)

Takie przypadki się nie zdarzają (14 automatycznie uzyskanych uprawnień w ciągu nieco ponad 8 godzin). Poprzednie 14 od grudnia do maja - 5 miesięcy. Sprawdź sam Specjalna:Wkład/Krkpr - tu nie ma ani 500 edycji w przestrzeni głównej, ani 200 oznaczonych. Poza tym jest co najmniej jeden użytkownik, któremu niedawno odebrano uprawnienia automatycznie przeglądającego. Sławek Borewicz, → odbiór 22:42, 25 cze 2019 (CEST)

Zgłoszenie o usunięcieedytuj kod

Ktoś zgłosił moje konto do natychmiastowego usunięcia,ale przecież ja nic nie robiłem. o co chodzi? Prosze pomóż

14 Eskadra Wywiadowczaedytuj kod

Przepraszam za fatygę - ten IP to ja...tak mi się omsknęło:)--Kerim44 (dyskusja) 13:02, 13 lis 2019 (CET)

Skasowałem "bałagan" powstały po moim "nadpisywaniu" i dodawaniu przypisów--Kerim44 (dyskusja) 13:03, 13 lis 2019 (CET)

Jako, że namieszałem, 2 słowa wyjaśnienia Ci się należą:). Skasowałem nieuźródłowione fakty dotyczące już 22 Eskadra Bombowa (lotnicza) i dowódców tychże dwóch kolejnych następczyń naszej eskadry wywiadowczej - uczestniczki wojny polsko bolszewickiej.

to taki mój (nasz) nowy projekt. Rozbudowanie kolejnej grupy eskadr polskich - tym razem tych walczących w 1920. Wcześniej doprowadziliśmy do jako takiego porządku eskadry walczące w 1939. To czesto te same eskadry - jednak historia zmieniała im na przestrzeni dzejów nazwy i numerki, przeformowywała i łączyła je. Stąd powiązanie mainami--Kerim44 (dyskusja) 13:18, 13 lis 2019 (CET)

Jadwiga Wilkoń Michalskaedytuj kod

Czy może mi Pan przenies mój artykul z brudnopisu, bo ja nie mam jeszcze 10 art. zeby to zrobić, chyba już jest dobry?

Auto Wiki Browseredytuj kod

Mam pytanie natury technicznej dotyczące AWB. Często zmieniam rastrowe wersje plików na wektorowe. Po wykonaniu zmieniam rozszerzenie pliku na svg na stronach, które go wykorzystują. Czasem jest to kilkanaście stron w różnych językach i różnych projektach. Korzystałem kiedyś z AWB we własnym projekcie. Pomyślałem, że mogę go wykorzystać również w Wikipedii. Czy jest taka możliwość? Geralt Riv (*napisz) 17:07, 9 kwi 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Rzuwig" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy