Dyskusja wikipedysty:Sebura


Dyskusja wikipedysty:Sebura w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
 • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
 • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
 • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Nie wstawiaj wszędzie tylu linków zewnętrznych. Wikipedia to nie linkowisko!Gdarin dyskusja 10:24, 5 cze 2006 (CEST)

Witaj. Prosze zaprzestan hurtowego wstawiania linkow reklamowych do stron, ktore nie zawsze sa zwiazane z tematem artykulu. Ziel 10:26, 5 cze 2006 (CEST)

Spis treści

Homofobiaedytuj kod

Panie Sebura bardzo proszę nie dodawać homofobicznych linków do wikipedii szerzących nieprawdziwe stereotyy na temat osób LGBT, nawołujących do nienawiści na tle orientacji seksualnej. Jeżeli Pan uważa, że artykuł jest stronniczy proszę go uzupełnić o stan współczesnej wiezy na ten temat, podając referencje. Pozdrawiam! --Plywak 11:32, 19 kwi 2007 (CEST)

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję.

strony nie nawołują do nienawiści na tle orientacji seksualnej. pojęcie prawdy jest w tym przypadku rzeczą względną Sebura 13:52, 23 kwi 2007 (CEST)

Związki homoseksualne i homoseksualizm - raport i komentarz medycznyedytuj kod

Witaj. Twoja edycja treści w Wikipedii powiodła się. Była ona jednak w tym przypadku niezgodna z zasadami, jakie przyjęliśmy w projekcie, dlatego została anulowana. Jeżeli coś jest dla Ciebie problemem w edytowaniu, możesz zapytać mnie na mojej stronie dyskusji. (Proszę tylko, nie reaguj gwałtownie. Większość z nas na początku popełniała błędy). Możesz popróbować testowych wpisów w swoim brudnopisie lub na stronach testowych. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz także skorzystać ze stron pomocy, zajrzeć na najczęstsze pytania internautów lub skontaktować się z którymś z administratorów. Ponieważ początkowe edycje mogą być nieco stresujące, zamów sobie przewodnika po Wikipedii :)

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję. Mieciu K 11:43, 20 kwi 2007 (CEST)

Robot poucza użytkownika: Seburaedytuj kod

Wprowadzone przez Ciebie zmiany oczekują na weryfikację.

Robot ukrył Twoją edycję, mogła ona zostać dokonana przypadkowo, ponieważ dodano podczas niej nieprawidłowy kod MediaWiki.

Jeśli zmiany były zgodne z zasadami edycyjnymi Wikipedii, zostaną one niedługo przywrócone.


Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego autorem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Używając go, staramy się uchronić przed niszczeniem treści w Wikipedii, jednak w pewnych przypadkach jego działanie może być niewłaściwe.

Homoseksualizmedytuj kod

Usunąłęm z linkowni linki do stowarzyszeń homoseksualistów i linki do stron będących "oponentami"(?). Sądzę, że obie kategorie nie są tu potrzebnie ponieważ WP:CWNJ. Jagger* 14:15, 23 kwi 2007 (CEST)

Ups..to nie ja usunąłęm, ale na jedno wychodzi :)) Jagger* 14:17, 23 kwi 2007 (CEST)

Linki w homoseksualiźmie i homofobiiedytuj kod

Proszę, przestań wprowadzać zewnętrzne odnośniki do stron. W Wikipedii akceptowane są jedynie linki do stron, które są naprawdę istotne dla jej treści. Wyszukiwarki internetowe nie indeksują adresów WWW wprowadzonych do Wikipedii, więc ich obecność na naszych stronach nie zwiększa PageRank. Uporczywe wstawianie zbędnych linków może spowodować blokadę edycji z Twojego konta lub adresu IP. Dziękuję.KonradR dyskusja 13:54, 6 maja 2007 (CEST)

Dzięki za pouczenie. Linki do strony homoseksualizm.org umieściłem ponieważ są naprawdę istotne dla treści haseł "homoseksualizm" i "homofobia" w Wikipedii. Więc nie rozumiem zastrzeżeń.

Sebura 12:46, 16 maja 2007 (CEST)

Link, który umieściłeś w haśle homoseksualizm, prowadzi do pseudonaukowego raportu. Więcej w dyskusji administratora Szwedzkiego, na którego zdążyłeś nakrzyczeć.

Prosimy też o niewandalizowanie haseł.

aegis maelstrom δ 09:11, 10 cze 2007 (CEST)

Witam. Linki do tego typu "raportów" będą usuwane bez wyjaśnień, jako, że nie stanowią podstawy do żadnej dyskusji mieszczącej się w ramach aktualnej wiedzy medycznej. Podobnie w artykule o grawitacji nie zamieścimy jako rzetelnego odnośnika refów do teorii inteligentnego spadania. Ponadto proszę o powstrzymanie się od wycieczek. Szwedzki 19:41, 11 cze 2007 (CEST)

Pseudonaukowe to są raporty, wg których penetracja odbytu męskiego przez innego mężczyznę jest najwyższym dobrem ludzkości i zaszczytnym działaniem społecznym.

Sebura 19:44, 11 cze 2007 (CEST)

 • Zapoznaj się, proszę, ze stroną Wikipedia:Czym Wikipedia nie jest, myślę, że możesz znależć w internecie serwisy na których będziesz mógł rozwiązać swoje problemy z homoseksualizmem i promować strony dotyczące tej tematyki. Margoz Dyskusja 20:17, 11 cze 2007 (CEST)

Jak dyskutować?edytuj kod

Dzięki za zainteresowanie Wikipedią. Proszę, następnym razem na czyjeś wiadomości odpowiadaj na jego stronie dyskusji, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem masz nową wiadomość, tak jak Ty przed chwilą.

Mile widziane jest także podpisywanie się (ale tylko w dyskusjach, nie w artykułach :) - wystarczy wstawić 4 tyldy: ~~~~ i one automatycznie zmienią się na Twój podpis (ten, który masz ustawiony w preferencjach w polu Twój podpis) + obecna data i czas. Pozdrawiam, Random 20:08, 11 cze 2007 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

 • Czy to, że artykuł jest hostowany na stronie przeciwników homoseksualizmu od razu oznacza, że nie jest on rzeczowy?
 • Tak. Istnieje zasadnicza różnica między tekstem naukowym i czasopismem naukowym a pseudonaukową agitką i stroną hałaśliwych przeciwników osób, wyglądających na homofobów. Pseudnaukowa agitka to ma miejsce, gdy homoseksualna Lambda tworzy raport, w którym stwierdza, że w ostatnim czasie zaatakowanych zostało 250.000 homoseksualistów w Polsce. To się nazywa naginanie faktów w imię rozpowszechniania fałszu. Nie wysilił się pan nad zgłębieniem faktów podanych w Raporcie, dyskredytując go z powodu strony na której jest hostowany. Strona zawiera głównie dane z artykułów prasowych, to nie nasza wina, że taka rzesza "homofobów" napisała te artykuły na podstawie "sfałszowanych faktów" :).


 • Proszę się zapoznać z naszą stroną - jest tam opisanych mnóstwo zagrożeń związanych z homoseksualizmem oraz przykładów nietolerancyjnych homoseksualistów , którzy dyskryminują innych.
 • A u was to murzynów biją". Nie widzę związku. Proszę wprowadzić nieco logiki w tok swojego myślenia. Skoro istnieje szereg zagrożeń związanych z homoseksualizmem, to może warto się z nimi zapoznać zamiast powielać medialną papkę "gazety wybiórczej".


 • W raporcie podano mnóstwo źródeł - czy kolega Aegis i administrator Szwedzki mają zaćmę, czy też są po prostu stronniczy?
 • Nie jestem Twoim kolegą, co sam(a) wykazałe/aś dwa punkty poniżej. Po drugie, cytowania dokonane przez źródło niewiarygodne nie są wiarygodne - to podstawa pracy z tekstem. Jeśli nie jestem Pańskim kolegą, to na jakiej podstawie zwraca się Pan do mnie na "ty"? Nie przypominam sobie żebyśmy pili razem brudzia. Czy stronę "Racjonalista" uważa pan za bardziej wiarygodne źródło do cytowania niż raport lekarski, oparty na faktach ze środowiska homoseksualnego?


 • Raport tworzyło też dwóch lekarzy neurologów. Na stronach Wikipedii kolega dowie się, że neurologia jest dziedziną pokrewną z psychiatrią. Ponownie zalecam przemycie oczu. ;)
 • Zaczynamy przekraczać granice absurdu. Neurologia jest tak "powiązana" z psychologią i psychiatrią, jak elektryka z programowaniem komputerów. Tak, współczesne komputery działają na prąd, mają transformatory i kable. Ale z pewnych względów elektrycy nie piszą i nie oceniają programów komputerowych.Proponuję douczyć się, czym zajmuje się neurolog. Wg Wikipedii neurologia i psychiatria są dziedzinami pokrewnymi, a niektóre choroby są domeną zarówno neurologa jak i psychiatry. Neurologia zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy, a psychiatria z kolei zajmuje się głównie chorobami, których podłożem jest biochemiczne zaburzenie funkcjonowania mózgu jako całości. Homoseksualizm jest tym rodzajem przypadłości, w której czasem może pomóc psychiatra, a czasem neurolog.


 • Być może literatura psychologiczna, którą kolega czytał, nadaje się do zużycia w toalecie.
 • Ponownie, nie przesadzajmy z tym koleżeństwem. Z językiem knajacznym nie będę polemizował, ciekawi mnie jednak, że ktoś w ten sposób reklamuje "chrześcijański" portal. Szkoda, że widoczna na nim nienawiść do bliźnich, strach i histeria z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego. Proszę nie nadużywać słowa "nienawiść". Nie czuję się też człowiekiem przestraszonym lub wręcz rozhisteryzowanym obecnością homoseksualistów w społeczeństwie. ;) Chrześcijaństwo polega na tym, że nie ukrywamy przed grzesznikiem jego grzechu, bo głaszcząc go możemy zniszczyć jego życie duchowe.


 • Pseudonaukowe to są raporty, wg których penetracja odbytu męskiego przez innego mężczyznę jest najwyższym dobrem ludzkości i zaszczytnym działaniem społecznym.
 • I znów szydło wychodzi z worka.Nikt chyba niczego takiego nie sugerował, natomiast sprawy łóżkowe obcych mi ludzi zostawiam im samym, bo nic mi do tego. Każdy ma prawo do szczęścia, zwłaszcza jeśli nie krzywdzi tym innych ludzi. Jakoś homoseksualistom nie przeszkadza wyciąganie swoich spraw łóżkowych na paradach. Kiedy zaś dobitnie określi się to co praktykują, to nagle dzieje im się wielka krzywda.

Sebura 22:04, 12 cze 2007 (CEST)

Biblia o homoseksualizmieedytuj kod

Wikipedia nie jest zbiorem cytatów. Pozdrawiam. OldEnt § 12:12, 12 cze 2007 (CEST)

Homoseksualizmedytuj kod

To co próbujesz zamieścić [1] znajduje się już w Religie a homoseksualizm, a jeżeli uważasz że czegoś brakuje to właśnie tamten artykuł jest odpowiedni. Natomiast link do hasła Religie a homoseksualizm znajduje się w haśle Homoseksualizm#Aspekty religijne.

Polecam także znacznie podnieść swoją wiedzę w zakresie orientacji seksualnych i nie pisać w opisie zmian artykułu tekstów w stylu propagowania homoseksualizmu.

LeinaD dyskusja 12:18, 12 cze 2007 (CEST)

Proponuję nie łykać wszystkiego, co szacowne organizacje europejskie wymyślą. To, że nagromadziło się tam mnóstwo lewackich liberałów nie oznacza, że automatycznie głoszą prawdę.

Sebura 22:16, 12 cze 2007 (CEST)

Czy istnieje jakikolwiek kontakt z Panem - GG, e-mail ?! --Pozdrawiam Timber_Wolf 07:03, 28 cze 2007 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Sebura" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy