Dyskusja wikipedysty:Stanko


Dyskusja wikipedysty:Stanko w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

archiwum popartuedytuj kod

Bot wrzuca tak jak miało być, a ostatni wpis w archiwum pochodzi od Tufora. Czy mam zmienić zasady decyzji o archiwizacji? Nie śledziłem dokładnie wątku w kawiarence? ~malarz pl PISZ 11:39, 10 sty 2019 (CET)

Jest tak jak piszesz. Jak bot będzie coś archiwizował to wrzuci to do /2019 (w razie potrzeby utworzy stronę). Ostatnią archiwizację zrobił 27 grudnia. Wszystko co wydaje ci się, że było inaczej to nie był mój bot (zajrzyj do historii edycji). ~malarz pl PISZ 11:52, 10 sty 2019 (CET) Postaram się poprawić aby było tak jak piszesz. Nie pamiętam jak bot traktuje wątki wyższego rzędu. Dotychczas był jeden taki przypadek (kiedyś w WP:ZB), ale tam było prościej. Chwilowo jednak jestem zajęty przeglądaniem wszystkich stałych zleceń bota. ~malarz pl PISZ 10:10, 15 sty 2019 (CET)
  • Już jest przetestowane. Przy okazji połowa popartu wyleciała do archiwum. Sekcje o których pisałeś zostaną po archiwizacji (najwyżej będą puste). Już kiedyś archiwizatora do tego przygotowałem, choć nie wiem czy został poważnie przetestowany w boju. Jak będziesz trzymał rękę na pulsie poparcie, to najwyżej dasz mi znać jak coś dziwnego się zadzieje. ~malarz pl PISZ 13:44, 15 sty 2019 (CET)

Odp:PopArtedytuj kod

Odp:PopArt

Cześć!

To że artykuły bywały poprawiane po kilku miesiącach nie oznacza, że warto je tam tak długo trzymać. Powiedzmy że trzymasz artykuł 3 miesiące i w końcu zostaje poprawiony; w alternatywnym świecie wywalasz go po miesiącu i w kolejne dwa miesiące na tym miejscu pokazujesz dwa kolejne. Po pierwsze, nawet gdy go wywaliłeś, to autor pewnie już go zauważył i może poprawi, mimo że w PopArcie go już nie ma. Po drugie, te dwa kolejne dają szanse poprawienia nawet więcej niż jednego artykułu. A celem nie jest śrubowanie procentu poprawionych wśród wystawianych, tylko liczby poprawionych, bo to jest to, co poprawia jakość Wikipedii.

Pozdrawiam,

Gżdacz (dyskusja) 14:07, 10 sty 2019 (CET)

re: usunięty artykuł zgłoszony do popartuedytuj kod

Jeżeli jest to częsty przypadek, to można o nim podyskutować. Wydaje mi się, że jest to na tyle odosobniony przypadek, że należy go potraktować indywidualnie i usunąć ręcznie. ~malarz pl PISZ 15:18, 7 lut 2019 (CET)

Odp:Ad:Pamięć (utwór)edytuj kod

Odp:Ad:Pamięć (utwór)

Cześć. No, „Pamięć” według słów Jacka Cygana: w wykonaniu Zdzisławy Sośnickiej (1989). Pozdrawiam. --Pit rock (dyskusja) 20:20, 7 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Fortnite Battle Royaleedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:46, 9 lut 2019 (CET)

Re: Fortniteedytuj kod

No, też właśnie widziałem ten podział na en.wiki. Tylko, że oni tam mają dosyć mocno rozbudowane opisy obydwu części - więc ma to sens. U nas (na tym etapie) to by był pewnie przerost formy nad treścią. Ale w przyszłości, jeśli ktoś się pokusi o rozbudowę - czemu nie :). P.S. Rzuciłbyś w wolnej chwili okiem na zgłoszenie Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2019:01:19:Magowie (Gothic)? Przydałoby się więcej opinii o tym haśle. Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 11:11, 12 lut 2019 (CET)

Re: info o popartedytuj kod

W artykule było info o POPART i bot je usunął. Zatem "usunięcie informacji o Wikiprojekt:Warsztat PopArt po archiwizacji zgłoszenia" jest IMO dokładnym opisem edycji. można by dodać "z artykułu xyz" ale to jest oczywiste. Przynajmniej tak to odbieram. ~malarz pl PISZ 17:44, 14 lut 2019 (CET)

Prośba o zgłoszenie artykułu do Czy wieszedytuj kod

Dzień dobry. Chciałabym się zapytać, czy mógłby Pan wstawić mój artykuł o Kacey Musgraves w propozycjach do Czy Wiesza? Artykuł napisałam dzisiaj i myślę, że mógłby być eksponowany na stronie głównej ze względu na to, że piosenkarka zdobyła w tym roku aż cztery nagrody Grammy, w tym za Album roku. Moje pytanie brzmiałoby: ... która piosenkarka country zdobyła muzycznego Oscara w 2019 roku w kategorii „Album roku”? Jeśli pytanie brzmi źle, to mogłoby być sformułowane tak: ... która piosenkarka country zdobyła Grammy w 2019 roku w kategorii „Album roku”? Chciałam zwrócić uwagę na fakt, że albumy country nie zdobywały zwykle nagrody Grammy w kategorii Album roku. Artystka więc zasługuje na szczególne zainteresowanie. Tym bardziej, że wygrała statuetkę na gali uważanej za najważniejszą na świecie w przemyśle muzycznym. Z poważaniem. Suziechan (dyskusja) 10:39, 15 sty 2019 (CET)

Dziękuję. W takim razie będę wstawiać. Suziechan (dyskusja) 12:05, 15 sty 2019 (CET)

CWedytuj kod

Hej! Jakby był problem z jutrzejszą (czy jakąkolwiek inną) ekspozycją, to daj znać :) Pzdr! Nedops (dyskusja) 14:11, 23 lut 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Stanko" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy