Dyskusja wikipedysty:Szymon7210


Dyskusja wikipedysty:Szymon7210 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Strona dyskusjiedytuj kod

Witam, nie usuwamy wpisów na stronie dyskusji, dziękuję Thraen (dyskusja) 12:24, 6 mar 2019 (CET)

  • Wygląda na to, że wszystko dobrze skonfigurowałeś, parametry są poprawne. A że nie działa to musisz chwilę poczekać, nie wiem w jakich interwałach Malarz puszcza swojego bota, poczekaj dzień, góra dwa i powinno zadziałać bez pudła, pozdrawiam Cię Thraen (dyskusja) 21:12, 6 mar 2019 (CET)
    • Generalnie nie można, okładki są grafikami chronionymi prawami autorskimi, więc nie można ich udostępniać na naszej licencji, chyba że do jakiejś już prawa wygasły, ale to by dotyczyło naprawdę zamierzchłych czasów i wydawnictw. Nie jestem specjalistą tu od praw autorskich, zapytaj np. Tara Locesillona, on w tym siedzi. Thraen (dyskusja) 21:20, 6 mar 2019 (CET)

Dyskografia Ariany Grandeedytuj kod

Hej! Też to przerabiałem i wiem, że może być ciężko, bo to ogromne artykuły. Bardzo doceniam Twój włożony wkład i nie miałbym z tym żadnego problemu, że ich nie ma, bo ta dyskografia jako autonomiczny artykuł wygląda świetnie, ale takie są wymogi w zaleceniach do LnM, więc zapewne inni Wikipedyści nie zagłosują, dopóki ten wymóg nie będzie spełniony. Zsuetam (dyskusja) 12:41, 12 mar 2019 (CET)

PS. Te cudzysłowie też musiałbyś poprawić w tej treści opisowej, nad tabelkami. Zsuetam (dyskusja) 12:42, 12 mar 2019 (CET)

Re: Dyskografia Ariany Grandeedytuj kod

Oddałem głos, uprzednio poprawiwszy odmianę angielskich nazwisk/nazw. Pamiętaj proszę, że w Wikipedii staramy się pisać ’ zamiast ', aby szybko uzyskać ten symbol, naciśnij lewy alt i kombinację 0146. King10 (dyskusja) 18:24, 19 mar 2019 (CET)

Zasady wstawiania ekedytuj kod

Witaj, zapoznaj się proszę z zasadami opisanymi tutaj Wikipedia:Zasady ekspresowego kasowania. Strony piosenek, na które wstawiłeś ek, do takiego trybu usunięcia, nie nadają się. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 14:10, 24 kwi 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Szymon7210 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:19, 23 wrz 2019 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 00:40, 12 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Szymon7210" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy