Dyskusja wikipedysty:Taxus


Dyskusja wikipedysty:Taxus w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Moja ziemiaedytuj kod

--Tokyotown8 (dyskusja) 12:43, 2 cze 2009 (CEST)

Kociewska Biblioteka Internetowaedytuj kod

Krzysztof Kordaedytuj kod

Pablo000 (dyskusja) 20:27, 13 sty 2010 (CET)

Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Pelplinieedytuj kod

Proszę przestań zarzucać Wiki niencyklopedycznymi hasłami. Nie wszystkie towarzystwa są eny, a już jeżeli chodzi o ich oddziały, to nawet oddziały SARPu nie przeszły. --Pablo000 (dyskusja) 17:36, 15 sty 2010 (CET)


No cóż jak widzę masz jakiś problem, ale... to twój problem. Najpierw nie podoba ci się biogram, w sumie nie wiadomo dlaczego, bo jakoś wiszą tu setki biogramów osób, które podpadają pod te niby zarzuty, ale jakoś Ci nie przeszkadzają, ale ten jeden konkretnie wywołuje twoją pianę. A teraz korzystając z tego, że nie miałem dłuższy czas dostępu do netu doprowadziłeś do likwidacji hasła na podstawie chyba jakiś własnych fobi, bo merytorycznego argumentu brak (powiem szczerze jak dla mnie to wręcz skandal). Uświadom sobie wielki wikipedysto, że w myśl polskiego prawa każde stowarzyszenie posiadające własny nr KRS jest osobna organizacją. I nie wiem jakbyś zakłamywał wirtualną rzeczywistość nie zmienisz faktu, że w ramach Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego działa aktualnie ponad dwadzieścia takich oddziałów, z których niektóre nie tylko wydają gazetki i organizują konferencje, ale prowadza nawet niepubliczne szkoły. Wiec łaskawie, albo odrób zadanie domowe i przestań sabotować pracę innych, albo zacznij prowadzić merytoryczne polemiki.

Jak znajdę chwilę, hasło dotyczące oddziału w Pelplinie umieszczę ponownie, a jak ci się nie podoba, to łaskawie zgromadź choć jeden merytoryczny argument. Pozdrawiam Taxus taxus (dyskusja) 17:00, 31 sty 2010 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Taxus" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy