Dyskusja wikipedysty:The Polish


Dyskusja wikipedysty:The Polish w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanieedytuj kod

Bardzo dziękuję za pomoc w przenoszeniu artykułów! Klarqa (dyskusja) 09:18, 15 sty 2020 (CET)

Jerzy Zaleski (geograf)edytuj kod

Zdziwiony jestem twoją radykalną decyzją o zlikwidowaniu mojego nowego hasła, które zacząłem dopiero redagować i któremu poświęciłem już kilka godzin, dokonując wielu zmian/korekt w tekście na który się powołujesz. Nie była to jednak jego ostateczna wersja, czego dowodem może być niedodanie przeze mnie infoboxu. Jeżeli jednak nie prześlesz mi wycofanego tekstu na moje konto brudnopisowe to nie będę mógł go przeredagować, jak piszesz, tekst własnymi słowami. Oczekując tekstu nad którym pracowałem, pozdrawiam --MZM (dyskusja) 20:26, 16 sty 2020 (CET)

Odp:Ad:Marketing Investment Groupedytuj kod

Odp:Ad:Marketing Investment Group
"...Źródła są, wandalizmu nie ma" - taa, medalem obwiesić, a ten drobiazg w postaci oszablowanego piramidką uwag nachalnego promocyjnego spamu to jak rozumiem sam deklarujesz się tu doprowadzić do poziomu zgodności z obowiązującymi zasadami. Dokładnie to samo dotyczy dyskutowanego z tych samych ww. powodów w DNU artykułu Weegree. Czy też powodem napierania na przyklepywanie tych artykułów jest jakiś udział finansowy w tych ewidentnie tworzonych na zlecenie artykułach, przy tym w nadętej pustosłowiem formie. Bo oprócz stad kopiących się tu całymi dniami na zasadzie odpłatności koni edycyjnych, w życiu chyba jeszcze nie widziałem, by ktoś na zasadzie wolontariatu ślęczał godzinami i kadził akapitami o zaangażowaniu danego przedsiębiorstwa w zakresie społecznej odpowiedzialność biznesu.--Alan ffm (dyskusja) 00:47, 17 sty 2020 (CET)

Czarny sierpień w lotnictwieedytuj kod

Dzięki za zwrócenie uwagi na brak źródeł i przeniesienie artykułu do mojego brudnopisu ("Czarny sierpień w lotnictwie").

Niestety, zderzamy się to z trwającą od kilku (kilkunastu?) lat batalią na polskiej Wikipedii: Lepszy artykuł bez źródeł, czy brak artykułu w ogóle? Nie posiadam / nie znam żadnego źródła, które mogłoby potwierdzać, że tę serię katastrof lotniczych zwykło się nazywać "czarnym sierpniem" toteż artykuł jest "nienaprawialny" przy takim podejściu.

Tekst bazuje na fragmentach wymienionych w sobie innych artykułów w Wikipedii (zastanawiające jest to, że usuwamy artykuły, które nie mają źródeł ale nie edytujemy artykułów i nie usuwamy fragmentów, które źródeł nie posiadają; jedynie zostawiamy notkę lub w ogóle olewamy taki przypadek).

Czy na pewno lepszym rozwiązaniem było wywalenie całego artykułu? Czy bardziej wartościowsze nie byłoby zostawienie go i dodanie szablonu informującego, że zawiera informacje nieweryfikowalne i wymaga ich uzupełnienia?

Takie podejście, jak powyżej (plus wspomniana wcześniej batalia źródłowa) spowodowały, że polska Wikipedia znalazła się w szarym (żałosnym) ogonie pod względem ilości artykułów, gdy kiedyś była jedną z pierwszych pięciu. To też spowodowało odpływ ogromnej ilości edytorów. I mamy czarne koło: usuwamy wszystko, jak poparzeni, pod byle pretekstem, a nie mamy jednocześnie dość edytorów, aby w miejsce tych usunięć pisali nowe, lepsze, wspaniałe artykuły. I zsuwamy się w ogonie tych "małoartykułówych" Wikipedii coraz bardziej i bardziej ku końcowi.

Mnie takie podejście fenomenalnie wprost irytuje, toteż ilość edycji mam minimalną, a ilość nowych artykułów -- znikomą. Dodałem nowy, pierwszy artykuł po latach "milczenia" i znowu dostałem w twarz: że za krótki, że za słaby, że bez źródeł. No, i znowu sobie odpuszczę na kilka lat, bo to kompletnie bez sensu, co jest w tej chwili w polskiej Wikipedii uprawiane. I tylko żal patrzeć, jak zostało to wszystko zmarnowane przez paru faszystów, którzy dostają piany na widok artykułów bez źródeł, bez odpowiedniej treści, bez właściwej długości.

Sorry, sorry, sorry... rozmarzyłem się i popłynąłem zbyt politycznie, przepraszam. Clue jest takie, że artykuł jest nie do naprawienia. Nie mam żadnego źródła dla niego i nie mam nawet pojęcia skąd takie źródło wziąć, skoro artykuł mówi i nieformalnej nomenklaturze i terminologii lotniczej. Trejder (dyskusja) 17:14, 20 sty 2020 (CET)

roll-upedytuj kod

Przesłałem pozwolenie na udzielenie praw Autorskich o która prosiłeś. W związku z powyższym mam ponownie dodać treść dotyczącą roll-upów czy też artykuł zostanie przywrócony?

Crosswiki spammeredytuj kod

Guarda qui, ha spammato su ogni wiki, compresa questa.. --217.59.172.2 (dyskusja) 18:04, 24 sty 2020 (CET)

Media Curling Clubedytuj kod

Jest link do strony klubowej. Wszystkie turnieje mistrzowskie są podlinkowane do odpowiednich artykułów na Wiki. Jakich źródeł brakuje według Ciebie?

Ad:Wikipedysta:Gosia Łucja/Komitet Językowyedytuj kod

Ad:Wikipedysta:Gosia Łucja/Komitet Językowy

Podważasz ency czy masz objekcje do formy? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 17:37, 26 sty 2020 (CET)

Odp:Odp:Ad:Wikipedysta:Gosia Łucja/Komitet Językowyedytuj kod

Odp:Odp:Ad:Wikipedysta:Gosia Łucja/Komitet Językowy

W dobry prodnopis trafił widze art. poprawimy formę. Jakieś szczegolne sugestie? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 18:13, 26 sty 2020 (CET)

Poczekalnia - Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodziedytuj kod

Cześć, Jakie warunki muszą zostać spełnione żeby artykuł nie był w poczekalni do usunięcia ? Sporo zostało poprawione, ale jakbym miał jasne wytyczne to był postarał się je spełnić Wikol86 (dyskusja) 00:08, 5 lut 2020 (CET)

Źródło informacji zostało dodane jako pozycja 2, źródło YT 3 - zostało jako ciekawostka (nie jest głównym źródłem informacji) - jeżeli muszę usunąć to usunę, Pozdrawiam Wikol86 (dyskusja) 13:58, 5 lut 2020 (CET)

Witajedytuj kod

Piszę aby zapytać, co się stało ze stroną, którą stworzyłam jeżeli nie ma jej w brudnopisie. Przepraszam za kłopot jestem nowa. Co się stało z moją stroną napisaną wczoraj o moim dziadku Paul Dengel.Jaki były przyczyny usunięcia strony.

Źródła dodaneedytuj kod

Dodałam źródła do strony o Ronie Jonesie, mam nadzieję że jest już trochę lepiej.

Tematedytuj kod

Usunąłeś artykuł o książce Mroczne serce czasu pisząc że internet o tym milczy. To nieprawda, bo stron internetowych na temat tej książki jest kilkadziesiąt a źródło podano w ISBN. Poza tym książki nie wydano jak dotąd w Polsce co nie znaczy, że jej nie ma.

Piotr Scholzedytuj kod

Oznaczyłeś jako przejrzane hasło, które w 90% było skopiowane z pierwszego przypisu. W takiej sytuacji nie ma innej opcji jak usunąć, jak również należało zgłosić na Commons zdjęcie, które ewidentnie się googlowało. Nie jest naszym celem utrzymanie pustego rejestru nieprzejrzanych stron, lecz rzetelna filtracja nowych artykułów. Pozdrawiam, ~CybularnyNapisz coś ✉ 21:27, 9 lut 2020 (CET)

Prośba o przejrzenie edycjiedytuj kod

Czy mógłbym prosić o przejrzenie paru edycji spod tego adresu IP? Większość z nich nie powinna budzić kontrowersji, a widziałem, że lubi Pan przeglądać nowe strony. 37.47.196.150 (dyskusja) 01:24, 10 lut 2020 (CET)

queriesedytuj kod

Sorry for writing in english. Thank you for your queries on https://quarry.wmflabs.org/The%20Polish . I used some of your quarry for bengali wiki (bn.wiki). I have a query request. Could you please create a quarry with following term:

  • user accounts create in a given year e.g 2013
  • and never edited on a given wiki (e.g. bnwiki) from 2013 (when account created) to onward (e.g today).

Please ping me if you do. --আফতাবুজ্জামান (dyskusja) 21:39, 10 lut 2020 (CET)

Hi, Thanks for your reply. another, this query to make List of Wikipedians by article count. I want to add a rank/counter on left side like this one. How can i do that? (I tried by didn't work). --আফতাবুজ্জামান (dyskusja) 03:36, 14 lut 2020 (CET)

Prośba o przejrzenie edycjiedytuj kod

Dziękuję za przeglądanie moich haseł! W miarę możliwości prosiłbym o przejrzenie poprawek i uzupełnień, których dokonałem spod tego adresu IP. 2A01:11BF:610:8B00:3125:2679:B779:8C13 (dyskusja) 12:25, 11 lut 2020 (CET)

Kolejna porcja poprawek spod tego adresu. Tym razem ostatnia, robię sobie dłuższą przerwę. Dziękuję za pomoc. 37.47.201.132 (dyskusja) 16:28, 11 lut 2020 (CET) Już zrobione. 37.47.201.132 (dyskusja) 21:06, 11 lut 2020 (CET)

Hungry Musicedytuj kod

Hej, ok ale w ten sposób nigdy się nie nauczy....przypisy wstawiaj na końcu zdania. Pozdrawiam serdecznie-- Tokyotown8 (dyskusja) 20:04, 12 lut 2020 (CET)

Sugestiaedytuj kod

Hej! Odkąd dostęp do każdego zgłoszenia w DNU można mieć na osobnej stronie – nie bardzo widzę argumenty za pośpiesznym zamykaniem dyskusji. A to niestety smutna norma u nas (nie dotyczy tylko Ciebie). Zwłaszcza jeżeli hasło jest ency, ale usuwane jest z uwagi na formę – korzyść Wikipedii z takiego rozwiązania jest dla mnie dość niejasna :P Poprawienie hasła często wymaga czasu i wydaje się, że naprawdę nic złego się nie stanie, gdy ency temat posiedzi w DNU trochę dłużej. A i złośliwe określenie "kasowalnia" straci rację bytu :) Pzdr! Nedops (dyskusja) 23:27, 19 lut 2020 (CET)


Fałszowanie historii ludobójstwa OUN i UPAedytuj kod

Uszanowanie. Jako, że jesteś ostatnim adminem, który edytował cokolwiek w w/w artykule, zwracam się najpierw do Ciebie. Podczas sprawdzania pewnej innej edycji, natknąłem się na liczne edycje użytkownika Wojcicki, w artykule "Fałszowanie historii ludobójstwa OUN i UPA". To zawiodło mnie do poczynienia kilku obserwacji, którymi podzieliłem z innym użytkownikiem, który wcześniej miał kontakt z Wojcicki'm. Nie wiem, czy to Twoje ulubione tematy, ale gdybyś mógł spojrzeć [1], to był bym zobowiązany za jakąs radę. Moim zdaniem zrobił się bałagan, który trzeba teraz posprzątać. Pozdrawiam Kojoto (dyskusja) 00:25, 20 lut 2020 (CET)

  • Z tego co widzę to wikipedysta Bmalina oficjalnie obraził/ła się na Wikipedię prawie 10 lat temu, ale jakieś edycje się pojawiały. Np rok temu w brudnopisie wikipedysty Woycicki [2]. Nie twierdzę, że Bmalina i Woycicki to konta jednego użytkownika, ale nasilenie edycji w omawianym obecnie artykule nasiliło się znacznie z obydwu kont w tym samym momencie pod koniec stycznia 2020. Sądzę, że nikt z edytorów, także tych którzy dokonywali wartościowych edycji nie obrazi się na zaproponowaną przez Ciebie formę naprawienia artykułu. Można ich o tym uprzedzić. W obecnym stanie artykuł jest praktycznie zwandalizowany. Jakieś konkretne działanie jest raczej konieczne. Pozdrawiam Kojoto (dyskusja) 22:40, 20 lut 2020

Usunięcie Jana Kręckiegoedytuj kod

Dlaczego został usunięty artykuł o księdzu Janie Kręckim?,Wielu użytkowników zrobiło wkład w ten artykuł Musassi320 (dyskusja) 07:26, 24 lut 2020 (CET)

Prośba o usunięcie niepotrzebnego fragmentu.edytuj kod

Witaj, Utworzyłem stronę Amrafel, na której przez pewien błąd nie mogę usunąć tego fragmentu:

brama z Melchizedekiem

17Gdy Abram wracał po pobiciu Kedorlaomera i sprzymierzonych z nim królów, wyszedł mu na spotkanie król Sodomy. Było to w dolinie Szawe, czyli w dolinie Królewskiej. 18Melchizedek natomiast, król Szalemu, przyniósł chleb i wino. Był on kapłanem Boga Najwyższego.19Pobłogosławił on Abrama i powiedział: „Błogosławiony niech będzie Abram przez Boga Najwyższego, który stworzył niebo i ziemię.20Błogosławiony niech będzie Bóg Najwyższy, który wydał twoich wrogów w twoje ręce”. Abram dał mu dziesięcinę ze wszystkiego.

Być może jest to zabezpieczenie Wikipedii przed wandalizmem. Proszę cię o pomoc. Marcin Szkodziński (dyskusja) 13:31, 25 lut 2020 (CET)

Dziękuję. Marcin Szkodziński (dyskusja) 13:36, 25 lut 2020 (CET)

Wikipedysta:Brudnopis gościnny/Mateus Arrabal de Oliveiraedytuj kod

poprawione.

Powódedytuj kod

Dzień dobry

Mógłbyś mi podać powód tej zmiany? Co stało za tym żeby zmienić nazwę szablonu, która nie jest widoczna dla użytkownika, a jednocześnie twoja zmiana utrudnia wstawianie tego szablonu do haseł? Jaką pozytywną zmianę wniosło to, wnosząc jednocześnie negatywną zmianę? PMG (dyskusja) 17:06, 4 mar 2020 (CET)

Ok - rozumiem ciebie. Bardzo, bardzo nie lubię tej zasady, uważam ją za głupią, krótkowzroczną i utrudniającą życie ludziom tylko po to żeby było "prawidłowo", ale rozumiem twoje edycje. Dziękuję za informację. PMG (dyskusja) 15:48, 5 mar 2020 (CET)

bałaganedytuj kod

~malarz pl PISZ 09:14, 5 mar 2020 (CET)

Wikipedia:Jerzy Maciejewskiedytuj kod

Zajrzyj i oceń co z tym dalej robić. Ja bym wrzucił do maina, ale nie mam czasu zastanowić się pod jaką nazwą. ~malarz pl PISZ 09:15, 11 mar 2020 (CET)

Usuwanie haseł z Poczekalni.edytuj kod

ot, choćby hasło MI8. Dwa dni temu dodane, dziś przez Ciebie usunięte. Ledwo zdążyłem je przeczytać (byłem 3 dni w podróży)... O to chodzi w DnU - żeby nie zdążyć nie tylko z naprawą, ale nawet kwerendą? 91.235.231.106 (dyskusja) 22:57, 11 mar 2020 (CET)

Połączenie ze starym kontemedytuj kod

cześć, mam nadzieję, że możesz mi pomóc. dawno nie edytowałem Wikipedii i widzę, że moje konto stare Wikipedysta:Slawojar zostało deaktywowane. Założyłem nowe i chciałbym połączyć ze starym. Nie wiem za bardzo jak się to robi i jak mam udowodnić, że ja to ja :) dzięki za pomoc z góry! Slawojar2 (dyskusja) 14:16, 15 mar 2020 (CET)

jak próbowałem się zalogować ze starym nickiem i hasłem to: "Podany login lub hasło są nieprawidłowe. Spróbuj jeszcze raz." Po zastosowaniu opcji zresetowania hasła nigdy nie dostałem wiadomości, w spamie też nie.... Slawojar2 (dyskusja) 15:22, 15 mar 2020 (CET) tylko ten adres mail mam już przypisany do nowego konta... Slawojar2 (dyskusja) 17:31, 15 mar 2020 (CET)

Nurt apollińskiedytuj kod

Chyba coś zostało po usuwaniu. Sławek Borewicz, → odbiór 16:47, 16 mar 2020 (CET)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:03:07:Ford Cortinaedytuj kod

Na moje złamałeś regulamin Poczekalni, usuwając to hasło. Odtwórz mi do brudnopisu, poprawa będzie kwestią kilku/nastu minut. Yurek88 (vitalap) 22:30, 17 mar 2020 (CET)

autor Roman Berkowski i innych artówedytuj kod

Zauważ, ze Ggwido [3] nie stosuje w ogóle przypisów a tworzy nowe, zatwierdzane przez innych, artykuły. Moim zdaniem "nie uchodzi" to w wikipedii ad 2020. Może "przewodnik The Polish" nauczy nowicjusza? (moze warto?). Wczoraj anulowałem mu edycję w tym [4] artykule (w ramach OZ), dziś na jego prośbę przywróciłem - czy jednak potrafi on dodać przypis? - nigdy tego nie robi. Wstawisz "nosa"?--Kerim44 (dyskusja) 00:43, 19 mar 2020 (CET)

Usuwanie stronedytuj kod

Witaj [5]

Każdemu się zdarza. Wspomogłeś tego użytkownika w niepoprawnym przenoszeniu artykułu. Czy mógłbyś zwracać uwagę na edycje tego użytkownika? No i ewentualnie mu tłumaczyć jak poprawnie i wydajnie edytować Wikipedię?

Ja już nie mam sił.

StoK (dyskusja) 08:27, 20 mar 2020 (CET)

Wykaż encyklopedycznośćedytuj kod

Napisałeś, że powinnam wykazać encyklopedyczność hasła, w jaki sposób tego dokonać, tak by moje hasło nie zostało skasowane w przyszłości? Pozdrawiam Wikipedystka:Magda1500

Artykuł "Siedmiomilowe trampki"edytuj kod

Hej. Zgodnie z twoimi radami uzupełniłem w brudnopisie artykuł Siedmiomilowe trampki o wszystkie możliwe źródła, jakie znalazłem w internecie. Po zrobieniu tego dałem w pytaniach nowicjuszy swoją prośbę o przeniesienie na właściwą stronę (ponieważ ja nie mam tej możliwości), ale nie doczekałem się odpowiedzi. Dlatego się zwracam do ciebie z uprzejmą prośbą o zatwierdzenie artykułu. Pozdrawiam.

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:03:27:Plik (menu)edytuj kod

Wnosiłbym o przywrócenie dyskusji. Od 27/28 marca nie było poprawek, a wpisy o koniecznej poprawie były ponawiane. — Paelius Ϡ 11:43, 4 kwi 2020 (CEST)

Linia siły cięzkościedytuj kod

Witaj

Definicja sprzeczna z podstawowymi zasadami dynamiki, powinna wylecieć z Wikipedii z trybie EK.

Pod wpływem tego przyspieszenia swobodny punkt materialny P może poruszać się wzdłuż pewnej linii krzywej, przy czym w każdym punkcie tej krzywej styczna ma kierunek przyspieszenia ciężkości.

Wyobraź sobie rzut ukośny, np. kamienienia. Pomijając opór powietrza porusza się po paraboli. Wg tej definicji, ta parabola jest linią siły ciężkości, co jest wierutną bzdurą. Mylenie kierunku ruchu z kierunkiem siły zdarza się nawet wśród pracowników uczelni.

Pozdrawiam. StoK (dyskusja) 11:15, 17 kwi 2020 (CEST)


Nie liczyłbym na autorkę, na 3 napisane artykuły 1 skasowany, 1 w brudnopisie i ten. A tak właściwie to linią siły ciężkości, jest Pion (kierunek), a jaki odpowiednik tego artykułu na de:. StoK (dyskusja) 15:32, 17 kwi 2020 (CEST)


Oznacza to że kasujemy artykuł, ale bez kasowania, bo tytuł pozostaje i pozostaje historia. A w tej historii pozostają bzdury niezgodne z wiedzą wymaganą od maturzysty. Skoro to tak ważne, dla zachowania zasad, to niech będzie. StoK (dyskusja) 20:31, 17 kwi 2020 (CEST)

Odp:Sławena (piwo)edytuj kod

Odp:Sławena (piwo)

Cześć. Gdzie jest to przekierowanie? Może uda mi się poprawić. Drzewianin (dyskusja) 14:26, 22 kwi 2020 (CEST)

Uzasadnieniaedytuj kod

Witaj, masz dużą aktywność w poczekalni, co też jest potrzebne. Mam jednak prośbę, aby podejmowane decyzje były uzasadniane, gdyż jest to obowiązek decydenta, wynikający z Regulaminu Poczekalni, Ocena strony: 6. Każda decyzja dotycząca losu strony musi być uargumentowana. KamilK7 02:11, 25 kwi 2020 (CEST)

Przenoszenie prac do brudnopisuedytuj kod

Dobrze by było podać prawidłowy powód przeniesienia tych 3 artykułów do brudnopisu. Jako powód podałeś brak przypisów, nie zerkając na sekcje linki zewnętrzne, gdzie wszyscy medaliści są zweryfikowani. Nie jest to impreza typu igrzyska olimpijskie, gdzie artykuł powinien być rozbudowany od A do Z. Bettor00 (dyskusja) 18:34, 26 kwi 2020 (CEST)

Stany, Stany...edytuj kod

Hej, odlinkujesz po usuwaniu w DNU? Raczej nie widzę, by nawet po innym opracowaniu te hasła miały sens. Wojciech Pędzich Dyskusja 08:05, 28 kwi 2020 (CEST)

Tu coś zostało, tu też kilka. Wojciech Pędzich Dyskusja 22:03, 28 kwi 2020 (CEST)

Przeniesienie stronyedytuj kod

Chcę stronę Mistrzostwa Polski w scrabble przenieść pod Mistrzostwa Polski w Scrabble (zwróć uwagę na wielkość liter), ale nie mogę tego zrobić, bo cała zawartość Mistrzostwa Polski w Scrabble została przeniesiona pod Mistrzostwa Polski w scrabble, nie używając funkcji "przenieś". Oznaczyłem Mistrzostwa Polski w Scrabble {{ek}}iem, ale czy możesz usunąć Mistrzostwa Polski w Scrabble? --Keyacom (💬 | 🖊) 18:56, 29 kwi 2020 (CEST)

@Nadzik i @Farary już to zrobili. --Keyacom (💬 | 🖊) 20:12, 29 kwi 2020 (CEST)

Znowu przychodzę zawracać Ci głowęedytuj kod

Cześć! Przyjrzałem się ostatnio Kategoria:Gminy we Francji i artykułom, które się w niej znajdują. O ile robię porządek z większością tego typu problemów, odkąd uzbroiłem się w NadzikBOT (dyskusja edycje), to w przypadku takiej liczby artykułów, chciałem skonsultować to z kimś bardziej doświadczonym i może posiadającym większy "arsenał" techniczny.

  1. Czy istnieje możliwość przeniesienia wszystkich stron z formatu "Gminy departamentu XXX" na "Gminy w departamencie XXX"?
  2. Czy przy ewentualnej zmianie, dałoby się identyczną wprowadzić w tekście artykułu?

W razie pytań wiesz gdzie mnie znaleźć, dzięki! Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 14:08, 2 maj 2020 (CEST)

Ad Sierszamedytuj kod

Cofnięte. Dziękuję. Rembecki (dyskusja) 05:56, 20 maj 2020 (CEST).

Ranking najpłodniejszych wikipedystówedytuj kod

Hej. Istnieje może możliwość podglądania jak wygląda 'na bieżąco' zestawienie najpłodniejszych wikipedystów pod względem dodanych w tym roku bajtów czy są to dane które specjalnie wygenerowujesz raz do roku za pomocą jakiegoś niedostępnego publicznie narzędzia/bota? Będę szczery, że jestem ciekawy na którym miejscu się plasuję po powrocie do pisania po paru latach, zwłaszcza że ilość dodawanych bajtów nabrała rozpędu 3 miesiące temu z powodu ogólnopolskiego home office :) Pozdrawiam, Jeremski (dyskusja) 01:47, 25 maj 2020 (CEST)

Dzięki za informację :) Pozdrawiam, Jeremski (dyskusja) 17:46, 27 maj 2020 (CEST)

You tubeedytuj kod

Dotyczy tych [6], [7] edycji.

Swego czasu wycofałem zmiany, napisałem do autora [8] wstawiającego te filmiki, on COS odpisał. Przyznam że nie czuję się kompetentnym i pozwoliłem cofnąć swoje zmiany. Coś mi mówi ze to nie jest najlepszy pomysł (poszanowanie praw), ale ... nie wiem i podrzucam problem aktywnemu w tej chwili administratorowi:))--Kerim44 (dyskusja) 18:14, 31 maj 2020 (CEST) Dobrze, że nie jestem administratorem i nie muszę się znać:)--Kerim44 (dyskusja) 21:18, 31 maj 2020 (CEST)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:04:27:Świat Kuliedytuj kod

Pozwole sie nie zgodzic. Wikipedysta:KamilK7 robi sobie zarty w dyskusji, co nie zmienia faktu, ze w hasle nie ma zrodel ani znamion encyklopedycznosci. Konsensus jest, bo kontr-argumenty nie sa powazne. Takze ping Wikipedysta:Nokiewicz. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 09:18, 1 cze 2020 (CEST)

  • @Piotrus, nie robiłem sobie żartów, to był sposób zwrócenia uwagi, że tak się spieszysz ze zgłoszeniami, iż nie zauważyłeś, że szablonik do tej konkretnej sytuacji po prostu nie pasuje. Czy tak spieszysz się po to, aby poprawiającym się odechciało? A The Polish moim zdaniem intuicyjnie postąpił prawidłowo. WP:ZR podpowiada, że jeden z podstawowych elementów serii liczącej ponad 75 mln sprzedanych egzemplarzy po prostu musi mieć wystarczającą zauważalność dla ency. No i rzeczywiście, zapuściłem Googla i zwrócił mnóstwo interesujących wyników. Ha! nawet naukowcy zajmujący się historią starożytnych Indii używają Świata Kuli jako wygodnej parafrazy (rozdz. IV. DISCWORLD MEETS ROUNDWORLD, str. 286). W artykule coś tam pododawałem, ale nie mam czasu angażować się w każdy przypadek, w którym znajdujesz byt encyklopedyczny, ale że artykuł powstał zanim zostały uchwalone kryteria i w czasach, w których wystarczyło, że byt jest ency, nie musiało to być wykazywane w artykule, to zgłaszasz i to w dodatku w takiej serii, aby trudno się było połapać, co jest ency, a co nie jest i za co się brać. KamilK7 14:38, 1 cze 2020 (CEST)
    • Eh. Wczesniej czy pozniej polska Wikipedia bedzie musiala bardzej walczyc z takimi wariantami spamu i to wyleci, ale lamac kopii o to mi sie nie chce, moze powisiec kilka lat. Nowe zrodla widzialem i nie przekonuja mnie nic a nic ze jest to temat ency; jedno zdanie tu, jedno tam, najwyzej mozna by to zintegrowac z art. o ksiazce. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 03:11, 2 cze 2020 (CEST)

Ad:Kategoria:Powiat Humennéedytuj kod

Ad:Kategoria:Powiat Humenné

Cześć. Dzięki za wyłapanie, że mój bot zostawił tę kategorię bez jakiejkolwiek kategoryzacji. Prosiłbym jednak o pamiętanie, że zgodnie z zaleceniami „Kategorii tematycznych nie należy kategoryzować jako podrzędnych kategorii do jednorodnych kategorii obiektowych”. Kategorię tematyczną (Kategoria:Powiat Humenné) ustanowiłeś podzbiorem Kategoria:Powiaty w kraju preszowskim (kategoria obiektowa), czym spowodowałeś, że w drzewie kategorii powiatem w kraju preszowskim stała się Cerkiew Świętych Cyryla i Metodego w Humennem. Utrudnia to potem tworzenie list zamkniętych zbiorów, bo wyskakują w nich takie kwiatki. Prosiłbym o wzięcie tego pod uwagę. :) Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 13:54, 1 cze 2020 (CEST)

Uprawnienia redaktoraedytuj kod

Hej

Wpisałeś u Wargo że pisałeś w sprawie ludzi którzy nie dostali redaktora z automatu po 500 edycji. Coś się dowiedziałeś? PMG (dyskusja) 22:35, 2 cze 2020 (CEST)

"A bug like this isn't so surprising since FlaggedRevs is buggy and has no maintainer currently " "Since FlaggedRevs is not being maintained (and no one is working on this and no one is sure why it's happening)"

Nie jest naprawiane, nie będzie naprawiane. Nikt się tym obszarem nie zajmuje i nikt się nie czuje właścicielem tej części kodu. Kod został wydzielony do "rozszerzenia" czyli mniej więcej przeniesiony na strych, zamknięty w skrzyni i nikogo nie obchodzi. Chodzi bo chodzi, jak przestanie działac całkiem to może go wyłączą i tyle. PMG (dyskusja) 00:56, 3 cze 2020 (CEST)

poczekalniaedytuj kod

Czasami zamykasz dyskusje w poczekalni pisząc, że nie zgłosił argumentów za usunięciem lub, że dodano źródła. Rozumiem, że jeżeli chciałbym zamknąć Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2020:04:26:Kategoria:Amerykańscy muzycy awangardowi to powinienem postąpić tak samo. Osobiście uważam, że po zamknięciu dyskusji nad nadkategorią ta nie ma racji bytu. Ale nie napisałeś tego w zgłoszeniu, więc ciężko się do tego ustosunkować. ~malarz pl PISZ 17:09, 9 cze 2020 (CEST)

Mi raczej chodziło o refleksję przy pozostawianiu. ~malarz pl PISZ 17:17, 9 cze 2020 (CEST)

Agnes Randolphedytuj kod

Uprzejmie proszę o sprawdzenie w miarę możliwości mojego artykułu Agnes Randolph, czy nadaje się do publikacji, jeśli nie, co trzeba poprawić. Tm1234567890 (dyskusja) 10:00, 10 cze 2020 (CEST)

Restauracja „Świętoszek”edytuj kod

Hej, coś nie do końca zagrało, hasło z szablonem jest w main. Dzięki. Boston9 (dyskusja) 06:11, 11 cze 2020 (CEST)

Re: Organizacja infoboxedytuj kod

Też o nim zapomniałem. Wrzuciłem go do dyskusji w Dyskusja wikiprojektu:Infoboksy#Szablon:Organizacja infobox (i Szablon:Stowarzyszenie infobox, Szablon:Organizacja przestępcza infobox oraz Szablon:Organizacja harcerska infobox). Jak masz jakieś pomysły to wpisz je w tamtej dyskusji. Podejrzewam, że do końca roku coś z tym zrobię (najprawdopodobniej przebotuję wszystkie wskazane tam szablony na ten z brudnopisu). ~malarz pl PISZ 23:06, 18 cze 2020 (CEST)

Re: puste kategorie propozycji wyróżnieńedytuj kod

Wydaje mi się, że do nich już nic nie wpadnie. Ale nie przejrzałem dokładnie wszystkiego. Postaram się w ciągu kilku dni ostatecznie powiedzieć co z nimi. ~malarz pl PISZ 23:25, 18 cze 2020 (CEST)

Redaktor - podziękowanieedytuj kod

Dziękuje za dodanie do grona redaktorów, tak zastanawiałem się od jakiegoś czasu nad wnioskiem ale nie jestem zbyt śmiałą osobą ;) Pozdrawiam Grudzio240 (dyskusja) 09:14, 23 cze 2020 (CEST)

Szablon:Gengenedytuj kod

Cześć. To był szablon, który miał za zadanie znajdować artykuły, w których umieszczono drzewko genealogiczne za pomocą skryptu WarXa. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 22:49, 28 cze 2020 (CEST)

  • Z tego, co wyczytałem w dyskusji, nikt nie zrozumiał, o co z tym szablonem chodzi. I temu miał służyć mój wpis, aby wyjaśnić. Czy nie było podstaw, sam oceń. Według mnie szablon był przydatny, bo przynajmniej wiadomo było, w których artykułach znajdują się drzewka. Wiktoryn <odpowiedź> 17:07, 29 cze 2020 (CEST)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:06:12:Abdul Alhazrededytuj kod

Nie zgodze sie, ze nie osiagnieto konsensusu, nitk nie powiedzial jasno, zeby zostawic, jeden jasny glos za integracja, dwa komentarze bez opini. Moim zdaniem jest konsensus do integracji. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 04:22, 3 lip 2020 (CEST)

Dziekuje, teraz faktycznie jest wszystko jasne. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 02:15, 4 lip 2020 (CEST)

ci riprova..edytuj kod

qui.. --2.226.12.134 (dyskusja) 15:08, 4 lip 2020 (CEST)

IPhone 6 Plusedytuj kod

Pawel Niemczuk (dyskusja) 00:11, 12 lip 2020 (CEST)

Re: Cymeriaedytuj kod

Hej. Ok, mogę to zrobić, ale za chwilę. Na razie kończę urlop 😎 Pozdr.--Zorro2212 (dyskusja) 14:14, 16 lip 2020 (CEST)

Wycofane zgloszenieedytuj kod

re: Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:07:18:Wydział Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Zgoda, za krotko opisalem problem. Czy moge poprawic w zgloszeniu i wtedy je przywrocimy czy zglosic ponownie w nowym watku z nowym, lepszym opisem? --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 05:50, 22 lip 2020 (CEST)

Usunięcie stron o rezultatach dyscyplin na IO bez zgody w DNUedytuj kod

Witam. Czy po dyskusji nad usunięciem strony Rackets na letnich igrzyskach olimpijskich zakończonej pozostawieniem artykułu jako przekierowanie, mogę bez procedury DNU zrobić to samo z artykułami o jeu de paume, roque, krokiecie i sportach motorowodnych? --Maattik (dyskusja) 12:28, 27 lip 2020 (CEST)

KAedytuj kod

Cześć. Chyba nie dostałeś powiadomienia, więc jakby umknęło, to informuje, że zostałeś nominowany do kandydowania do KA. Potrzebna zgoda lub nie :) Pozdrawiam, Emptywords (dyskusja) 22:30, 4 wrz 2020 (CEST)

Podziekowanieedytuj kod

Witam. Dopiero teraz zauwazylem ze usuales haslo "Komesowie". Lista byla kompletna bzdura, bez zadnych zrodel, mnostwo bledow. Aby zrobic taka liste, trzeba lat spisywania z rzetelnych zrodel i podania sensu takiej listy. Istnieje haslo Komes i tam mozna byloby temat troszke rozwinac jezeli bylby jakis sens. Pozdrawiam camdan (dyskusja) 12:41, 8 wrz 2020 (CEST)

Rzucanie monetą?edytuj kod

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:07:22:Opowieści z Dzikich Pól vs Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:07:22:Bohun (powieść). --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 06:32, 16 paź 2020 (CEST)

Herb grodu San Marinoedytuj kod

Wiedziałbyś, gdzie znaleźć źródło do tego hasła? To tłumaczenie w nawiasie wygląda podejrzanie. Sławek Borewicz, → odbiór 20:30, 21 paź 2020 (CEST)

Dziękuję. Jakbyś miał wolną chwilę, to wrzuć z dwa zdania ze źródłami. Akurat u mnie wisi w kolejce do poczekalni. Sławek Borewicz, → odbiór 21:37, 21 paź 2020 (CEST) Jeszcze raz dziękuję. Sławek Borewicz, → odbiór 14:54, 24 paź 2020 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:The Polish" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy