Dyskusja wikipedysty:Tomasz Kamil


Dyskusja wikipedysty:Tomasz Kamil w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wcześniejsze wpisy: archiwum dyskusji 2009 i wcześniej

Spis treści

Scenariusz gry Homeworld 2edytuj kod

Wanda Gizickaedytuj kod

To chyba ten sam, który już wcześniej podawał się za wnuczka. Pisałem mu wtedy w dyskusji, ale nie odpisał, więc zmianę wycofałem, tu też chyba trzeba będzie tak zrobić, jeśli nie zostaną podane źródła. Pozdrawiam, Olos88 (dyskusja) 12:33, 14 paź 2011 (CEST)

Transseksualizmedytuj kod

Ja go tam nie dodałam :) On już tam był... ja rozszerzyłam go o podpunkt DSM-IV. I zamierzam jeszcze dodać ICD-10. Te kryteria są troszkę różne.

Zresztą uważam za sensowne podanie kryteriów według takie zaburzenie się diagnozuje, w końcu tego dotyczy hasło...

Jeśli można - miałabym pytanie do bardziej doświadczonego Wikipedysty :) Z materiałów którymi dysponuję, jak i przeglądając anglojęzyczną wersję hasła - unika się stwierdzeń typu "zaburzenie psychiczne", zasadniczo z uwagi na tak naprawdę nieznane przyczyny zjawiska a określenie to jest nacechowane światopoglądowo. Podręcznik "Psychopatologia" (Seligman i inni) używa neutralnego i niestygmatyzującego określenie "zaburzenia tożsamości płciowej", proponowałabym przyjąć podobną nomenklaturę w haśle. Co na to ekspert? ;)

Weronikah (dyskusja)

Ad:Podbeskidzie_Bielsko-Białaedytuj kod

Chodzi tu o kolejność barw na fladze Podbeskidzia – czerwoną, białą i niebieską (właściwie granatową). Poza tym różnicy chyba nie ma :) Pozdrawiam, Lukasb1992 dyskusyja • diskuze 14:26, 14 paź 2011 (CEST)

Dominikaedytuj kod

W tamtych statystykach jest fest namieszane i nie wiem po co je przywracasz.--Ocelot (dyskusja) 17:31, 14 paź 2011 (CEST) Te dane są bardzo wiarygodne, zgadzają się z innymi statystykami (chociaż nie z wszystkimi), mniej więcej zgadzają się nawet z tamtymi, które przywróciłeś, tyle że one są bardzo niepoukładane, moje są poukładane. To nie Kościół szacuje te dane, ten Kościół zapożyczył sobie dane statystyczne z książki "Operation World", te dane są zbierane z różnych kościołów.--Ocelot (dyskusja) 17:42, 14 paź 2011 (CEST)

Baba Jagaedytuj kod

Witaj. Czy możesz powiedzieć, dlaczego wycofałeś tę edycję? Pozdrawiam Tar Lócesilion|queta! 18:59, 14 paź 2011 (CEST)

Jeśli chodzi o brak źródeł, to ok. Szczególnie, że zmiennego IP nie poprosisz o źródła. Co do formy - zawsze można ją zmienić (oddać komu? najprawdopodobniej Babie Jadze, przecież nie Mefistofelesowi). Pamiętaj jednak na przyszłość, że przycisku cofnij używamy tylko do ewidentnych wandalizmów (kiedy na 100 proc. wiesz, że dana edycja miała szkodzić Wikipedii). W pozostałych przypadkach klikamy anuluj edycję i krótko wyjaśniamy, dlaczego anulujemy. Tar Lócesilion|queta! 19:35, 14 paź 2011 (CEST)

Piotr Gacekedytuj kod

Proszę zapoznać się z regułami ortografii przed rewertowaniem czichś poprawek [1] 83.27.211.132 (dyskusja) 21:30, 14 paź 2011 (CEST)

Widzę, że pan wycofał wszystkie moje zmiany. Nie ma to jak osiągnąc swój poziom niekompetencji. Gratuluję 83.27.211.132 (dyskusja) 21:36, 14 paź 2011 (CEST)

Nie zna pan zasad używania wielkich liter. Do czytania jest sporo, proszę się potrudzić. 83.27.211.132 (dyskusja) 23:38, 14 paź 2011 (CEST)

Przykładowa lektura do poduszki [2] 83.27.211.132 (dyskusja) 00:02, 15 paź 2011 (CEST) I jeszcze to [3] 83.27.211.132 (dyskusja) 00:05, 15 paź 2011 (CEST)

Tomaszów Lubelskiedytuj kod

Hej, wersja którą przejrzałeś wprawdzie nic nie psuła ale bałaganiła trochę w kodzie więc ją cofnąłem.Plushy (dyskusja) 16:29, 15 paź 2011 (CEST)

  • Nic złego, została wprowadzona dodatkowa spacja między Tomaszów a Lubelski, nawet zapis Kategoria:Tomaszów Lubelski działa ale nic to nie wnosi do artykułu a przez to że nie jest do końca poprawne może sprawić że jakiś skrypt się na tym wysypie.Plushy (dyskusja) 16:36, 15 paź 2011 (CEST)
    • Nie wiem czy masz włączony gadżet wikED ale dodaje on przycisk wyświetlający lepszy diff niż oryginalny Wikipedyjny i na nim takie zmiany widać.Plushy (dyskusja) 17:11, 15 paź 2011 (CEST)

Uprasza sie użytkowników kochających prasę i Wikipedię o ...edytuj kod

jej czytanie... zwłaszcza w przypadku eurooptymistycznych artykułów z Wikipedii - wszystko na czym bez większego trudu się oparłem, można znaleźć w prasie, a nawet w tym samym artykule...

Życząc wikipedyście mniej radosnej twórczości własnej, w dziedzinie odrzucania edycji...

Chlinaedytuj kod

O jakie prawa autorskie konkretnie chodzi,ja poprawiłem trochę i przejrzałem,ale nic specjalnego nie zauważyłem.Pozdrawiam z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 02:07, 19 paź 2011 (CEST)

Jak może zauważyłeś przed tekstem powitalnym też mu coś krótko dopisałem.Dziękuję za zainteresowanie.Pozdrawiam z Berlina,z tymi samochodami niemieckimi to też super pomysł,mało z krzesła nie spadłem.--J.Dygas (dyskusja) 16:41, 19 paź 2011 (CEST)

Steven Fisher (filmowiec)edytuj kod

Dlaczego przywróciłeś [4] interwiki do angielskiego hasła? Przecież tam opisany Steven W. Fisher (1946–2010), to jest całkiem inna osoba niż opisany u nas Steven T. Fisher (ur. 1972)... --WTM (dyskusja) 20:56, 20 paź 2011 (CEST)

KPR Szczypiorno Kaliszedytuj kod

To co zrobiłeś, poprawiając moją edycję można nazwać tylko i wyłącznie chamstwem. Chciałem napisać bardziej wulgarnie ale nie znam twojej matki. Napisałeś mi w dyskusji "Tylko się nie denerwuj tą zgrają, która wiecznie coś od Ciebie chce." Zgrają się nie denerwuję, bo lubię jak ludzie coś ode mnie chcą. Wkurwia mnie za to chamstwo w takim wydaniu jak Twoje. Możesz zapisać sobie na koncie "sukces". Skutecznie zniechęciłeś mnie do edytowania w Wikipedii.

Wiadomość tą napisał Tomasz Kubasik. Podpisuję się z imienia i nazwiska, bo "podpisywanie się przy użyciu trzech tyld" (co to w ogóle jest) jest dla mnie równoznaczne z "podpisywaniem się przy użyciu trzech krzyżyków".

Jeżeli masz możliwość to skasuj moje konto, bo nie mam zamiaru uczestniczyć w tym przedsięwzięciu razem z takimi pajacami jak Ty. Bez poważania Tomasz Kubasik

Justyna Bojczukedytuj kod

Hejka! Przejrzałeś w danym artykule ostatnią zmianę, czy może znalazłeś źródła na jej potwierdzenie? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Malyadik (dyskusja) 10:10, 24 paź 2011 (CEST)

trudno to nazwać błędem ;-) tylko na Wiki wiele osób dodaje informacje z dubbingpedii, a niestety nie może być ona źródłem... rozmawiałem nawet z administratorami tego serwisu i nikt nie podzielił się swoimi źródłami... stąd moje wyczulenie i podejrzliwość ;-p Serdecznie pozdrawiam Malyadik (dyskusja) 14:14, 25 paź 2011 (CEST)

Partie i IPkiedytuj kod

Bodajże nie edycje tego tylko innego przeglądałem. I zatwierdziłem jeśli już tylko lub głównie włoskie. Tam nawet ten marksizm-leninizm w RC z początkowego okresu mógł ujść. A ichniejsze partie socjalistyczne (jak każde inne) są i tak na tyle bezideologiczne, że to pozostawało bez większego znaczenia. We francuskich był w sumie czystej wody WP:OR. Elfhelm (dyskusja) 15:43, 24 paź 2011 (CEST)

Tadeusz Wrona - pilotedytuj kod

Szybciutko napiszę krótki artykuł o katastrofie, wzorując się tekstem o histori na rzece Hudson. Gdy latający jak orzeł Wrona "wyleci" z Wikipedii za "nie ency" - czym Wikipedia na pewno przysporzy sobie WIELU wrogów w Narodzie (a nie!?) a co ktoś na pewno gdzieś nagłośni, najwyżej się Tadeusza Wronę-pilota przywróci, jak będzie oficjalnie np. oznaczony orderami ku chwale Ojczyzny :) Sprawa dla mnie jest o tyle bliska skóry, że Pan Tadeusz jest moim rówieśnikiem i urodził się w moim malutkim mieście Nowej Soli. Zboralski (dyskusja) 01:00, 2 lis 2011 (CET)

  1. Proszę o naganę dla mnie. Ale wstyd: artykuł Awaryjne lądowanie lotu PLL LOT 016 już dawno jest, nawet zgłoszony do usunięcia i ekspresowo przegłosowany a ja takie coś napisałem jak wyżej. Kompromitacja i no, wstyd normalnie dla mnie. Zboralski (dyskusja) 01:14, 2 lis 2011 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tomasz Kamil" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy