Dyskusja wikipedysty:Tomes


Dyskusja wikipedysty:Tomes w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek

Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące Cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika.

A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron.

KIJEK93 ¡ NAPISZ ! 11:23, 13 mar 2010 (CET)

Spis treści

Mercedes GPedytuj kod

Wycofałem Twoją edycję, gdyż zespół oficjalne nazywa się: "Mercedes GP Petronas Formula One Team", a nie "Mercedes Grand Prix Petronas Formula One Team". Możesz to sobie sprawdzić na oficjalnej liście startowej FIA. KIJEK93 ¡ NAPISZ ! 11:22, 13 mar 2010 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Lispir słowa to potęga 12:24, 29 cze 2010 (CEST)

Głosowanieedytuj kod

--Basshuntersw (dyskusja) 16:00, 13 lip 2010 (CEST)

Red Bull RB7edytuj kod

Powód jest prosty, jeszcze tego bolidu fizycznie nie ma (jest symulator), jak go zbudują to wtedy się to uzupełni.

PS jak piszesz na stronie dyskusji to się podpisuj, bo to ułatwia komunikację, wystarczy wpisać 4 tyldy: ~~~~ :) KIJEK93| 21:44, 21 lip 2010 (CEST)

odpedytuj kod

bo wiki to nie serwis informacyjny, to samo wpisałem zresztą w opisie edycji, a jakoś nie chce mi się wierzyć że nie widziałeś skoro potrafisz wcisnąć anuluj DX Dyskusja 21:42, 23 sty 2011 (CET)

a jaki problem jest dopisać informacje o płycie po jej wydaniu, zawsze trzeba się liczyć z opóźnieniami lub tym że płyta się nie ukaże wcale DX Dyskusja 13:10, 2 lut 2011 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tomes" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy