Dyskusja wikipedysty:Weno~plwiki


Dyskusja wikipedysty:Weno~plwiki w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w Wikipedii. Twoja edycja nowego artykułu powiodła się, jednak w obecnej postaci nie spełnia on wymagań artykułu encyklopedycznego.
Proszę, przeczytaj, jak stworzyć poprawne nowe hasło oraz zapoznaj się z zasadami encyklopedyczności. Jeżeli chcesz, aby hasło miało swe miejsce w Wikipedii, opisz je szerzej i podaj źródła.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj ze stron pomocy lub zgłoś się do wiki-przewodników. --Mrug dyskutuj 16:06, 19 kwi 2009 (CEST)

Powitanieedytuj kod


Witaj na Wikipedii!

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, to koniecznie przeczytaj:

Poradnik dla początkujących Wikipedystów.


Zureks (dyskusja) 23:20, 10 maj 2009 (CEST)

Nazwa Twojego konta zostanie zmienionaedytuj kod

Szanowny użytkowniku!

Zespół programistów Fundacji Wikimedia zmienia sposób funkcjonowania kont użytkowników. Jest to jeden z etapów prac nad udostępnieniem naszym użytkownikom nowych i ulepszonych narzędzi, takich jak powiadomienia na wielu wiki. Te zmiany spowodują, że będziesz posługiwał się identyczną nazwą konta we wszystkich projektach. Pozwoli to na udostępnienie nowych funkcji, ułatwiających edytowanie i dyskutowanie, a narzędziom udostępni bardziej elastyczne uprawnienia użytkowników. Jednym z efektów ubocznych tych zmian jest to, że nazwy użytkowników muszą być unikatowe we wszystkich 900 projektach. Szczegóły znajdziesz na stronie ogłoszenia.

Niestety Twoje konto ma taką samą nazwę jak konto Weno. Aby zapewnić wam obu możliwość korzystania w przyszłości z projektów Fundacji Wikimedia, zmienimy Twoją nazwę użytkownika na Weno~plwiki. Zmiana nazwy nastąpi w kwietniu 2015, podobnie jak innych kont, które obecnie używają takich samych nazw. Jeżeli sądzisz, że być może posiadasz wszystkie konta z tą nazwą, a ta wiadomość jest błędna, odwiedź proszę Specjalna:Łączenie_kont w celu sprawdzenia i połączenia wszystkich twoich kont; w przeciwnym razie ich nazwy zostaną zmienione.

Twoje konto będzie działać tak jak dotychczas - historia wszystkich Twoich edycji nie ulegnie zmianie, jednak będziesz musiał/musiała korzystać z nowej nazwy użytkownika przy logowaniu. Jeśli nie podoba Ci się ta nowa nazwa, możesz poprosić o jej ponowną zmianę. Prośba o zmianę nazwy użytkownika .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation

10:32, 20 mar 2015 (CET)

Renamededytuj kod

Zmieniono nazwę tego konta w ramach finalizacji wprowadzania kont uniwersalnych. Jeżeli jesteś właścicielem konta i chcesz wiedzieć więcej, możesz zalogować się, używając poprzedniej nazwy konta i hasła. Jeżeli nie podoba Ci się nowa nazwa, możesz wybrać inną, używając tego linku: Specjalna:GlobalRenameRequest po zalogowaniu się. -- Keegan (WMF) (dyskusja)

01:25, 22 kwi 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Weno~plwiki" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy