Dyskusja wikipedysty:Wulfstan


Dyskusja wikipedysty:Wulfstan w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Archiwa:

II - VI 2005, VII - XII 2005, I - VI 2006, VII - XII 2006, I - VI 2007, VII - XII 2007, I - VI 2008, VII - XII 2008, I - VI 2009, VII - XII 2009, I - VI 2010, VII - XII 2010, I - VI 2011, VII - XII 2011, I - VI 2012, VII - XII 2012, I - VI 2013, VII - XII 2013, I - VI 2014, VII - XII 2014, I - VI 2015, VII - XII 2015, I - VI 2016, VII - XII 2016, I - VI 2017, VII - XII 2017, I - VI 2018.


Spis treści

Ad:Zygmunt Skórzyńskiedytuj kod

Ad:Zygmunt Skórzyński

No żeby admin dodał informację o czyjejś śmierci bez podania źródła... Uzupełnij proszę. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 08:36, 21 lis 2018 (CET)

Podziękowania i gratulacje!edytuj kod

Za archiwum Eissa - i za całokształt! Podziękowania i wszystkiego najlepszego Piotrze! Pozdrawiam serdecznie: Andros64 (dyskusja) 19:46, 15 lut 2019 (CET)

Terminologiaedytuj kod

Dobry wieczór. W nawiązaniu do biogramu Rachela Szalit-Marcus, gdzie pada takie stwierdzenie "obozu zagłady w Auschwitz-Birkenau, gdzie zmarła w 1942" mam pytanie do eksperta. Czy to jest poprawne merytorycznie pisanie o obozie zagłady Auschwitz-Birkenau? Zdaje mi się, że obóz zagłady był tylko w Birkenau, a w Auschwitz go nie było, był ob. koncentr.? Ale moze się mylę? I drugie pytanie - jesli mam rację, a źródło pisze jednak o obozie zagłady "Auschwitz-Birkenau" i w dodatku nie precyzuje, gdzie ta osoba zmarła (w Auschwitz czy Birkenau) to właściwie robić? Tzn. zapewne dzielę włos na czworo, bo prawie na 100% 50-letnia Żydówka została skierowana bezpośrednio do obozu zagłady, a nie do pracy w KZ, no ale to jednak już OR. --Piotr967 podyskutujmy 23:55, 2 mar 2019 (CET)

Dziękuję bardzo za wyjaśnienia. Hm "Nazwa Auschwitz-Birkenau odnosi się wyłącznie do Miejsca Pamięci, utworzonego w 1947 roku, a więc nie powinna być stosowana do czasów wojny i zagłady" - ale w plwiki hasło o tym obozie to... Auschwitz-Birkenau i to w definicji wyraźnie stoi, że chodzi własnie o obozy czasów niemieckich, a nie powojenne miejsce pamięci. Jesli to błąd to może dałbyś radę zrobić przekierowanie na właściwą terminologicznie nazwę? Bo to jednak zbyt fundamentalne hasło by zawierało nieścisłości w tytule. Sam mógłbym to zrobić, ale moja edycja mogłaby być kwestionowana, a ja nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i niezbyt czułbym się na siłach ewentualnie komuś coś wyjaśniać, dlaczego tak zrobiłem. A z oczywistych względów jeśli to Ty zmienisz nazwę hasła protestów nie będzie. Będzie huk linkowań do zrobienia potem, ale to wystarczy zgłosić prośbę do botowłaścicieli, bo za dużo by ręcznie to robić. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 01:07, 4 mar 2019 (CET)
  • Trochę inne, ale z tej samej tematyki - tu mamy dyskusję nt. ency i usunięcia członka załogi Auschwitz [1]. Chcą go usunąc. Ale wg mnie postać dość ciekawa ze względu na skazanie go w wieku 60-lat na poprawczak za zbrodnie w KL. Moze wypowiesz się tam - usuwać czy nie? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 01:02, 15 mar 2019 (CET)
  • Oczywiście hasło jest o dwóch odrębnych bytach: niemieckim obozie i polskim muzeum. Być może byłby sens je rozdzielić na dwa hasła, wówczas kwestie terminologiczne by się uprościły, a i czytelnik widziałby lepiej różnicę nazwa - a obiekt. Jeśli jednak nie rozdzielać, to wydaje mi się, że nazwa hasła powinna być taka, jak dla obozu, a nie dla muzeum-miejsca pamięci (oczywiście to też dajemy, ale w abstrakcie i dalej). Bo obiektem pierwotnym był obóz, jest on również ważniejszy historycznie od muzeum (bez urazy, muzeum jest oczywiście super ważne i jako miejsce pamięci i jako jedno z najliczniej odwiedzanych muzeów i jako chyba najbardziej znane międzynarodowo leżące w Polsce muzeum; jednak to wszystko wynika z niezwykłej, unikatowej, roli obozu w martyrologii Żydów i innych narodów, a także w symbolice pamięci, a nie odwrotnie). Niezależnie od w/w obojetnie w którą stronę, ale warto by ujednolicić nazwę hasła (obecnie Auschwitz-Birkenau) z tytułem hasła (czyli pierwszymi 2 słowami) - obecnie Konzentrationslager Auschwitz, bo akurat te dwa elementy muszą być identyczne, o czymkolwiek jest hasło, nawet gdyby były synonimami (np. w zoologicznych można nazwać temat hasła nazwą polską lub łacińską, oba będą dobre, ale nie może być w nazwie np. Homo sapiens, a w tytule: Człowiek rozumny). Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 00:48, 17 mar 2019 (CET)

Plakat na PD-GermanGovedytuj kod

Cześć, piszę z pytaniem-prośbą. Kilka dni temu na Commons zgłoszono do usunięcia ten plakat z 1941, gdyż nie podlega on pod licencję PD-GermanGov. Jest na nim pierwsza imienia nazwiska i nazwisko autora, więc nie można go przenieść pod Anonymous-EU. Jedyna nadzieja, że udałoby się ustalić, kiedy zmarł p. G. Peiler. Czy może znasz tę osobę, lub masz pomysł, jak można byłoby ustalić, kiedy zmarł? Ta grafika jest wykorzystywana w sześciu naszych hasłach, i kilkunastu w innych Wikipediach. Z góry serdeczne dzięki za ew. pomoc. Boston9 (dyskusja) 15:54, 18 mar 2019 (CET)

Przypomnienie o możliwości utraty uprawnieńedytuj kod

Drogi Wikipedysto!

Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorem polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji do 8 kwietnia 2019, godz. 21:52:51 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 18:08, 25 mar 2019 (CET)

Odp:Mpnedytuj kod

Odp:Mpn

Jeśli chodzi o głosy, to po wybraniu piątki moim zdaniem najlepszego składu, również przemyślałem pozostałe trzy kandydatury. Tu miałem największe wątpliwości, gdyż nadal dobrze kojarzyłem te incydenty, mimo że tylko obserwowałem to tylko z boku. Uznałem, że zbyt emocjonalne podejście do konfliktów, jest istotną wadą. Natomiast ocena kwalifikacji użytkownika do zasiadania w KA, w żaden sposób nie wpływa na moją ocenę danej osoby jako edytora czy administratora. ~CybularnyNapisz coś ✉ 00:04, 11 wrz 2019 (CEST)

Ad:Krzysztof Pendereckiedytuj kod

Ad:Krzysztof Penderecki

Hej. Czy jesteś pewien swojej edycji? ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 12:56, 15 wrz 2019 (CEST)

Hmmm... w futurologię nie wnikam, ale edycję bota, którą przy okazji wycofałeś, przywracam. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 01:58, 16 wrz 2019 (CEST)

KA - dostępyedytuj kod

Cześć. Chcę się upewnić, że masz dostępy i wiadomości do Ciebie docierają. Daj info proszę. Jacek555 09:07, 27 wrz 2019 (CEST)

Wiersze oświęcimskieedytuj kod

Drobna sprawa, ale czy spotkałeś się z tomem o w/w tytule autorstwa Krystyny Żywulskiej w 1946 r? Nie chodzi mi o analogiczny tytuł wydany w rocznicę KL niedawno. Tu tę ksiązkę uznano za hoax [2], ale być może nakład był mikro a i rok 1946 to był chaos, więc brak w BN czy tym bardziej w ŻIH nie przesądza o nieistnieniu. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 01:18, 19 paź 2019 (CEST)

Dzięki, pośpiechu nie ma, ta pisarka i bez tego tomu ma taki dorobek, że biogram jej jest dobry. Aczkolwiek sprawa ciekawa. --Piotr967 podyskutujmy 23:14, 19 paź 2019 (CEST) Bardzo dziękuję Ci. Na tej podstawie udało mi się znaleźć to: [3] z fotkami stron tej książki, więc mamy czarno na białym, że to nie hoax. Co prawda strona allegro to nie WER, ale bazując na ZR przywróciłem tę książkę do jej dorobku w haśle i uzupełniłem o wydawnictwo, bo bez tego trudno wyguglać ("tłumi" ją znacznie nowsza Wasza publikacja o tejże nazwie). Gdyby ktoś się boczył na brak źródła, zawsze mogę dodać stronę antykwariatu, bo jest takowa o jej książce, choć tam bez zdjęć książki. Swoją drogą - na Allegro poszła za 25 zł, czyli całkiem przystępna cena. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 17:59, 23 paź 2019 (CEST) ops, racja. W tej sytuacji cofnąłem swoją edycję, bo cały akapit ma przypis, a w tym przypisie nie ma mowy o tym tomiku wierszy, a nigdzie w necie nie widzę czegoś czym bym mógł uźródłowić (jest licencjat czeski, ale opiera się na wikipedii). Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 00:45, 24 paź 2019 (CEST)

Zanussiedytuj kod

Hej! Tak, tak – widziałem zresztą komentarz na Twitterze tego konta, które doniosło o rzekomym zgonie. W tego typu sytuacjach należy zawsze czekać na wiarygodne źródło, jeśli mnie pamięć nie myli kiedyś w haśle o Jaruzelskim mieliśmy nieprawdziwą informację o jego śmieci (na podstawie pomyłki "Faktu"). Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 16:12, 23 paź 2019 (CEST)

Gratulacje!edytuj kod

Serdeczne gratulacje! Cieszy, że możesz kontynuować to, co do tej pory robiłeś. Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego, szczęśliwego Nowego 2020 Roku. Andros64 (dyskusja) 20:38, 20 gru 2019 (CET)

Odp: Pro Ecclesia et Pontificeedytuj kod

Odp:Pro Ecclesia et Pontifice

Nie ma za co. Właśnie chciałem o to poprosić, a jakbyś mógł to i kopię dyplomu (nawet z zamazanym nazwiskiem byłoby fajnie) :) Pzdr. Jakub Kaja () 21:18, 16 sty 2020 (CET)

Proedytuj kod

Szczerze gratuluję! Albertus teolog (dyskusja) 19:43, 21 sty 2020 (CET)

Tout petitedytuj kod

Moja znajomość francuskiego ogranicza się głównie do oglądania filmów, a czasem do wysłuchania np. Ewangelii Jana. Od 15 lat rzadko miewam kontakt z tekstami francuskimi. Zresztą i tak rzadko kiedy widuję swój własny podpis. Bardzo dużo czasu zabiera mi czytanie archiwów. Zresztą nie tylko czytanie, to trzeba sfotografować, następnie odpowiednio obrobić. Kilka dni temu zamówiłem teczki z procesu "Burego". Czemu nie? Ale większość czasu i tak poświęcam dla akcji „B” (wrzesień 1950). To jeszcze potrwa z rok. LJanczuk qu'est qui se passe 18:10, 7 mar 2020 (CET)

KAedytuj kod

Gratuluję. Mpn (dyskusja) 19:23, 13 mar 2020 (CET)

  • Ja też. Chociaż podtrzymuję swoją opinię z głosowania. --Pablo000 (dyskusja) 06:48, 14 mar 2020 (CET)

Odp:Ordery kobieceedytuj kod

Odp:Ordery kobiece

Jestem za, ale pamiętajmy, że niektórymi orderami kobiecymi odznacza się niekiedy również mężczyzn, wtedy właściwsza jest stara opcja. Jakub Kaja () 12:26, 21 mar 2020 (CET)

Pedagogedytuj kod

Istotnie, pedagog niekoniecznie jest nauczycielem. Artykuł stwierdza jednak wprost, że pracował jako nauczyciel. Niegodzisie (dyskusja) 01:00, 18 kwi 2020 (CEST)

Przyznanie się do błędu zdarza się tutaj jeszcze rzadziej niż kulturalna odpowiedź. Wiem, jak jest, jak się czasem edytuje zbyt szybko. Niegodzisie (dyskusja) 23:35, 30 kwi 2020 (CEST)

Odpowiedź w sprawie masakry w Dachauedytuj kod

A więc co do pierwszej sprawy moja interpretacja (z którą możesz się oczywiście nie zgodzić) jest następująca: otóż masakra w Dachau odbyła się na 9 dni przed kapitulacją Trzeciej Rzeszy z 8 maja 1945, oznaczającą faktyczne zaprzestanie istnienia tego państwa. A zatem gdy do masakry w Dachau doszło (29 kwietnia), Trzecia Rzesza jak najbardziej istniała i dla mnie to nie ulega wątpliwości, że obszar KL Dachau leżał zarówno w momencie wyzwolenia jak i po jego zakończeniu w granicach Trzeciej Rzeszy. Wyzwolenie to istotnie spowodowało utratę przez Berlin kontroli nad terenami Dachau. Tak, w sensie faktycznym stolica Niemiec nazistowskich przestała nad nimi panować, lecz w sensie prawnym nadal była nadzorcą tych terenów - no przecież po zdobyciu niewielkiej części państwa niemieckiego przez Amerykanów prawo w tym państwie nie przestało obowiązywać, prawda? Jeżeli zaś chodzi o twoją uwagę o sprawcach masakry, to rozumiem, że upominasz się o to, aby w infoboksie w rubryce "Sprawca" dopisać więźniów obozu, tak? Bo przecież w treści artykułu jest napisane, że zbrodni dokonali amerykańscy żołnierze do spółki z oswobodzonymi więźniami. Inna sprawa, że kluczowy fragment sekcji Przebieg zdarzeń nie jest opatrzony ani jednym przypisem, więc nie można mieć 100% pewności co do tego, ile faktycznie zabójstw dokonali żołnierze Wuja Sama, a ile więźniowie. Dalkentis (dyskusja) 21:00, 29 kwi 2020 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Można spytać o powód [4]. ~malarz pl PISZ 15:50, 1 maj 2020 (CEST)

Dzięki. Tak podejrzewałem, ale wolałem się spytać. ~malarz pl PISZ 19:58, 1 maj 2020 (CEST)

Dygresjaedytuj kod

"Plagiaty na taką skalę dyskredytują tytuły naukowe, zajmowane stanowiska, mogą być ścigane z mocy prawa" - gwoli ścisłości, to do tego wszystkiego co piszesz wystarczy jeden niewątpliwy plagiat, nawet nie jakiś bardzo obszerny, no powiedzmy parę (bo przy jednym jednak zawsze jest realne, że to nieuwaga, czasem redakcja lub drukarnia wytnie podpis do figury, gdzie jest autorstwo podane i już figura staje się plagiatem). Mamy teraz świeży przykład z dyr. Muzeum Opolskiego, gdzie chodziło tylko o 1 dokument. Pewnie, że hurtowe plagiaty wpływają np. na wysokość wyroku/odszkodowania, ale problemem jest już jeden. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 23:21, 1 maj 2020 (CEST)

"Wielość plagiatów rodzi jedynie grozę" mam wrażenie, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu plagiatowano z premedytacją, nie było takiego łatwego dostępu do literatury, zwłaszcza zagranicznej, jak dziś i była spora szansa, że się uda być niewykrytym. A dziś dużo ludzi, studentów, doktorantów, a nawet i niektórych pracowników naukowych plagiatuje z braku wiedzy o PA. Im się naprawdę szczerze zdaje, że jak zmienią parę słów i dadzą powołanie to już plagiatu nie ma. No, a jak już przetłumaczą dosłownie (łącznie z przykładami i literaturą) stronę tekstu i dadzą to jako swój autorski tekst w artykule, to już w ogóle o plagiacie mowy nie ma:) Przecież ani słowa nie ma identycznego:) I to dopiero budzi we mnie grozę. --Piotr967 podyskutujmy 23:43, 1 maj 2020 (CEST)

Mailedytuj kod

Cześć. Przegrzebałam skrzynkę i znalazłam Twoją wiadomość. Dziś, najpóźniej jutro napiszę, jak ja to widzę. Pozdrawiam, Loraine (dyskusja) 16:55, 23 cze 2020 (CEST)

Identyfikacja odznaczeńedytuj kod

Cześć. Jeśli możesz, to prosiłbym Cię o zerknięcie na tę fotografię - być może rozpoznajesz jakieś odznaczenia na mundurze Michał Pałasza. Jedyne co ja tam poznałem, to Państwowa Odznaka Sportowa. Dziękuję z góry za pomoc! Lowdown (dyskusja) 20:22, 27 lip 2020 (CEST)

Dziękuję Ci za fachowe spojrzenie. Myślę, że najbezpieczniej będzie zostawić na razie tylko POS. Pzdr. Lowdown (dyskusja) 21:14, 27 lip 2020 (CEST)

Odp:Zielony ludzikedytuj kod

Odp:Zielony ludzik

Trochę jak "połamania miotły". Dzięki! Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 10:46, 30 paź 2020 (CET)

Zablokowany użytkownikedytuj kod

Witaj, użytkownik został poproszony o zapoznanie się z tą stroną Wikipedia:Nazwa użytkownika i zastosowanie się do wymagań tam opisanych, zwróciłem mu również uwagę na możliwość zmiany nazwy konta. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 01:18, 31 paź 2020 (CET)

  • Witaj, nazwa nie może być "reklamą, nazwą przedsiębiorstwa, instytucji, nazwą znaku towarowego". Pozdrawiam i przepraszam za ewentualne błędy, posiałem gdzieś okulary-- Tokyotown8 (dyskusja) 01:42, 31 paź 2020 (CET)

Odp:Blokadaedytuj kod

Dziękuję za tę wykładnię. Co do zasady zgadzam się z nią jednakże dla dobra Wikipedii a tym jest rozwijanie projektu za pomocą pozyskiwania współpracowników zewnętrznych chcących rozwijać ten projekt (GLAM), powinno się, lub nie stało nic na przeszkodzie poczekać na reakcje drugiej strony, która jak wiemy była w postaci konsultacji. Zabrakło zrozumienia dla projektu kosztem litery zasad (niedoskonałych). Ja rzadko blokuje osoby z niewłaściwą nazwą ale jak pamiętam ostatnio to dwa razy prosiłem i przypominałem o zmianie nazwy użytkownika i dopiero po tygodniu dokonałem blokady. Ale to ja, mam widocznie inne podejście do drugiego człowieka. Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 23:24, 31 paź 2020 (CET)

Order Świętego Sebastianaedytuj kod

masti <dyskusja> 18:24, 22 lis 2020 (CET)

Cyklon Bedytuj kod

Witam. Czy cyklon pisze się w literaturze przedmiotu małą czy dużą? Pytam, bo u nas chaos, w haśle o gazie małą (jak i cyklon A), w biogramach skazanych w II procesie oświęcimskim - dużą. Chętnie bym poprawił, ale nie wiem jak. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 22:10, 28 sty 2021 (CET)

dziękuję za opinię. Swoją drogą widzę, że są rozbieżności, bo SJP zaleca małą [5], o ile rozumiem dlatego, że nazwa polska jest spolszczeniem, a więc nie nazwą własną. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 12:17, 29 sty 2021 (CET)

ad blokada Piotra967edytuj kod

Czy Wulfstanie fragment Twojej wypowiedzi nieblokujący na polecenie Stowarzyszenia mam rozumieć jako fakt, że blokada została faktycznie wymuszona przez WMPL? Paelius (dyskusja) 22:52, 6 lut 2021 (CET)

Za dobrze znam adminlistę od środka, by uznawać to za spiskową teorię. Paelius (dyskusja) 23:10, 6 lut 2021 (CET)

Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2021-03/Nominacjeedytuj kod

Zachęcam :-) Mpn (dyskusja) 20:29, 2 mar 2021 (CET)

I gratuluję Mpn (dyskusja) 07:31, 13 mar 2021 (CET)

Lichtewerden - odp.edytuj kod

Witaj! Usunąłem wszelkie kontrowersyjne informacje. Znalazłem je na tamtej stronie, uznałem, że jest to prawdopodobnie strona związana z muzeum i dodałem. Pozdrawiam serdecznie, Bolszewski Wikipedysta zamień słówko 13:54, 4 kwi 2021 (CEST)

Wyniki konsultacji Powszechnych Zasad Postępowania – podziękowanie za zaangażowanie!edytuj kod

Za zaangażowanie w konsultacjach Powszechnych Zasad Postępowania

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś jedną z osób, które wzięły udział w konsultacjach Powszechnych Zasad Postępowania w Kawiarence polskojęzycznej Wikipedii.

W sumie w konsultacjach zaangażowało się 291 użytkowników, co oznacza, że polskojęzyczna społeczność zajmuje 3 miejsce pod względem liczby udzielonych odpowiedzi!

W imieniu swoim oraz zespołu facylitatorów Wikimedia Foundation chciałem podziękować Ci za cenne uwagi oraz wkład w konsultacje, ponieważ to na podstawie wypowiedzi społeczności powstało poniższe podsumowanie.

Wynikiedytuj kod

Z wynikami konsultacji polskojęzycznej społeczności można zapoznać się na tej stronie.

Wyniki konsultacji globalnych można przeczytać tutaj.

MNadzikiewicz (WMF) (dyskusja) 10:20, 15 kwi 2021 (CEST)

Podziękowanieedytuj kod

Jak w tytule. Dzięki wielkie za pomoc w artykułach o podobozach Auschwitz-Birkenau (i za informację o źródle). Pozdrawiam serdecznie, Bolszewski Wikipedysta zamień słówko 13:19, 27 kwi 2021 (CEST)

P.S. Czytałem dzisiaj o dacie założenia obozu - bardzo ciekawa kwestia.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wulfstan" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy