Dyskusja wikipedysty:Zero q


Dyskusja wikipedysty:Zero q w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj w Wikipedii. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i wcześniej nie edytowałeś stron w Wikipedii, proszę, przeczytaj o zasadach, na jakich opiera się ten projekt. Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj ze stron pomocy lub skontaktuj się z którymś z administratorów albo zwróć się o pomoc, wstawiając na tej stronie linijkę: {{pomocy|tutaj treść problemu}}.
Naszą zasadą jest jednak usuwanie treści nieencyklopedycznych oraz niezgodnych z przyjętymi zaleceniami. Jeżeli chcesz wypróbować działanie mechanizmów wiki, skorzystaj z brudnopisu. Pozdrawiam i liczę, że mimo początkowych kłopotów będziesz z nami rozwijać ten projekt :)

Wojciech Pędzich Dyskusja 13:45, 26 cze 2007 (CEST)

Linki zewnętrzneedytuj kod

Potrzebujesz porady?

Twoim edycjom przygląda się Wikipedysta:Saper.

Jeżeli nie masz nic przeciwko, bardzo chętnie będę obserwować Twoje edycje w Wikipedii - zawsze możesz zwrócić się do mnie o pomoc.

Zauważyłem, że niestety głównie dodajesz linki do stron zewnętrznych. Może mógłbyś nam pomóc w edytowaniu artykułów na podstawie dobrych źródeł?  « Saper // @dyskusja »  17:31, 29 wrz 2007 (CEST)

Jak zacząć edytowanie Wikipediiedytuj kod

Dzięki, że się odezwałeś, w poniższej ramce masz wszystkie ważniejsze informacje:

Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!


Polecam ponadto Wikipedia:Pytania nowicjuszy.  « Saper // @dyskusja »  19:55, 18 lis 2007 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Zero q" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy