Dyskusja wikiprojektu:Szablony lokalizacyjne


Dyskusja wikiprojektu:Szablony lokalizacyjne w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum: część 1, część 2, część 3, część 4, część 5

Spis treści

dawna gmina Ostrowiceedytuj kod

W związku z przejęciem fragmentów ś.p. gminy Ostrowice trzeba szybko poprawić te mapki:

Od wczoraj cały czas rośnie zawartość kategorii Kategoria:Szablony lokalizacyjne - współrzędne spoza mapy. ~malarz pl PISZ 08:22, 3 sty 2019 (CET)

Mapy ciał niebieskichedytuj kod

Dlaczego w infoboksie mogę wpisać ciało niebieskie = Mimas i dostanę mapę tego księżyca, ale już Kallisto nie? Istnieje przecież Moduł:Mapa/dane/Kallisto. Gdzie i co muszę uzupełnić, także jeśli planuję stworzyć nowe moduły? Szczureq (π?) 15:02, 4 sty 2019 (CET)

Podaj artykuł, w którym jest problem. ~malarz pl PISZ 15:11, 4 sty 2019 (CET) W {{krater uderzeniowy infobox}} już powinno działać. Wynika to z tego, że ten szablon ma podaną listę nazw ciał, dla których próbuje wstawić automatycznie mapę. Kallisto na tej liście nie było. Zawsze też można użyć | kod mapy = aby wymusić konkretną mapę. ~malarz pl PISZ 15:20, 4 sty 2019 (CET) Dzięki! Szczureq (π?) 15:42, 4 sty 2019 (CET)

Mapa lokalizacyjna Warszawyedytuj kod

Robiłem dzisiaj mapkę do artykułu o Veturilo i wychodzi na to, że mapka ma złe współrzędne brzegowe albo Nextbike stacje podwodne ;) Therud (dyskusja) 19:13, 12 kwi 2019 (CEST)

Poprawiłem współrzędne dla domyślnej mapy - nici z rowerów wodnych. PółCzłowiek-półInfobox (dyskusja) 07:03, 19 kwi 2019 (CEST)

mapy w woj. warmińsko-mazurskimedytuj kod

Zauważyłem duże braki w kategorii z mapami z województwa warmińsko-mazurskiego. Czy ktoś się już tym zajmuje? Jeśli nie, a jest potrzeba ich stworzenia, mogę przygotować je na podstawie OSM. PółCzłowiek-półInfobox (dyskusja) 09:43, 19 kwi 2019 (CEST)

Sprzątanie starociedytuj kod

Znalazłem ostatnio swój stary i już nieużywany twór {{mapa dane pusta}}. Chyba już wszyscy zapomnieli, że po przełączeniu się na mapy w modułach można usunąć zbędne szablony. Minęło dużo czasu i obecne rozwiązanie właściwie się przyjęło. Do usunięcia są jeszcze {{mapa dane niedostępna}}, {{mapa dane żadna}} i {{mapa dane osobna}}. Być może jest jeszcze coś, o czym nie pamiętam, bo się wersjami szablonowymi map mało zajmowałem. Paweł Ziemian (dyskusja) 15:03, 16 lut 2020 (CET)

Śmiało usuń. ~malarz pl PISZ 20:59, 16 lut 2020 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikiprojektu:Szablony lokalizacyjne" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy