Loves Me Not


Loves Me Not w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

"Loves Me Not" to czwarty i ostatni singel zespołu t.A.T.u. promujący album Dangerous and Moving i jednocześnie składankę t.A.T.u. - The Best. Teledysk do piosenki opowiadającej o miłosnym trójkącie między Leną, Julią, a tajemniczym mężczyzną, który rujnuje ich związek miał zostać nagrany jesienią 2006 roku, zerwanie umowy t.A.T.u. z ich wytwórnią muzyczną spowodowało, że klipu nie zrealizowano. W mediach (głównie w Internecie) jako teledysk pokazywano wersję 'na żywo' "Loves Me Not" z koncertu "Live at Glam as You".

Ciekawostką jest fakt, że nieco dłuższa wersja Loves Me Not znajduje się także na rosyjskim odpowiedniku krążka Dangerous and MovingLudi inwalidy.

Spis treści

Spis utworów | edytuj kod

"Loves Me Not" - promo-singel, wersja francuska - wydany 22 listopada 2006

  1. Loves Me Not (Radio Edit) - 2:57
  2. Loves Me Not (Glam As You Radio Mix By Guéna LG) - 3:13
  3. Loves Me Not (Glam As You Mix By Guéna LG) - 6:03
  4. Loves Me Not (Sunset In Ibiza By Guéna LG) - 4:34

Notowania | edytuj kod

W drugiej połowie września singel trafił do rozgłośni radiowych. W Rosji, w pierwszym tygodniu emisji "Loves Me Not" zajęło 146 miejsce w liście Russia Airplay Chart, która pozycjonuje najchętniej grane piosenki w tamtejszych rozgłośniach radiowych. Trzy tygodnie później singel znalazł się na miejscu 29 (wzrost o 80 pozycji od poprzedniego notowania). Polska była jednym z nielicznych krajów, w których zauważono "Loves Me Not" - utwór na krótko pojawił się m.in. w Radio Eska, Radio PiK oraz szeregu stacji lokalnych. W liście przebojów Radia PiK singel zadebiutował na 19 miejscu - był to najwyższy debiut w notowaniu. Brak promocji (piosenka nie doczekała się fabularyzowanego teledysku, a krążka nie można było go kupić w sklepach muzycznych) spowodował, że "Loves Me Not" przemknął przez radio i telewizję prawie niezauważony.

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Przypisy | edytuj kod

  1. Archiwum większości notowań t.A.T.u. na Mariah Charts
  2. t.A.T.u. historia notowań na tophit.ru
  3. t.A.T.u. historia notowań w IFPI - słowackim airplay'u.
  4. Hanteo.com
Na podstawie artykułu: "Loves Me Not" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy