Pomoc:Panele pomocy/Artur Jemielita


Pomoc:Panele pomocy/Artur Jemielita w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Pomoc:Panele pomocy Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Posiadam wiedzę z zakresu haseł dotyczących ekumenizmu, administracji, historii i teologii kościołów starokatolickich. Chce oferować pomoc z zakresu haseł teologicznych i religioznawczych. Artur Jemielita (dyskusja) 00:11, 18 gru 2008 (CET)


Za:

  1. Za znany użytkownik. Dobre edycje. Choć wielu osobom te panele nie sluza, to pewnie zmiany zajda tuz przed wprowadzeniem wersji zweryfikowanych. Vuvar1 Dyskusja 03:58, 19 gru 2008 (CET)
  2. Albertus teolog (dyskusja) 20:14, 27 gru 2008 (CET)

Przeciw:Dyskusja

  • Co określisz jako swoją specjalizację? Proszę, przedstaw swój artykuł, z którego jesteś najbardziej zadowolony oraz ostatni swój artykuł z dziedziny, w której czujesz się pewnie. Albertus teolog (dyskusja) 23:36, 19 gru 2008 (CET)
    • Myślę, że posiadam dosyć dużą wiedzę o kościołach starokatolickich w naszym kraju jako amator, nie będący studentem, absolwentem teologii. Jestem najbardziej dumny z hasła: Kościół Polskokatolicki w RP oraz Wyższe Seminarium Duchowne Kościoła Polskokatolickiego w Warszawie, zdaje sobie jednak sprawę, że wiele rzeczy jeszcze trzeba tam dopracować. Stworzyłem też kilkanaście artykułów o świątyniach i parafiach Kościoła Polskokatolickiego, Kościoła Katolickiego Mariawitów i Kościoła Starokatolickiego Mariawitów. Obecnie zbieram materiały i podejmuje współprace z innymi użytkownikami dla stworzenia autonomicznych haseł opisujących dekanaty Kościoła Polskokatolickiego. Marzę by w przyszłości zostać też administratorem na wikipedii, by skuteczniej chronić hasła o moim kościele (polskokat.) przed wandalizmami.
Na podstawie artykułu: "Pomoc:Panele pomocy/Artur Jemielita" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy