Psy i koty: Odwet Kitty


Psy i koty: Odwet Kitty w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Psy i koty: Odwet Kitty (ang. Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore, 2010) – amerykańska komedia familijna.

Spis treści

Fabuła | edytuj kod

Diggs, owczarek niemiecki zostaje wyrzucony z policji za niezdarność. Trafia do schroniska, skąd uwalnia go Butch, owczarek anatolijski i agent psiej organizacji zwalczającej rozprzestrzenianie się radykalnego kocizmu. Pokazuje mu kwaterę główną i przedstawia go szefowi - Lou (beagle). Ten pokazuje im tajną transmisję, w której Kitty Galore, była agentka specjalna( uciekła, bo straciła całe futro), mówi o tym, że stworzyła machinę zagłady, która sprawi, że wszystkie psy na całym świecie zwariują, a ta zawładnie nad światem. Lou wyjaśnia również, że Kitty Galore ma haka na gołębia Szymusia.

Diggs i Butch znajdują gołębia, którego chce im sprzątnąć jakaś kotka. Psy wygrywają walkę i okazuje się, że kotka nie jest zła. Pracuje dla kociej agencji MIAUK i jej zadaniem jest złapać Kitty. Butch i Diggs zgadzają się, żeby im pomogła (z niechęcią). Przedstawiają ją Lou (kotka ma na imię Catherine). Nagle łączy się z nimi Tab - szef MIAUK-u. Po krótkiej rozmowie zwierzaki dochodzą do wniosku, że...

Psy i koty będą musiały współpracować!

Z niechęcią Butch, Szymuś, Catherine i Diggs idą śladami Kitty - po drodze muszą uciec z łazienki, bo inaczej utoną w kocim żwirku, przesłuchać kota, który może wiedzieć to i owo i Kitty i walczyć z bliźniakami McDougall. W końcu Butch porządnie denerwuje się na Diggsa i wyrzuca go z drużyny. Catherine mówi, że jeszcze musi skontaktować się z MIAUK. Razem z wilczurem idzie do agencji, a tam prawda o Kitty wychodzi na jaw i to, że wcześniej przesłuchiwany kot miał rację - kocie oko odkryje każdy szczegół. Otóż, właścicielem Kitty jest cyrkowiec (Jack McBrayer), a ona mieszka w jego namiocie. Odnajdują ją, a ta więzi ich przykutych do siebie. Mają ryzyko zatonąć, na szczęście Catherine wydostaje ich obu. Po chwili znajdują Butcha i Szymusia. Kitty uruchamia diaboliczne urządzenie, ale na drodze stają im wcześniej wymienieni herosi. Po krótkiej walce narzędzie Kitty eksploduje, a ta wpada w ręce cyrkowca cała owinięta watą cukrową.

Tymczasem Diggs wraca do swojego pana - policjanta Shane’a (Chris O’Donnell) i zostaje tajnym agentem.

Obsada | edytuj kod

Aktorzy | edytuj kod

Głosy | edytuj kod

Wersja polska | edytuj kod

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: Studio Genetix Film Factory
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Dialogi: Barbara Robaczewska
Dźwięk i montaż: Agnieszka Stankowska
Organizacja produkcji: Agnieszka Sokół
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Psy i koty: Odwet Kitty" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy