Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:03:08:Szablon:Czcionka


Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:03:08:Szablon:Czcionka w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | kwestie techniczne Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szablon:Czcionka | edytuj kod

 Szablon:Czcionka (dysk.historialinkująceobserwujrejestrCSSopis)

Zbędne, ktoś może nie mieć czcionki a ktoś inny może mieć źle skonfigurowanego adblocka i mu wytnie wszystkie obrazki. Po co coś takiego? Sam szablon czeka na cyrk w rodzaju stopklatki gdy ktoś zacznie promować swoją stronę dodając go do tysięcy haseł (szablon zawiera link do strony gdzie można pobierać czcionki) -- Bulwersator (dyskusja) 15:57, 8 mar 2012 (CET)

Bardziej widziałbym ten szablon w takiej postaci (vide także te szablony). Ostrzeżenie takie wydaje mi się pomocne, ale bez możliwości ręcznego dodawania stron zewnętrznych, tylko odsyłające do stron pomocy. ∼Wostr (dyskusja) 18:30, 9 mar 2012 (CET) Mam mieszane uczucia… Po pierwsze ten szablon wygląda paskudnie. Jeżeli ma zostać, należy przemyśleć także jego wygląd, a przynajmniej dodać marginesy. Po drugie webfonty znacznie zmniejszyłyby skalę problemu, może plwiki powinna pójść w tę stronę? Po trzecie strona pomocy jest daleko lepsza od linku do czcionki. Po czwarte jeżeli pozostajemy przy ściąganiu i instalowaniu czcionek, to te powinny być hostowane na Commons. Skalee 00:31, 12 mar 2012 (CET)

Usunięto. ptjackyll (zostaw wiadomość) 17:59, 27 wrz 2012 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:03:08:Szablon:Czcionka" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy