Wikipedysta:FreeBird


Wikipedysta:FreeBird w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Spis treści

Ulubione sentencje | edytuj kod w encyklopedii

MAKE LOVE, NOT WAR

GIVE PEACE A CHANCE

SPRAW PANIE BOŻE ŻEBY MI SIĘ CHCIAŁO TAK JAK MI SIĘ NIE CHCE


O mnie od siebie | edytuj kod w encyklopedii

Witam na WIKIPEDII.

Jestem tu od 22 marca 2003 roku a dowiedziałem się o niej zupełnie przez pomyłkę, poprostu znalazłem w przeglądarce jedno hasło i już tu jestem z wami :)

Nazywam się Roland Czaczyk i urodziłem się w 1980 roku. Informatyka i zagadnienia związane z biologią i medycyną to moje ulubione dziedziny a dodając do tego moje umiłowanie bluesa i rocka tworzy całą moją postać, więc ...


O mnie od innych | edytuj kod w encyklopedii

Witam Topory 23:05, 22 mar 2003 (CET)


Ja również cieszę się, że do nas dołaczyłeś :-). Zerknij, proszę, na tego linka Wikipedia:Lista dyskusyjna i dopisz się nas. Pozdrawiam - Beno 23:39, 22 mar 2003 (CET)


To fajnie, że się tu pojawiłeś Ptaszku! Mam nadzieje, że napiszesz jakieś notki biograficzne grup rockowych i bluesowych. Zobacz Rock.
Jonasz (PW) 03:01, 23 mar 2003 (CET)


Niechlubne moje początki | edytuj kod w encyklopedii

Też witam i cieszę się, że jest jeszcze jedna para rąk do współpracy. Oprócz tego mam prośbę: nie kopiuj tekstów czy to dostępnych w sieci, czy to w wydawnictwach papierowych. Po przeczytaniu trzeba niestety wyrazić treść własnymi słowami. Artykuł o sercu pochodził ze strony http://www.zdrowie.med.pl/uk_krazenia/anat_i_fizjo/a_uk.html i wygląda na to, że jego dystrybucja i wykorzystanie jest zastrzeżone (wstawiałeś go dwukrotnie!). Dlatego też usunąłem serce z twojej prywatnej listy stron, które dodałeś - nie ma się po prostu czym chwalić. Pozdrawiam. Youandme 07:25, 23 mar 2003 (CET)

Tekst do artykułu anatomia człowieka też wygląda na zastrzeżony. Pochodził z http://www.anatomy.ib.amwaw.edu.pl/edu/czlek/czlek.htm Powtórzę więc to co widać po każdym okienkiem służącym do edycji artykułu PROSZĘ NIE UŻYWAĆ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM! Polecam Twojej uwadze artykuł Wikipedia:Prawa autorskie Youandme 07:36, 23 mar 2003 (CET)

NA SZCZĘŚCIE TEN OKRES JUŻ ZA MNĄ teraz jak na to patrze to jest mi wstyd :DZOSTAŁEM ADMINISTRATOREM WIKIPEDII | edytuj kod w encyklopedii

Cóż :D dnia 29 listopada 2004 zostałem administratorem Wikipedii. Jakież było moje pozytywne zdziwienie :D

POSTARAM SIĘ WYPEŁNIAĆ W 100% MISJĘ ADMINISTRATORA WALCZĄC Z WANDALAMI NA WIKI ORAZ POSZERZAĆ KRĘGI POZYTYWNYCH WIKIPEDYSTOW.


Kontakt z innymi wikipedystami | edytuj kod w encyklopedii


FOTO | edytuj kod w encyklopedii

Zostalem Adminem - mogę ujawnić swoją twarz :D

Pyrlandia | edytuj kod

Wikipedia:Atlas Wikipedystów/Pyrlandia Radomil dyskusja 17:20, 22 wrz 2005 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:FreeBird" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy