Wikipedysta:Migatu


Wikipedysta:Migatu w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Na otarcie łez | edytuj kod

Wikipedysta:Electron/Kawały o Stirlitzu

Deklaracja | edytuj kod

Popieram sercem, klawiaturą i siekierą Deklarację Matusza.

Właśnie zauważyłem że jestem przeciwnikiem zapychania Wikipedia:SDU rzeczami padającymi ewidentnie w 24h. I chyba wielu to drażni, i chyba czasem z tym przesadzam... ;)

Uważam że umieszczenie w userboxach jak największej ilości (w granicach rozsądku i własnej dobrej woli) o wyznawanych poglądach/wartościach jakkolwiek odważne by nie było jest dopuszczalne - ale wyłącznie w celu dostarczenia innym informacji o tym w jakich dziedzinach możemy edytując reprezentować swój własny POV. Z tych względów w moim Bablu znajdą/ują się te informacje które się znajdą/ują.(I moja strona na en.wiki wygląda tak koszmarnie jak wygląda ;) )

Odkryłem moje powołanie w wiki ;) Staram się patrolowac ostatnie zmiany i robić za "lożę szyderców" w pozytywnym sensie - oczywiście ku chwale Wikipedii ;)

Kontakty | edytuj kod

Ludzie którym aktualnie zawracam głowę (bądź mogę w najbliższej przyszłości - czujcie sie ostrzeżeni) z prośbami o pomoc i inne takie

MK Lajsikonik

Moje WikiCredo | edytuj kod

Chciałem jeszcze o jedną rzecz zaapelować - abyśmy starali się pamiętać że to użytkownicy rządzą zasadami, a nie zasady użytkownikami. Bo postawienie jasnego wymogu to jedno, zaś ślepe przestrzeganie go (np. ekowanie wszystkiego co nie spełnia tego wymogu) to coś innego. Zbiór wiedzy ludzkiej jakim z tego co wiem ma być wikipedia - daje się skategoryzować, jedynie o tyle o ile jest możliwe skategoryzowanie ludzi. A to ostatnie IMHO możliwe jest jedynie gdy przyjmiemy do pewnego stopnia płynne standardy. Przez moment wierzyłem że sam to wymyśliłem... A jednak Jimbo i społeczność byli pierwsi :P

Tyle okiem kompletnego nowicjusza.

notatnik

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Migatu" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy