Wikipedysta:Subtropical-man


Wikipedysta:Subtropical-man w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam. Edytuję Wikipedię od 2007 roku, początkowo edytowałem jako niezarejestrowany użytkownik (IP). Obecne konto założyłem w 2010 roku. Jestem „wychowankiem” angielskojęzycznej Wikipedii, w której dokonałem ponad 16 000 edycji i w której mam uprawnienia „extended confirmed”, „autopatrolled/autoreviewer” i „rollbacker”. Czasami edytuję też Commons (ok. 1500 edycji) oraz Wikidata (ok. 2400 edycji).
Łącznie mam ok. 34 000 edycji w projektach Wikimedia Foundation.

W polskojęzycznej Wikipedii, w której mam status redaktora, zajmuję się głównie koordynowaniem Wikiprojektu:Hiszpania i Wikiprojektu:Malta, których jestem twórcą oraz tworzeniem i rozbudową artykułów związanych z niektórymi „ciepłymi krajami”, w tym artykuły związane z Australią (głównie Sydney, Brisbane, Gold Coast, Sunshine Coast), Europą Południową (głównie Malta, Gibraltar, Rzym, Barcelona, Walencja i reszta Hiszpanii), USA (głównie Los Angeles, Miami), a bardzo sporadycznie – z innych dziedzin.

Z powodu że pracuję na pełny etat, uczę się języka angielskiego, stale podnoszę swoje kwalifikacje, uprawiam sport, dochodzą do tego jeszcze edycje w innych projektach Wikimedia Foundation, mam ograniczoną ilość czasu i mogę edytować nieregularnie.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Subtropical-man" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy