Dyskusja wikipedysty:Nowy15


Dyskusja wikipedysty:Nowy15 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Związek Pruskiedytuj kod

Bardzo się cieszę, że dodałeś informacje do tego artykułu. Mam jednak prośbę. Czy możesz podać źródła z których czerpałeś te informacje? Możesz do tego użyć szablonów: {{cytuj książkę}} oraz {{cytuj stronę}}. Zwiadowca21 11:21, 7 paź 2009 (CEST)

Tekst wprowadzony przez Ciebie usunąłem. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi. Jeśli jednak bardzo chcesz żeby ten artykuł wzbogacił się o dodatkowe informacje, to przerób takst tak, by nie było widać, że został skądś zżnięty. Na koniec dodam jeszcze, że musisz poprawić swój podpis. Nick prowadzi do nieistniejącego użytkownika Nowy 15 a link do dyskusji na stronę dyskusji GwidonaF. Zwiadowca21 22:47, 7 paź 2009 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

Tą stroną jest www.portal wiedzy.pl.

Praksinoskopedytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Praksinoskop nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. Patrol110 dyskusja 15:57, 25 paź 2009 (CET)

Praksinoskopedytuj kod

Po prostu znajdź potwierdzenie tych faktów na sieci. Przypadkiem zobaczyłem, ale ponieważ robię podobny temat -p zareagowałem :) kićor wrzuć jakiś txt! 17:19, 29 paź 2009 (CET)

TNA Hall of Fameedytuj kod

Hej! Wystarczy że się podpisałeś na mojej stronie dyskusji: dzięki temu mogę wejść na Twoją stronę użytkownika, kliknąć w link "Wkład użytkownika" (w menu po lewej stronie) i gotowe, widzę gdzie co pisałeś :)

Co do Twojego brudnopisu, to pudełko z informacjami po prawej stronie to tzw. Infoboks. Wstawia się go za pomocą jednego z szablonów. Widzę, że korzystasz z edytora kodu, a nie z edytora wizualnego, więc najłatwiej będzie Ci znaleźć odpowiedni szablon i po prostu skopiować go do hasła i uzupełnić poszczególne rubryki. W tym wypadku trudno jednak będzie wybrać właściwy szablon, bo hall of fame to ani nie pomnik ({{pomnik infobox}}), ani nie fizyczne miejsce ({{Inny obiekt infobox}}), ani nie strona internetowa... Może więc potraktujmy go jako nagrodę.

 • Wejdź na stronę {{Nagroda infobox}}
 • Skopiuj kod z tej strony, wklej na górę własnego hasła (tak jak w innych hasłach, choćby w haśle Józef Piłsudski - otwórz je do edycji, w minutę zorientujesz się jak to działa
 • uzupełnij brakujące pola
 • zapisz. I gotowe.

Osobną kwestią jest grafika - w angielskojęzycznej Wikipedii dopuszczalne są grafiki wykorzystywane na zasadzie dozwolonego użytku, w polskiej Wikipedii nie mamy takiej możliwości (bo nasze prawo autorskie wygląda zupełnie inaczej). Dlatego na angielskiej wiki widzisz logo nagrody (o tu masz wszystko opisane), z którego nie możemy skorzystać u nas. Czy jest jakaś grafika dostępna na wolnej licencji która mogłaby się nadać jako ilustracja do tego hasła? A może poza wpisaniem na listę organizatorzy przyznają też jakiś medal? //Halibutt 01:47, 18 cze 2016 (CEST)

Wikiprojekt Wrestlingedytuj kod

Hejka! :)
Zauważyłam, że zacząłeś edytować artykuły o TNA. Czytając je odnoszę wrażenie, że dobrze wiesz o czym piszesz i śledzisz na bieżąco to, co się dzieje w federacji. Zapraszam Cię więc do dołączenia do (jakże licznego) Wikiprojektu: Wrestling, w którym osoby takie jak Ty bardzo się przydadzą. Oczywiście dołączenie do Wikiprojektu nie jest wiążące, każda pomoc – mniejsza czy większa – się przyda. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie samego Wikiprojektu czy pisania artykułów to śmiało pytaj, w miarę sił Ci pomożemy :) - TheGLUTH (dyskusja) 15:42, 12 sie 2016 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Hej! :)

Mam tycią prośbę: jeżeli masz zamiar napisać jakiś artykuł związany z wrestlingiem lub jesteś w trakcie tworzenia takowego, poinformuj nas o tym, wpisując go na listę "Artykułów w przygotowaniu" na stronie głównej naszego Wikiprojektu. I jak możesz, to po opublikowaniu takiego artykułu dopisz go do "Gotowych Artykułów". W ten sposób będziemy mogli szybko przejrzeć Twój artykuł, a Ty nie będziesz musiał dodawać go do próśb o przejrzenie. - TheGLUTH (dyskusja) 17:12, 14 sie 2016 (CEST)

Re: Pomocedytuj kod

Hej!

Myślę, że jak najbardziej możesz go zgłosić do Propozycji do Dobrych Artykułów (WP:PdDA). Zaleca się, aby pierw umieścić go w Warsztacie PANDA, jeśli jednak sądzisz, że artykuł nie potrzebuje już żadnych poprawek, możesz od razu go zgłosić do PdDA. Wszystkie informacje/instrukcje dotyczące DA, kryterii i nominowania artykułów do wyróżnienia znajdują się na stronie PdDA.

A tak swoją drogą, to naprawdę fajny artykuł. Trzymaj tak dalej! :)

- TheGLUTH (dyskusja) 15:55, 23 sie 2016 (CEST)

Tak jak pisze @TheGLUTH powyżej, DA/AnM to jest właśnie nasz peer review, więc nie ma specjalnej potrzeby zgłaszania hasła gdzieś jeszcze przed zgłoszeniem do DA. W angielskojęzycznej Wikipedii jest jeszcze mechanizm Wikipedia:Peer review, którego odpowiednikiem u nas jest właśnie PANDA. Ale jeśli w haśle są jakieś błędy, to recenzujący DA/AnM też je wyłapią. Gdyby błędów było za dużo - zawsze można się cofnąć, wspólnie z innymi doszlifować hasło i zgłosić je ponownie. Aha, no a tak z czubka głowy:
 • sam chciałbym się dowiedzieć co znaczy, że tytuł jest nieaktywny?
 • W polszczyźnie przypisy podajemy przed znakiem przestankowym, w angielskim - po.
 • Sekcję "Nazwy" przepisałbym prozą. Tabelka niczego tam nie wnosi, a prozę lepiej się czyta
 • Tabela "Posiadacze pasa" ma strasznie sztywne pola, przez co kiepsko się wyświetla na mniejszych ekranach (na moim laptopie wyjeżdża poza ekran, a co dopiero na komórkach czy w apce mobilnej). Na Twoim miejscu zastanowiłbym się też, czy nie lepiej byłoby poza tabelką opisać to wszystko w treści. Ale to moje skrzywienie, że nie jestem przesadnym miłośnikiem tabel.
 • Nie bój się czerwonych linków! W haśle nie ma ani jednego, a przecież skoro mamy już artykuły o niektórych zdobywcach tytułu, to pewnie wcześniej czy później będą też hasła o pozostałych. Patrz: Pomoc:Czerwone linki
No, to parę pomysłów już masz :) //Halibutt 16:36, 23 sie 2016 (CEST)

Re: Pomocedytuj kod

Cześć!

Navboxy "Posiadacze..." tworzy się za pomocą szablonu Navbox. Proponuję zajrzeć do kodu źródłowego np. Navboxu Posiadaczy NXT Championship i na jego podstawie stworzyć Posiadaczy TNA World Heavyweight Championship. Knockouts Championship zostało przeniesione, tak jak prosiłeś. :) - TheGLUTH (dyskusja) 20:17, 2 wrz 2016 (CEST)

TNA King of the Mountain Championshipedytuj kod

Co do wyjustowania to wg. mnie lepiej będzie, jeśli w kolumnie Notka zamiast |align=justify na początku, będzie |align=left. Co do mieszczenia się tabeli w apce mobilnej/telefonie komórkowym - uważam, nie ma szans by się w całości mieściła na mniejszych wyświetlaczach, ale wg mnie nie ma tutaj problemu. Pumpernikiel90 (dyskusja) 13:28, 3 wrz 2016 (CEST)

Ultimate X matchedytuj kod

Hej!

Według mnie tekst jest zrozumiały. Domyślam się jednak, że niektórzy będą musieli zerknąć na ilustracje, więc dobrze, że są obok. - TheGLUTH (dyskusja) 19:09, 7 wrz 2016 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. diff). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdej strony z włączonym mechanizmem wersji przejrzanych oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy kliknąć lub użyć skrótu klawiszowego Alt+⇧ Shift+S. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 14:30, 25 paź 2016 (CEST)

Gratki!edytuj kod

Gratuluję zdobycia uprawnień redaktora! Powodzenia w dalszej pracy! :) - TheGLUTH (dyskusja) 20:03, 31 paź 2016 (CET)

Re:NXT TakeOver: Brooklyn IIedytuj kod

Wstęp przeredagowany. Dzięki za uwagi! :) - TheGLUTH (dyskusja) 20:04, 2 lis 2016 (CET)

Odp:Prośbaedytuj kod

Odp:Prośba

Cześć, dopiero teraz miałem chwilą, żeby przyjrzeć się hasłu, ale widzę, że już za późno. Therud (dyskusja) 21:15, 3 lis 2016 (CET)

Czy wiesz – Slammiversary (2007)edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 06:13, 31 gru 2016 (CET)

Czy wiesz – TNA Knockouts Tag Team Championshipedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 07:01, 31 gru 2016 (CET)

Re: Kamil Stochedytuj kod

Hej. O ile nikt mnie nie uprzedzi, to zajmę się tym dziś wieczorem. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:29, 8 sty 2017 (CET)

Z problemami, ale Zrobione. Szoltys [Re: ] 17:18, 8 sty 2017 (CET)

Re:Pomocedytuj kod

Najlepiej do odpowiedniego Wikiprojektu: wikiprojekt:Nauki medyczne. A na czym polega błąd w tym arcie?

Czyli należałoby tak naprawdę napisać od nowa :-( Mpn (dyskusja) 18:44, 14 sty 2017 (CET)

Re:Pomocedytuj kod

Cześć!

Cóż, z instrukcji wynikałoby, że należy utworzyć szablon „Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Impact Grand Championship 2”, a potem wrzucić go na stronę propozycji. Osobiście jeszcze nigdy nie zgłaszałam żadnego hasła po raz drugi, więc jeżeli po kolejnej próbie będzie coś nie tak, to zgłoś to opiekunom strony. Co do propozycji - jestem za, bardzo fajnie mają to wykonane ludki z angielskiego projektu. - TheGLUTH (dyskusja) 20:28, 13 sty 2017 (CET)

Hej! Jest dokładnie tak, jak napisał @TheGLUTH powyżej. Przy każdym kolejnym zgłoszeniu należy utworzyć nową stronę głosowania. Warto na niej podać link do poprzedniej dyskusji i napisać w paru słowach, dlaczego hasło nie przeszło głosowania (w tym przypadku po prostu zabrakło jednego sprawdzającego mimo braku zastrzeżeń) i co zostało w nim poprawione (to na przyszłość – dotyczy haseł, które nie przeszły głosowania z powodu zastrzeżeń, których nie udało się wyeliminować w regulaminowym czasie). Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne. Jeśli jednak nie, to śmiało pisz. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 00:26, 18 sty 2017 (CET) Chyba się nie udało, więc wyjaśnię krok po kroku. :) Nie wiem kto pisał tę instrukcję na stronie PDA, ale faktycznie jest ona dziwnie skonstruowana i można na początku się pogubić. ;) Na stronie WP:PDA pod Pierwsza nominacja artykułu do statusu Dobrego Artykułu jest pole do tworzenia strony głosowania. Wklej tam Impact Grand Championship 2 i kliknij w Utwórz nową podstronę. Na nowej podstronie zastąp fragment: [[{{subst:#titleparts: {{subst:PAGENAME}} | 1 | 2 }}|{{subst:#titleparts: {{subst:PAGENAME}} | 1 | 2 }}]] linkiem do hasła, czyli [[Impact Grand Championship]]. Uzupełnij podstronę (czyli wpisz uzasadnienie) i zapisz ją (czyli de facto utwórz). Podstronę podlinkuj w PDA, na górze propozycji wstawiając {{/Impact Grand Championship 2}}. Z kolei w haśle wstaw {{Propozycja wyróżnienia|DA|Impact Grand Championship 2}}. Powinno zadziałać. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 10:40, 18 sty 2017 (CET)

Odp:Cezary Skorynaedytuj kod

Odp:Cezary Skoryna

Sorry, reagowałem raczej na komentarz Paeliusa niż na Twój. Bardzo niemiło się czyta, że wszystkie moje dotychczasowe wyróżnione artykuły to "złe precedensy". Gżdacz (dyskusja) 21:22, 14 sty 2017 (CET)

Marilyn Monroeedytuj kod

Dziękuję za pomoc. Co do potrzeby uzupełnienia to nie kwestionuję tego aczkolwiek na enwiki znajduje się doskonały artykuł, który raczej z założenia wyczerpuje temat. Pozdrawiam--Miszczunio (dyskusja) 18:40, 19 sty 2017 (CET)

Odp:Impact Grand Championshipedytuj kod

Odp:Impact Grand Championship

Muszę przyznać, że w pierwszym pytaniu była nutka ironii - przepraszam, jeśli poczułeś się dotknięty. Jednak mając lat 50+ wiem z doświadczenia, ile razy moje plany czy wyobrażenia o własnym życiu i działalności "za kilka lat" okazywały się całkowicie nietrafne.

Co do drugiego pytania: masa artykułów o regularnie się odbywających imprezach sportowych na Wikipedii jest organizowana w artykuły o poszczególnych sezonach. Wpisz sobie w wyszukiwarkę artykułów "Puchar świata" i natychmiast zobaczysz wiele przykładów. To lepsze rozwiązanie, bo każdy sezon po zakończeniu w zasadzie można opisać do końca i uznać za zamknięty, a zmiany będą rzadkie (ew. jakieś późno odkryte kwestie dopingowe, etc.). Możesz też popatrzeć, jak się organizuje opis niesezonowego boksu zawodowego. Jest syntetyczna lista mistrzów świata i opisy poszczególnych walk w osobnych artach. Ten schemat by można powielić w wrestlingu.

Gżdacz (dyskusja) 13:23, 22 sty 2017 (CET)

Językowo nie mam poczucia dyskomfortu. Jeśli chodzi o wyczerpanie tematu, to wiele tutaj brak. Jest kompletny opis początkowego turnieju, ale o kolejnych zmianach posiadacza pasa mówi wyłącznie tabelka. Trudno zrozumieć, czym te kolejne walki były gorsze, że nie zasłużyły na odrębne opisy.

Niezręczne jest rozpoczynanie opisu regulaminu stwierdzeniem, że jest podobny jak w UFC. To może być ew. ostatnie zdanie opisu, ale nie pierwsze. Zresztą to chyba bardzo mylące. Opis UFC informuje, że u nich walczy się w oktogonie - a tu chyba nie (nie oglądam, patrzę na zdjęcie Arona Rexa w arcie). W UFC nagminny jest nokaut - a tu w regułach opisanych w arcie jest tylko pinfall albo poddanie. W UFC są kategorie wagowe - a tu? Itd. Gżdacz (dyskusja) 14:42, 22 sty 2017 (CET)

Jeszcze uwagi: do kompletnego opisu potrzebna jest informacja, jak się wyłania pretendenta, z którym musi walczyć posiadacz pasa. Wypadałoby tez informować o obronach w których mistrz pas obronił (choćby tylko ich liczba), a nie tylko o tym, że posiadacz się zmienił. Gżdacz (dyskusja) 16:02, 22 sty 2017 (CET)

Podziękowanie - TNA Knockouts Tag Team Championship, Slammiversary (2007)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 09:28, 25 sty 2017 (CET)

Odp:Pomocedytuj kod

Odp:Pomoc

Myślę, ze jeśli chcesz użyć jakiegokolwiek zdjęcia z tej strony musisz mieć zgodę jego administratora/właściciela na piśmie (np. Mail). Choć nie jestem chyba właściwą osobą do tego pytania. Sa na Wikipedii użytkownicy O wiele lepszej znajomości praw autorskich. D kuba (dyskusja) 21:16, 23 lut 2017 (CET)

Głosy w wyborach do KAedytuj kod

Witaj. Byłem zmuszony powykreślać Twoje głosy w wyborach do KA, bowiem zgodnie z Twoim licznikiem nie posiadasz jeszcze 500 edycji w przestrzeni głównej, a jest to wymóg posiadania czynnego prawa wyborczego. Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 15:52, 8 mar 2017 (CET)

Kazimierz Antoni Wodzickiedytuj kod

Jeśli miałbyś taką możliwość, to będzie to z pewnością cenne źródło. Doceniam Twoją deklarację. Pozdrawiam. Kelvin (dyskusja) 20:13, 13 mar 2017 (CET)

I co, dałeś radę zajrzeć do BUW-u? Kelvin (dyskusja) 12:11, 16 mar 2017 (CET) Napisz, proszę poprzez kontakt na stronie użytkownika, podam adres na Twojego maila na priv. Kelvin (dyskusja) 20:57, 16 mar 2017 (CET) Otrzymane od Ciebie artykuły przejrzałem, są bardzo szczegółowe i wyczerpujące, dziękuję za nie, niemniej jednak dodałem sporo informacji i uźródłowiłem korzystając z in. stron. Kiedy uda się z DA, będzie materiał do rozbudowy do AnM, może z Twoją pomocą? Kelvin (dyskusja) 12:35, 21 mar 2017 (CET) O Wodzickiej myślałem, to zresztą konieczność przy zgłoszeniu Wodzickiego do AnM. Mam kilka dobrych linków, ale będę mógł się tym zająć dopiero za tydzień. Gdybyś jednak miał ochotę napisać, pisz śmiało. Kelvin (dyskusja) 00:40, 24 mar 2017 (CET) Bardzo dobrze. Zwróć jeszcze uwagę na sprawę decyzji o przyjęciu polskich dzieci w NZ. Właściwie to Wodzicka była osoba kluczową, to ona poszła do żony premiera Frasera i przedstawiła pomysł, ta zainteresowała męża, który przekonał parlament. Trzeba jeszcze zgrać wątki początku emigracji (kto do kogo przyjechał do Paryża) z art. o Wodzickim. Co do zdjęć nie jestem ekspertem, od wykonania minęło 75 lat, ale liczy się data śmierci autora. Trzeba by ustalić strony i napisać o zgodę do administratorów stron, na których publikują zdjęcia. Wtedy przenieść do Commons. Pozdr. Kelvin (dyskusja) 11:06, 30 mar 2017 (CEST) Maria Wodzicka. Gratuluję artu o Wodzickiej, dobrze napisany i uźródłowiony. Poprawiłem i dodałem szczegóły. Kelvin (dyskusja) 13:15, 9 kwi 2017 (CEST)

Odp:Marija Szarapowaedytuj kod

Odp:Marija Szarapowa

Cześć, cieszę się, że zająłeś się tym hasłem. Myślałem, że już nie zależy nikomu na tym, by utrzymało wyróżnienie, a tu niespodzianka. Linki wewnętrzne to małe piwo, sam to zaraz poprawię, natomiast informacja o zarobionych pieniądzach w trakcie kariery zawodniczki jest ważna, to miara jej sukcesów wyrażona w pieniądzu. Dyskusja została przedłużona do 28 kwietnia, więc mamy jeszcze sporo czasu: proponuję byśmy wykreślali te punkty, które są już załatwione. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 08:47, 1 kwi 2017 (CEST) Poszukam jeszcze zmienników na te martwe linki, więc jak możesz to nie edytuj na razie, żebyśmy nie robili tego samego. Gdarin dyskusja 09:51, 1 kwi 2017 (CEST) Martwe już odhaczone, możesz działać dalej, trzeba uzupełnić koniecznie braki w karierze, zwłaszcza sezon 2015. Gdarin dyskusja 10:19, 1 kwi 2017 (CEST)

Masz 100% racji, ale nie chcę uchodzić za tego, który wiecznie się czepia i nie docenia wysiłków w celu poprawiania. Mnie Szarapowa ani ziębi ani grzeje, pomagałem kiedyś w rozwijaniu tego hasła i przykro mi było, że zostało na lata zaniedbane. Zrobiłeś bardzo dużo i doceniam to. Gdybyś zechciał do końca wyprostować te braki, to byłoby świetnie (o dopingu sam pisałem, że to niejasno opisane). Ciekawe czy Nadalem ktoś się zajmie, innych tenisistów nie zgłaszam, każdy przecież to może robić. Mnie najbardziej interesuje film i o nim chciałbym przede wszystkim pisać. Pozdrawiam serdecznie, Gdarin dyskusja 21:21, 19 kwi 2017 (CEST)

Samo przeniesienie statystyk do nowego artykułu to nie problem, tym mogę się zająć. Gorzej z aktualizacją danych, tu jednak lepiej, gdyby to robił ktoś znający się na tenisie, może Wikipedysta:MetjuLFC mógłby pomóc? Gdarin dyskusja 18:11, 23 kwi 2017 (CEST)

Jutro jeszcze zerknę, ale wygląda ok. Statystyki przeniosłem, ale można się zastanowić, czy nie dorzucić tam czegoś jeszcze. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wysiłek włożony w poprawę, Gdarin dyskusja 21:20, 26 kwi 2017 (CEST)

Re:Pomocedytuj kod

Jasne, zabiorę się za nią jak tylko będę miała czas. Co do 'Takera, to nie sądzę, żeby ten filmik był jakoś bardzo potrzebny; poza tym już nie raz filmik z YouTube'a traktowany był przez sprawdzających jako nieprawidłowy przypis/źródło. Z góry dzięki za sprawdzenie artykułu i głos :) - TheGLUTH (dyskusja) 10:32, 20 kwi 2017 (CEST)

 • Skończyłam te dwa rozdziały, o które prosiłeś. Znaleźć je możesz tutaj. Jako, że nie oglądam TNA mogło się tu pojawić trochę błędów (obok standardowych dla mnie interpunkcyjnych i „nazwiskowych”), ale myślę, że wyszło znośnie. Bolą mnie strasznie czerwone linki do nieistniejących artykułów o cyklach gal TNA, postaram się zabrać za nie w najbliższym czasie. Jakbyś potrzebował jeszcze pomocy, to śmiało pisz :) - TheGLUTH (dyskusja) 21:23, 23 kwi 2017 (CEST)

Re: The Undertakeredytuj kod

Poprawiłam to, co wskazałeś i bardzo dziękuję za wszystkie uwagi i poprawki. Mam tylko wątpliwości co do zdania "Calaway jest uważany za jednego z najlepszych zapaśników w historii" – w moim mniemaniu jest różnica między zapaśnikiem a wrestlerem, ale być może tylko ja tak mam.

A tak przy okazji – jeżeli chodzi o Rayne, to przetłumaczyłam już sekcję The Beautiful People, możesz zerknąć na nią tutaj. - TheGLUTH (dyskusja) 21:38, 21 kwi 2017 (CEST)

Marija Szarapowaedytuj kod

Cześć. Ogólnie od tenisa kobiecego trzymam się z daleka, ale ok. Od poniedziałku zajmę się tym. Spokojnie to ogarniemy. MetjuLFC (dyskusja) 19:30, 23 kwi 2017 (CEST)

Podziękowanie - Maria Wodzickaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:47, 5 maj 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.

Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.

Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.

Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!

‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:20, 10 maj 2017 (CEST)

Re: Madison Rayneedytuj kod

Hej! Według mnie tekst jest bardzo dobry, łatwo i przyjemnie się go czyta. Mam kilka drobnych uwag:

 • Przy datach, np. 13 marca 2005 nie musisz pisać skrótu „r.”. Ba, przy którymś z moich artykułów ktoś wskazał to jako błąd.
 • Na polskiej Wiki nauczono mnie, że trzeba zwracać uwagę na polskie znaki cudzysłowu i apostrofu, a także widzieć różnicę między długim i krótkim myślnikiem (wszystko znajdziesz w zakładce Znaki Specjalne).
 • Warto byłoby wprowadzić linki do listy rodzajów walk przy nazwach starć typu „no disqualification match”; nie ma jakichś „oficjalnych” zasad odnośnie pisowni, ale osobiście napisałabym to też z dużej litery – No Disqualification match (w końcu nazwa własna, a i tak też jest napisane np. na WWE.com).
 • Odpowiadając na pytanie, przy linkowaniu do nieistniejących jeszcze stron o wrestlerach kieruję się głównie intuicją. Mimo prób dogadania się z reprezentantami administracji w zeszłym roku nie udało nam się ustalić sztywnych kryteriów encyklopedyczności. Długa historia, każdy linkuje po swojemu a ja do tej pory stosuję proponowane przeze mnie kryteria.
 • Co do „We wrestlingu” – ja stosuję tutaj nazwę „Styl walki”. Wiem, że ta sekcja nie opisuje jedynie ruchów zawodnika, ale jakoś tak się przyjęło i według mnie brzmi to nieco lepiej. Do poprawienia są tu kursywy i niestety trzeba przetłumaczyć te wszystkie kombinacje.

Odp:Ferenc Molnaredytuj kod

Odp:Ferenc Molnar

Świetnie, dziękuję i czekam na zdjęcia. A doźródłowienie "Chłopców" zawsze się przyda. Pozdrawiam, --Fiszka (dyskusja) 16:28, 25 maj 2017 (CEST)

Otrzymałam zdjęcia. To ogromnie przydatny materiał. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Bardzo! --Fiszka (dyskusja) 20:04, 25 maj 2017 (CEST)

Re:Madison Rayneedytuj kod

Myśle, że tak. Pozdrawiam, Mpn (dyskusja) 19:00, 1 cze 2017 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Gdarinedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Gdarin

Osobiście wolę formę "brytyjski", bo pochodzi od nazwy kraju a nie jego części składowej. Możesz rozpocząć dyskusję w kawiarence, to zobaczymy jaka jest opinia innych osób. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 08:51, 6 cze 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:33, 10 cze 2017 (CEST) 

Ad:Wikipedia:Kawiarenka/Artykuły/Hasła utworzone przez Jurek281edytuj kod

Ad:Wikipedia:Kawiarenka/Artykuły/Hasła utworzone przez Jurek281

witam. pamiętasz? - John Belushi -- komentarz 18:17, 11 cze 2017 (CEST)

Podziękowanie - Molly Petersedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 06:26, 21 cze 2017 (CEST)

Podziękowanie - Adolf Łączyńskiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:19, 30 cze 2017 (CEST)

Podziękowanie - Amerykańska awanturaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 02:04, 6 sie 2017 (CEST)

TNA Super X Cup (2005)edytuj kod

Hej!

Przejrzałam Twój artykuł i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to infoboks. Pomyślałam, że choć osobne artykuły o turniejach wrestlingu na pl.wiki można policzyć na palcach jednej ręki, to być może warto byłoby mieć dla nich osobny infoboks i użyć go w Twoim haśle (na razie siedzi w moim brudnopisie - tutaj), napisz mi proszę co o tym sądzisz. Ogólnie artykuł dobry, ciekawie piszesz. Myślę jednak, że hasło nie ucierpiałoby na większej ilości linków do Listy pojęć, zauważyłam też parę literówek i błędnych odmian nazwisk (Mikey, Bentley, Joe) - postaram się je popoprawiać jak tylko będę miała troszkę czasu.

A, i dzięki za poprawki oraz głos dla Bayley :) - TheGLUTH (dyskusja) 17:03, 9 sie 2017 (CEST)

Achilles Roderich Dagobert baron von Vegesackedytuj kod

Bardzo proszę o podanie powodu usunięcia z infoboksu z hasła jw zamieszczonej przeze mnie miniaturki flagi Prus (1892-1918). Pozdrawiam, --MZM (dyskusja) 13:38, 17 wrz 2017 (CEST)

Ponte Rondinella Marzoccoedytuj kod

Włoskie kluby do trzeciego poziomu (zgodnie rankingu), tym bardziej że piłkarzami Rondinelli były znani piłkarze Andrea Barzagli, Francesco Tavano i Sebastiano Rossi. Również klub jest drugim działającym po ACF Fiorentina klubem we Florencji. bogic (dyskusja) 13:08, 18 wrz 2017 (CEST)

Ulica Edwarda Abramowskiego w Łodziedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić powyższy artykuł pod kątem przyznania mu DA? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 00:50, 3 paź 2017 (CEST)

Odp:PDAedytuj kod

Odp:PDA

Zrobione. Za 15 min skończy się kolejne głosowanie na DA, więc wtedy zaktualizuję Pumpernikiel90 (dyskusja) 20:10, 3 paź 2017 (CEST)

Odp:Anonim WXedytuj kod

Odp:Anonim WX

Hej. Dziękuję za info. Pzdr. Ented (dyskusja) 12:49, 22 paź 2017 (CEST)

Sokolicaedytuj kod

Sokolica w Dolinie Będkowskiej – najwyższa skała wapienna na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.

Sokolica ma wysokość około 420 m n.p.m.

Sokolica nie jest najwyższą Skałą Jury

Na przykład

Grodzisko (Wyżyna Olkuska) ma 100 metrów większą wysokość !!!

Grodzisko, zwane również Wzgórzem 502 lub Skałą 502 – najwyższe wzniesienie na Wyżynie Olkuskiej i drugie co do wysokości na całej Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to ostaniec wierzchołkowy znajdujący się w miejscowości Jerzmanowice w odległości ok. 800 m na południowy zachód od drogi krajowej nr 94[1][2]. Na jego szczycie znajduje się słup betonowy – polski znak topograficzny. Dawne pomiary geodezyjne z początku XX w. określiły wysokość skały na 502 m n.p.m., stąd dawna nazwa wzgórze 502. Nazwę Grodzisko nadali mu okoliczni mieszkańcy[2]. Według nowszych pomiarów z początku lat 90. wysokość skały wynosi 513 m n.p.m.[3].

Sokolica zgodnie ze żródłami podanymi na dole strony ma najdłuższa ścianę wspinaczkową

"Sokolica w Dolinie B�dkowskiej jest najwi�ksz� �cian� wapienn� na Jurze. Jej wysoko�� dochodzi do 70m. Jako jedna z nielicznych w naszych ska�kach oferuje naturalne mo�liwo�ci wspinania drogami wi�cej ni� jednowyci�gowymi"

http://web.archive.org/web/20071218014305/http://www.jura.art.pl/pl/miejscow.php?go=bedkowic

"Sokolica - najwyższa naturalna wapienna ściana wspinaczkowa na Jurze, fot. D. Orman"

Kasowanie moich opisów jest bardzo dziwne i brak w nim żadnego sensu

Proszę doczytać o kilku pojeciach geograficznych

Minimalna deniwelacja względna

https://www.7hillz.pl/topografia-wybitnosc-gory/

Dulowa (dyskusja) 13:31, 22 paź 2017 (CEST)

Nauru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016edytuj kod

Hej

Będziesz dawał Nauru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 pod DA żeby była Grupa? PMG (dyskusja) 10:21, 31 paź 2017 (CET)

Odp.: Gotowe artykułyedytuj kod

Szczerze, też tak myślę. Ja przykładowo piszę to co jest z en.wiki (czyli wszystko, bez pominięcia niczego, może jednego-dwóch zdanek) by wyczerpać materiał o wrestlerze. Zalążki zawsze są spoko, ale docelowo fajnie by było rozwijać informacje o karierze :) Czekam na kolejne artykuły! :) --Wybielacz (dyskusja) 23:07, 23 lis 2017 (CET)

Odp. Dopingedytuj kod

Szczerze mówiąc nigdy nie zajmowałem się artykułami o dopingowiczach, więc nie wiem, jak przyjęło się z nimi postępować, może @Nedops albo @Szoltys mogliby udzielić lepszej odpowiedzi. Ja zrobiłbym tak: 1) Dodałbym w tabelce uwagę o anulowaniu wyników/odebraniu medali, można też dodatkowo wyróżnić dane igrzyska/mistrzostwa w jakiś sposób (kolorystycznie?), natomiast nie kreśliłbym, ani nie usuwał wyników. 2) Raczej bym usunął, ale lepszym pomysłem wydaje mi się stworzenie kategorii z ludźmi, którym odebrano medale igrzysk. Barcival (dyskusja) 18:04, 29 lis 2017 (CET)

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie. Zrobiłbym to tak jak w haśle Johann Mühlegg – miejsce aktualne na dzień zawodów z uwagą o dyskwalifikacji. Kategoria dla sportowców, którym odebrano medale olimpijskie, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Szoltys [Re: ] 20:35, 29 lis 2017 (CET) Jak Szoltys :) Nedops (dyskusja) 22:10, 29 lis 2017 (CET) Cześć. Wg mnie np. tak:
 1. Dyskwalifikacja
Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 11:02, 30 lis 2017 (CET)
 • @Barcival, Szoltys – "Rosyjscy sportowcy pozbawieni medali" średnio przekonuje (zwłaszcza, że praktycznie każdy sportowiec opisany na naszej wiki ma jakieś medale...). Nie wiem czy nie lepsza byłaby podkategoria medalistów danych igrzysk grupująca tych, którzy te krążki stracili. Nedops (dyskusja) 11:16, 30 lis 2017 (CET) @Nedops, zgadzam się. Ewentualnie kategoria ogólna "Sportowcy pozbawieni medali olimpijskich". Szoltys [Re: ] 11:21, 30 lis 2017 (CET)
  • @Szoltys – to jako nadkategoria grupująca te kategorie o poszczególnych IO? ;) Nedops (dyskusja) 11:23, 30 lis 2017 (CET) @Nedops, może tak być (mogę pomóc w kategoryzacji za pomocą bota – będzie szybciej). Na marginesie – osobiście nie umieszczałbym tych podkategorii w kategorii "Medaliści olimpijscy", a "Uczestnicy igrzysk olimpijskich". Szoltys [Re: ] 11:33, 30 lis 2017 (CET)
  @Nedops, @Szoltys Co do kategorii zgadzam się, taką właśnie jej formę miałem na myśli na początku. Co do tabelki, to wydaje mi się, choć nie sprawdzałem czy jest tak w tym konkretnym przypadku, że dopingowicze z reguły mają anulowane wyniki z całych igrzysk i innych zawodów w których brali udział w ustalonym przez dyskwalifikującą organizację okresie, w takim wypadku uwaga powinna obejmować wszystkie występy na danych IO, nie tylko te medalowe. Barcival (dyskusja) 13:49, 30 lis 2017 (CET)

Podziękowanie - Adam Suzin (filareta)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:58, 15 gru 2017 (CET)

Re: Efekt litery z imieniaedytuj kod

Myślę, że może tam zostać. Mpn (dyskusja) 09:39, 1 sty 2018 (CET)

Re: Johannes Kepleredytuj kod

Cześć. Wiklol naprawił dziś przypisy, więc odznaczenie pozostawiłem. Jacek555 21:08, 4 sty 2018 (CET)

Czywieszedytuj kod

Dziękuję za aktywny udział w sprawdzaniu, to ważne, bo dzięki temu ciekawe artykuły będą mogły trafić na Stronę Główną. Gdybyś miał czas to sprawdź artykuły z Megaczywiesza prawniczego (mam nadzieję, że wybrałem interesujące) oraz Tygodni Tematycznych. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 12:39, 9 sty 2018 (CET)

Ferenc Molnáredytuj kod

Witam, dobrze, że to rozumiesz. Nic przeciwko Tobie nie mam, chodzi o zasadę obiektywizmu – osoba jednocześnie edytująca i sprawdzająca nie może decydować o statusie wyróżnienia dla artykułu. To nie jest zwykłe zamknięcie dyskusji, trzeba zważyć argumenty. Szkoda, że (karnawał) nie mogłem wcześniej odnieść się do pozornego „załatwienia” tematu. Pozdrawiam i życzę wielu udanych edycji. Kelvin (dyskusja) 22:52, 28 sty 2018 (CET)

Odp:San Marino na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018edytuj kod

Odp:San Marino na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018

Hej.

Wygląda przyzwoicie, ale IMHO jak na razie to poziom CW. Do DA przydałoby się napisać coś więcej o kwalifikacji olimpijskiej (choć de facto w tym przypadku to tylko "podstawowa" kwota), o delegacji olimpijskiej (szef misji, trener, pewnie ktoś jeszcze), o pobycie w wiosce olimpijskiej i o przyjeździe/wyjeździe. Przy poszukiwaniach możesz się oprzeć na fr:Saint-Marin aux Jeux olympiques d'hiver de 2010 – co prawda artykuł dotyczy igrzysk w Vancouver, ale może być pomocny przy szukaniu źródeł. Osobiście dopisałbym jeszcze szersze tło startu, dotyczące nie tylko igrzysk, ale też innych startów San Marino w zawodach FIS w ostatnim sezonie – w końcu na jakiejś podstawie wybrany został Mariotti, a nie ktoś inny. :)

Jakbyś miał problem ze znalezieniem czegoś, to pisz, postaram się pomóc. :)

Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 06:10, 11 mar 2018 (CET)

Krzysztof Ligęzaedytuj kod

Cześć, widziałem że aktywnie sprawdzasz artykuły zgłoszone do wyróżnień. Czy dałbyś radę w wolnej chwili przejrzeć ten który napisałem ? Teflon94 (dyskusja) 15:10, 21 mar 2018 (CET)

Odp:San Marino na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018edytuj kod

Odp:San Marino na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018

Hej!

Możesz się powzorować np. na haśle Azerbejdżan na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010. Kryteria dot. kwalifikacji w zasadzie się nie zmieniają, więc wystarczy dostosować treść do San Marino w Pjongczangu. Ogólnie rzecz biorąc, bezpośrednią kwalifikację uzyskali zawodnicy z min. 500 punktami FIS (sumarycznie). Tego wymogu w okresie kwalifikacyjnym nie spełnił żaden z zawodników (klik), ale Mariotti wywalczył prawo startu już wcześniej (klik). Zastanawiające jest natomiast, dlaczego San Marino nie wykorzystało podstawowej kwoty narodowej (w slalomie i slalomie gigancie mogła jeszcze wystartować jakaś kobieta, np. Anna Torsani).

Informację o współpracy dodałbym jako osobną podsekcję w "tle startu", np. pod tytułem "Współpraca z włoską reprezentacją".

Ogólnie bardzo fajnie się prezentuje, blisko DA. :)

Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 17:49, 27 maj 2018 (CEST)

Ulica Aleksandrowska w Łodziedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić powyższy artykuł pod kątem przyznania mu Medalu? Z góry dzięki! Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 00:49, 29 maj 2018 (CEST)

Urzeczonaedytuj kod

Cześć, czy mógłbyś sprawdzić powyższy art mojego autorstwa pod kątem przyznania mu statusu DA, bo niedługo kończy się dyskusja, a dzięki jednemu głosowi zyskał by przedłużenie :) ? Dzięki z góry i pozdrawiam. Mike89 (dyskusja) 15:27, 2 cze 2018 (CET)

DAedytuj kod

Cześć. Co do tych dwóch propozycji: Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Grupa Ładosia i Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Sciana, to raczej skłaniałbym się do zakończenia dyskusji, bo nie było ani jednego głosu za. W takiej sytuacji IMO przedłużenie raczej nie jest zasadne. Gdyby miało być inaczej, to regulamin od razu dawałby 28 dni na ocenę, prawda? Jacek555 16:00, 20 cze 2018 (CEST)

Socziedytuj kod

Hej. Czy miałbyś czas i ochotę, by sprawdzić tę klasyfikację? Ostatnio głosowania PLnM są mało popularne i nikt tam nie zagląda, a niedługo minie miesiąc od zgłoszenia. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 23:14, 22 cze 2018 (CEST)

Cary Grantedytuj kod

Witaj! Zauważyłem, że brałeś udział w dyskusji nad przyznaniem powyższemu artykułowi tytułu DA. Czy mógłbyś go ocenić pod kątem Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 20:01, 12 lip 2018 (CEST)

Żródłaedytuj kod

Hej

Zrobiłeś taką edycję. To co zrobiłeś było złe pod jednym względem - w infoboksie zmieniłeś z Wiednia na RZeszów - ale źródła w refach zostały nadal potiwerdzające Wiedeń. Nie rób tego więcej, bo to granie z systemem. Nie możesz uźródławiać źródłem o Wiedniu informacji o Rzeszowie. PMG (dyskusja) 17:36, 18 paź 2018 (CEST)

OOBedytuj kod

Cześć. Data dekoracji (przekazania insygniów) nie jest równoznaczna z datą postanowienia Prezydenta RP, które zazwyczaj wydawane jest wcześniej. Aktualnie data wydania postanowienia nie jest znana (nie wskazano jej na stronie z relacją z uroczystości [1], a poprzedni artykuł w serwisie [2] wskazywał, że decyzja była wcześniejsza. Pozdrawiam. Elfhelm (dyskusja) 19:37, 12 lis 2018 (CET)

Czy wiesz – Lista światowego dziedzictwa UNESCO w Peruedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Maattik (dyskusja) 19:06, 23 gru 2018 (CET)

Dilofozauredytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić powyższy art pod kątem przyrzynania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 14:18, 26 gru 2018 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Peruwiańskiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Peruwiańskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 20:19, 30 gru 2018 (CET)

Podziękowanie - Lista światowego dziedzictwa UNESCO w Peruedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:59, 5 sty 2019 (CET)

Podziękowanie - August Suzinedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:56, 11 sty 2019 (CET)

Dave Meltzeredytuj kod

No spoko, jak wymyślę jakieś pytanie to dam znać. A o co chodzi z tymi brakującymi źródłami? Wydaje mi się, że uzupełniłem wszystkie. Zwykle nie dodaję źródeł do nagłówka i infoboxu, jeśli zawarłem już je w opisie. A jeśli kilka akapitów odnosi się do tego samego źródła, to zostawiam odniesienie tylko na końcu ostatniego z nich. Nie wiem, czy to zgodne z zasadami polskiej Wikipedii, ale jak dotąd nikt nie zwrócił mi na to uwagi. --Czarnybog (dyskusja) 19:52, 3 lut 2019 (CET)

Od "W 1993 napisał swój pierwszy reportaż o wydarzeniach" do "Figure Four Weekly Bryana Alvareza" wszystko odnosi się do tego samego źródła oznaczonego jako [3]. --Czarnybog (dyskusja) 21:51, 3 lut 2019 (CET)

Re:Pomocedytuj kod

Nie zajmujemy się prawdą w Wikipedii :-) Informacja jest uźródłowiona, więc nie bardzo jest powód ją usuwać, natomiast raczej powinna zostać z komentarzem, że inne źródła nie podają takiego związku. Istotność statystyczna w publikacji medycznej wyznacza też szansę na błąd typu I, z założenia więc muszą się zdarzyć prace potwierdzające nieistniejące związki. Mpn (dyskusja) 18:33, 14 lut 2019 (CET)

Ad:Kwas p-aminobenzoesowyedytuj kod

Ad:Kwas p-aminobenzoesowy

Cześć. Oznaczyłeś tę edycję jako przejrzaną, podczas gdy należało ją anulować. Proszę o więcej czujności. Jeśli nie orientujesz się zbyt dobrze w obszarze chemii, to proponuję poczekać z oznaczaniem haseł z tego obszaru przez kilka dni, bo chemia jest zasadniczo nieźle nadzorowana przez kilka osób, więc poprawne edycje są dość szybko oznaczane, a błędne anulowane. Edycje nieoznaczone jest chemikom łatwiej wychwycić i zweryfikować. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 11:36, 9 mar 2019 (CET)

Północ, północny zachódedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić powyższe hasło pod kątem przyznania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 00:19, 10 cze 2019 (CEST)

Re:Idaedytuj kod

Witam, oczywiście byłbym dozgonnie wdzięczny za fotografie tekstów :) Mój adres e-mail to ironupiwada58[małpa]gmail[kropka]com. Pozdrawiam, Ironupiwada (dyskusja) 20:18, 5 lip 2019 (CEST)

Podziękowanie - Hostilesedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 05:14, 13 lip 2019 (CEST)

Podziękowanie - Wim Esajasedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:01, 6 sie 2019 (CEST)

Wisła Kraków w sezonie 2005/2006 (piłka nożna)edytuj kod

Cześć, jest szansa odhaczenia tego hasła w propozycjach do DA jakoś szybciej, niż 14 dni? --1923 (dyskusja) 16:19, 14 sie 2019 (CEST)

W porządku, pytałem dlatego, że widzę olbrzymie kłopoty z zebraniem trójki recenzentów, a pod głosowanie chciałbym poddać już kolejne hasło z serii: Wisła Kraków w sezonie 2006/2007 (piłka nożna) i po skromnych poprawkach jeszcze jedno.--1923 (dyskusja) 15:21, 21 sie 2019 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Norweskiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Norweskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 20:33, 19 sie 2019 (CEST)

Tydzień Artykułu Katalońskiegoedytuj kod

Pomyślałem, że może cię zainteresuje. Aʀvєꝺuι + 22:56, 26 sie 2019 (CEST)

Czy wiesz – AEW All Outedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 20:08, 8 wrz 2019 (CEST)

Falkeedytuj kod

Dzięki za sprawdzenie;) Mam tylko jedną uwagę co do zmian językowych: nie jestem pewny czy zdanie „W 1885 roku jednostka rozpoczęła próby morskie, podczas których osiągnęła prędkość ponad 23 węzłów” po Twoich poprawkach jest prawidłowe. Bo do węzłów w tym znaczeniu pasowałoby tylko „dwudziestu trzech”, podczas gdy w domyśle jest to „dwadzieścia trzy”, więc węzły. Przemyśl to Ty, bo ja już mam mętlik w głowie;)))))))))))))))))))))))))))) Zala (dyskusja) 21:58, 10 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Nowy15 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 23:25, 23 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Zofia Nakonecznaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:26, 21 paź 2019 (CEST)

Humphrey Bogartedytuj kod

Cześć ;) Miałbym do Ciebie serdeczną prośbę. Mianowicie, czy mógłbyś rzucić okiem na w/w artykuł ? Ubiega się on o status AnM, a brakuje jednego głosu. Dyskusja była już przedłużana i powoli dobiega końca. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam :) Mike89 (dyskusja) 20:04, 4 lis 2019 (CEST)

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu!edytuj kod

Złoty Krukon za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2019

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu. Sprawdzając hasła zgłaszane do wyróżnień (mnóstwo haseł!) dowiodłeś, że nie jesteś zwykłym mugolem, bo Twoja aktywność wyglądała wręcz na czary. Tiara Przydziału mówi, że należy Ci się odznaka Złotego Krukona (choć niestety, nie mam pojęcia, gdzie Twój list z Hogwartu!). Dziękuję za całą włożoną w projekt pracę i gratuluję! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 09:07, 5 lis 2019 (CET) PS Jeśli chcesz otrzymać odznaki w formie drukowanej, napisz do mnie na natalia.szafran@wikimedia.pl

Podziękowanie – Tydzień z książką lub czasopismemedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień z książką lub czasopismem. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 13:54, 9 lis 2019 (CET)

Podziękowanie - Napoleon Sądekedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:32, 12 lis 2019 (CET)

Podziękowanie - Zapomniana melodiaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:38, 2 gru 2019 (CET)

Maria Wodzickaedytuj kod

Hej, czy myślałeś, żeby zgłosić ten artykuł do wyróżnienia DA? Trzeba by wcześniej sprawdzić, czy przy każdym akapicie jest przypis i uzupełnić je. Jako autor jesteś najlepiej zorientowany, które będą właściwe.
Kelvin (dyskusja) 07:12, 12 gru 2019 (CET)

Daj znać, jeśli znajdziesz chwilę na Marię. Wesołych Świąt! Kelvin (dyskusja) 15:23, 21 gru 2019 (CET)

Cofanie bez uzasadnieniaedytuj kod

Dobry wieczór, w edycji tej chodziło o poprawę nazwy przypisu (dublowała się, więc powstawał błąd). Cofnięcia edycji trzeba uzasadniać. Pozdrawiam. 37.47.204.175 (dyskusja) 23:17, 26 gru 2019 (CET)

Podziękowanie - Maria Sarnecka-Kelleredytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:23, 27 gru 2019 (CET)

Kopalnia Szarlejedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś w wolnej chwili ocenić powyższy artykuł pod kątem przyznania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 14:10, 9 sty 2020 (CET)

Ad:Impact Wrestling Rebellionedytuj kod

Ad:Impact Wrestling Rebellion

Uzasadnienie w opisie zmiany wycofującej eka. Torrosbak (dyskusja) 22:21, 11 mar 2020 (CET)

Jar of Fliesedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś w wolnej chwili ocenić powyższy artykuł pod kątem przyznania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 03:16, 31 mar 2020 (CEST)

Podziękowanie - Marcel Weylandedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:29, 10 cze 2020 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 05:42, 12 cze 2020 (CEST)

Ad:Polska Akademia Naukedytuj kod

Cześć. Oznaczyłeś edycję psującą przypisy. Chyba nie zajrzałeś do artykułu po tej edycji, bo czerwony komunikat o błędzie łatwo zobaczyć. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 00:15, 20 cze 2020 (CEST)

Grand Prix Węgier 2008edytuj kod

Cześć! Czy mógłbyś przejrzeć powyższy artykuł pod kątem przyznania mu Medalu? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 00:45, 3 lip 2020 (CEST)

Podziękowanie - Dziewczęta z Nowolipek (film 1937)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:10, 11 lip 2020 (CEST)

Pani Renata i moje problemasyedytuj kod

Piszę z telefonu, więc wybacz, a jestem ostro już do Wikipedii uprzedzona (na pewno niedlusznye, bo ktoś mi kolejnego kompa zniszczył raczej z innego portalu, pewnie nawet nie nagminnie wykorzystywanego bobliotecznego), wiec tylko Ci powiem, że... Nie wiem, o co kaman. Z pracy dostałam uwagę, że wysyłam wiele razy te same wiadomości... oczywiście wtedy, gdy w ogóle się nie loguje! Dlatego olej uwagi, bo to nie moje prawdopodobnie. Kolejny komp niesprawny. Teraz używam ostatniego awaryjnie i w życiu się nie zaloguje na Wiki czy gdziekolwiek. Koniec z Wikipedią na razie. Marencja (bo ryneczek płatnych nie widzę) Marencja (dyskusja) 03:12, 15 sie 2020 (CEST)

Podziękowanie - Renata Radojewskaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 09:13, 19 sie 2020 (CEST)

WP:PDAedytuj kod

Cześć, nie żebym agitował na rzecz sprawdzania nominacji do DA, ale w tych edycjach: [3][4], chyba zgubiły ci się cztery tyldy :) Pozdrawiam, Ironupiwada (dyskusja) 08:38, 9 wrz 2020 (CEST)

Podziękowanie - Sto metrów miłościedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:39, 14 wrz 2020 (CEST)

Ad:Wikipedia:Propozycje do List na Medal/Klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich 2006edytuj kod

Ad:Wikipedia:Propozycje do List na Medal/Klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich 2006

Hej! Dzięki za sprawdzenie tej i innych propozycji, jeszcze kilkanaście haseł powinienem zgłosić, więc zachęcam do dalszej lektury. :) W przypadku klasyfikacji ZIP 2006 coś jednak poszło nie tak. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:09, 16 wrz 2020 (CEST)

Ad:Mateusz Czunkiewiczedytuj kod

Ad:Mateusz Czunkiewicz

Hej. Przypadkowo wycofałeś prawidłową edycję mojego bota. Proszę o więcej uwagi. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 21:29, 11 paź 2020 (CEST)

Odp:Francuska petycja przeciwko wiekowi zgodyedytuj kod

Odp:Francuska petycja przeciwko wiekowi zgody

Hej. Szkoda, że tak to wygląda, ale na Twoją prośbę usunąłem z propozycji. W takich przypadkach śmiało usuwaj sam, nic nie stoi na przeszkodzie. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:17, 24 paź 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Nowy15" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy