Dyskusja wikipedysty:Palladinus


Dyskusja wikipedysty:Palladinus w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Gwiazda Fotografa za liczne świetne zdjęcia z zamku w Malborku i nie tylko. Przyznana przez TORa o 23:34, 10 paź 2005 (CEST)

Spis treści

Fregataedytuj kod

Nie to, co innego i dotyczy innych płaszczyzn. Fregata (okręt żaglowy) to klasa okrętów, a fregata (żaglowiec) to typ ożaglowania, np. "Daru Młodzieży". Pibwl ←« 18:20, 1 wrz 2011 (CEST)

Może, chociaż mamy Ket (żaglowiec). Pibwl ←« 20:46, 1 wrz 2011 (CEST)

Wikiprojekt: Śródziemieedytuj kod

Frangern (dyskusja) 16:47, 6 gru 2011 (CET)

Electron engineedytuj kod

FJ_1 @%^! 11:27, 24 gru 2011 (CET)

Ad:MBTedytuj kod

Ad:MBT

Cześć, zdziwiłem się trochę, jak po kliknięciu w MBT w szablonie {{TiHKAL}} zobaczyłem hasło o czołgu, a nie metylobutylotryptaminie! :-) Takie "zawłaszczenie" akronimu często prowadzić może do błędnego linkowania, więc lepiej robić disambigi (en:wiki ma całą listę możliwych znaczeń MBT), a już na pewno trzeba sprawdzić linkujące. Zmieniłem na disambiga. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 07:37, 16 maj 2014 (CEST)

Przypomnienie o możliwości utraty uprawnieńedytuj kod

Drogi Wikipedysto!

Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorem polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji administratorskich do 23 września 2014 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie. Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 20:27, 9 wrz 2014 (CEST)

Krytyczny racjonalizm/Literaturaedytuj kod

Doctore→∞ 01:08, 17 wrz 2014 (CEST)

Odebranie uprawnień administratoraedytuj kod

Cześć.

W związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii, Twoje uprawnienia zostały odebrane. Oczywiście możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 22:23, 23 wrz 2014 (CEST)

Elementalistaedytuj kod

Teukros (dyskusja) 14:25, 1 lip 2015 (CEST)

Konrad II von Feuchtwangenedytuj kod

Kłaniam się! Mam takie pytanie: skąd zaczerpnąłeś zwyczaj podania przy jego imieniu numeru porządkowego? Frangern (dyskusja) 15:20, 19 gru 2016 (CET)

Dziękuję za szybką odpowiedź. Postaram się poszukać jeszcze na własną rękę, nim wezmę się za to przeedytowanie. Pozdrawiam, Frangern (dyskusja) 15:45, 19 gru 2016 (CET)

Antropozoonozaedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

  • treść, gdyż Wikipedia to nie słownik, artykuł to nie może być jedna linijka tekstu, rozwiń go
  • dodaj kategorie

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Gower (dyskusja) 19:55, 4 kwi 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Palladinus" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy