Dyskusja wikipedysty:Tik


Dyskusja wikipedysty:Tik w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

NIEAKTYWNY

Spis treści

Mleczaj torfowcowyedytuj kod

Wpisane przez ciebie treści zostały skopiowane z innych źródeł. Wikipedia natomiast nie może przechowywać treści objętych prawami autorskimi sprzecznymi z licencją Creative Commons, dlatego Twój wkład został usunięty. Jeżeli powtórzą się problemy z naruszeniem praw autorskich z Twojej strony, zostaną Ci odebrane prawa edycji Wikipedii. Patrol110 dyskusja 10:54, 30 sty 2010 (CET)

Cześć! Powyższy artykuł naruszał prawa autorskie, gdyż zawierał materiał z publikacji podanej jako źródło. Rozumiem, że o gatunku grzyba trudno się pisze, jednak to nie powód, by kopiować cudze publikacje. Patrol110 dyskusja 16:50, 4 lut 2010 (CET) Zgodnie z zasadą nie wolno kopiować niczego z obcych źródeł, gdyż jest to sprzeczne z licencją, na której udostępniona jest Wikipedia. Odnośnie tych haseł, które już stworzyłeś w podobny sposób, proponuję napisać je od nowa w brudnopisie i systematycznie zgłaszać do usuwania poprzednie wersje (zaś nowe hasła przenosić pod właściwą nazwę). Patrol110 dyskusja 18:26, 4 lut 2010 (CET) Skoro nie zamierzasz pisać od nowa, to wszystkie hasła, w których dopuściłeś się pogwałcenia praw autorskich, muszą zostać usunięte. Proszę niezwłocznie sporządzić listę haseł, które kwalifikują się do usunięcia. Sprawę musimy wyjaśnić w przeciągu 2 tygodni. Patrol110 dyskusja 18:35, 7 lut 2010 (CET) Dziękuję za współpracę i proszę nie powielać błędu w przyszłości. Patrol110 dyskusja 23:13, 15 lut 2010 (CET)

Ad:Historia edycji „Franciszek Pieczka”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Franciszek Pieczka”

hej - sprawdzaj dokładniej, co oznaczasz - uśmiercanie popularnego aktora nie przynosi chluby Wikipedii. Lukasz Lukomski (dyskusja) 02:17, 26 mar 2010 (CET)

Sericulusedytuj kod

witam. na tej stronie dwa razy pojawia się altannik żółtoskrzydły, raz jako Sericulus ardens drugi raz jako Sericulus bakeri. która forma jest poprawna? - John Belushi -- komentarz 23:25, 1 cze 2010 (CEST)

Ponticolaedytuj kod

Hi Tik,

sorry, English only... - according to ITIS the valid name is Neogobius. As I'm not aware of the conventions in the Polish Wikipedia; would it be okay to move all Ponticola articles (genus + species) to Neogobius?

Thanks and greetings, Rbrausse (dyskusja) 22:09, 16 sie 2010 (CEST)

Hi Tik, thanks a lot for your answer! I wasn't aware that ITIS is outdated (as Ark explained me) and will not touch the articles :) "ichtiologiem" would be " ichthyologist" (or - in my first language German - "Ichthyologe"; rather boring, those scientific names with Greek roots...). Have a nice week, Rbrausse (dyskusja) 09:39, 23 sie 2010 (CEST)

Ortalis i podobneedytuj kod

Te artykuły zawieraja to samo co opis podrodziny. Sprawdze jak to jest w innych Wikipediach, ale nie podoba mi się powtarzanie tych samych informacji. Poza tym jeżeli kopiowałeś, to może powinieneś o tym napisać.Xx236 (dyskusja) 13:33, 15 wrz 2010 (CEST)

DNUedytuj kod

Lili Elbeedytuj kod

Tranzystor

Jest funkcja eksponent i funkcja eksponencjalna, a nie ekspotent. RJB1 (dyskusja) 19:12, 7 lis 2010 (CET)

Nazwyedytuj kod

Cześć :) Mam małą prośbę. Wiem, że stosowany przez Ciebie zapis naukowych nazw taksonów z podaniem autora nazwy jest formalnie poprawny, ale w wykazach gatunków w artykułach o rodzaju nieco zaciemnia obraz, jeśli wstawiamy obok polskie nazwy zwyczajowe. Dlatego proszę, abyś rozważył sens ich wstawiania skoro docelowo podajemy w artykułach opisujących gatunek. Gdyby dane te były trudne do sprawdzenia, nie zawracałbym Ci głowy. Można je jednak znaleźć w kilku łatwo dostępnych bazach. Przy okazji jeszcze jedna drobna uwaga. Autora nazwy rodzajowej, w odróżnieniu od nazwy gatunkowej, nigdy nie podajemy w nawiasach. Pozdrawiam już prawie świątecznie ;-) Ark (dyskusja) 23:23, 16 gru 2010 (CET)

Zbliżenieedytuj kod

To łaskawie zerknijcie w wolnej chwili, jak żeście tacy nieaktywni. Ampersand (dyskusja) 19:42, 19 sty 2011 (CET)

Akcja "Skrót z kropką czy bez?"edytuj kod

Dziękuję za pomoc w akcji "Skrót z kropką czy bez?". Oby więcej takich redaktorów! Kemociarz (dyskusja) 18:52, 5 lut 2011 (CET)

Opisy obrazówedytuj kod

Witaj Ciesze się że piszesz na tematy malarstwa. Widzę że korzystasz ze źródeł Czy jest szansa by od teraz Toje artykuły miały więcej treści niz jedno zdanie ? Może postawmy na jakość artykułu a nie na ilość. Będzie to z pożytkiem dla czytelnika Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 23:30, 7 mar 2011 (CET)

  • No mozna i tak choć ja będąc juz długi czas w tym temacie akurat zauważyłem iż stworzonych artykułów nie wiele osób poprawia lub rozbudowuje dlatego nie do końca jestem do tego przychylny. Może to wynika z chęci tworzenia a nie uzupełniania ( sam rzadko to robię). Zabronić tworzenia takich stubów nie można (chociaż jak zmienisz epokę będę krzyczeć:) ) Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 19:58, 8 mar 2011 (CET)

Oznaczanie ;-)edytuj kod

Wejdź po prostu, jeśli możesz, na moje edycje. Bywam tu rzadko, więc redaktorem nie jestem, a dziś edytowałem parę rzek - wszystko w podobnym guście, zatem bez obaw - wandalem nie jestem ;-) Dzięki z góry - ja też wolę mieć niebieskie niż żółte edycje. Pozdrawiam. --Axut Bej (dyskusja) 20:29, 12 maj 2011 (CEST)

Lista regionów winiarskichedytuj kod

Masur juhu? 11:21, 13 cze 2011 (CEST)

patroledytuj kod

Cześć. Proszę patrol te artykuły: Esman (dopływ Kleven), Głuchów (obwód sumski). --Сіверян (dyskusja) 19:32, 23 lis 2011 (CET)

ZdjęciaSpecjalne, wielokrotnie powtarzane opisy zmian? <bezwstydna reklama mojego skryptu> Mój skrypt potrafi je wstawiać. </bezwstydna reklama mojego skryptu>edytuj kod

Wielkie dzięki za pomoc w zużyciu tych list! Mam też propozycję - może w opisie zmian linkować do Wikipedysta:Bulwersator/Echo/Images? I jeszcze bezwstydna reklama mojego skryptu - do wstawiania powtarzających się opisów zmian można wykorzystać ten skrypt potrafi je wstawiać. -- Bulwersator (dyskusja) 08:56, 3 lut 2012 (CET)

Ad:Gries_(Francja)edytuj kod

Ad:Gries_(Francja)

Czemu przeniosłeś zdjęcie kościoła poza infobox? -- Bulwersator (dyskusja) 22:02, 7 lut 2012 (CET)

Alabesedytuj kod

Witaj. Cofnąłem twoją edycję. Dlaczego? - była zweryfikowana i uaktualniona z dniem 10 czerwiec 2012 (dziś), poza tym w spisacj już nie podajemy zoologów i dlatego została ujednolicona do innych. No i na koniec - podajesz błędne nazwy bez weryfikacji - np. Alabes parvulus obecnie ma nazwę Alabes parvula. FishBase nie jest zaktualizowana od 3 marca 2010Zatem proszę, nie wprowadzaj w błąd. Pozdrawiam Alter welt (dyskusja) 10:39, 10 cze 2012 (CEST)

Acaroniaedytuj kod

Witaj. Mam prośbę. Jeśli dodajesz ilustracje proszę abyś bardziej "skupił się" na tym co robisz :) [1]. Dałeś gatunek ryby a w opisie podałeś inny gatunek. Pzdr. Alter welt (dyskusja) 18:49, 23 sie 2012 (CEST)

  • Nie, grafika jest poprawnie opisana na Commons. W de. Wiki autor (patrz historia) najpierw miał tę nazwę a potem błędnie wpisał po ingerencji innego, że opis jest błędny podająć przykład do porównania z FishBase. Tam jednakże jest wyraźna różnica ryb na korzyść Acaronia vultuosa. I stąd to "zamieszanie". Pozdr. Alter welt (dyskusja) 08:09, 11 wrz 2012 (CEST) Czyżby? W takim razie dlaczego Acaronia vulpinus nie ma na liście gatunków? Ark (dyskusja) 20:13, 11 wrz 2012 (CEST) Tiku, gdyby nie uwaga Arka to bym przeoczył. Mój błąd. Patrzyłem w Commons i na interwiki. Wszędzie z wyjątkiem deWiki jest taki opis i myślałem o pojedynczym błędzie w de. A ja już rodzaj u nas zweryfikowałem i "przegapiłem" nazwę Alter welt (dyskusja) 20:37, 11 wrz 2012 (CEST)

Stayenedytuj kod

Is it possible to change the name of pl:Staaienveld into Stayen? Because that's the real name of the stadium (you can check it at nl:Stayen. I come from Belgium and do not possess a Polish account, so I can't do it. Thank you. 91.182.87.237 (dyskusja) 16:39, 28 sie 2012 (CEST)

Nazwy rybedytuj kod

O ile pamiętam, korzystałeś z jakichś książek o rybach, do których nie mam dostępu. Jeśli masz je nadal, to mam taką prośbę: czy mógłbyś (w miarę możliwości czasowych) spojrzeć do indeksu nazw za tymi nazwami, których źródeł nie udało mi się potwierdzić: Wikipedysta:Ark/Nazwy niepotwierdzone. Wykaz książek, które sprawdziłem jest u dołu tej strony. Wiem, że to czasochłonne, dlatego zrozumiem, jeśli jesteś zbytnio zajęty :-) Pozdrawiam. Ark (dyskusja) 21:33, 22 paź 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Al-Ahmadi (muhafaza)edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Al-Ahmadi (muhafaza). Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

Global accountedytuj kod

Hi Tik! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 00:06, 19 sty 2015 (CET)

Ważne informacje dotyczące Twojego konta użytkownikaedytuj kod

Cześć, tufor z tej strony ;-) Do połowy kwietnia 2015 mają zakończyć się prace związane z unifikacją nazw użytkowników (SUL – Standard Unified Login). W związku z tym, nie będzie już kont lokalnych i wszystkie konta będą globalne. W zdecydowanej większości przypadków, nazwa użytkownika konta lokalnego zostanie przymusowo zmieniona na NazwaUżytkownika~projekt. Zauważyłem, że wciąż korzystasz z konta lokalnego (stan możesz zobaczyć na Specjalna:Zarządzanie kontem uniwersalnym). By za miesiąc uniknąć potencjalnych problemów, proszę wejdź na stronę Specjalna:Łączenie kont i postępuj według podanych tam instrukcji. Zajmie to dosłownie minutę-dwie. W ten sposób utworzysz swoje konto globalne. Konto globalne nie jest zagrożone przymusową zmianą nazwy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt ze mną: chętnie odpowiem i pomogę; pomocny może być również polskojęzyczny steward einsbor. Serdecznie pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:29, 14 mar 2015 (CET)

Samuel Brassaiedytuj kod

Możesz wytłumaczyć na jakiej podstawie zatwierdziłeś artykuł bez źródeł? Blackfish (dyskusja) 16:19, 3 lip 2015 (CEST)

Ad:Koń_kalabryjskiedytuj kod

Ad:Koń_kalabryjski

Cześć, kiedy to Rzym powstał? Oznaczamy nie tylko bez wandalizmów, ale bez jawnych bzdur i kłującej w oczy nieprawdy. Autorka z jedyną edycją do tego... --Mozarteus (dyskusja) 14:22, 18 lis 2015 (CET)

Śpiąca Wenus (obraz Giorgionego)edytuj kod

Zdajesz sobie sprawę, że ten Twój artykuł narusza prawa autorskie z podanego źródła? Chodzi o Patrick de Rynck, Jak czytać malarstwo, Universitas, ​ISBN 83-242-0580-2​, s. 140-141. Proszę usunąć NPA w trybie pilnym! Widzę, że muszę przejrzeć cały Twój wkład.... Staszek99 (dyskusja) 23:45, 27 lis 2015 (CET)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Szablon:Rodzaje ogniw paliwowychedytuj kod

~malarz pl PISZ 14:11, 24 mar 2017 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tik" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy